Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güzel eksi canım tebrik ederim ❤️

Tamam canım izinli olarak not alıyorum 🥰

Beklediğimiz birşeydi 🥰 ama yeterli bu kadarı sanırım korumaya geçiyorsun dimi yoksa mezun musum sendeee ❤️

Gayet güzel bir sonuç canım tebrik ederim ❤️

regl gelmeden rahat 1 kg ödemle giriş yapıyor zaten bugün gayet iyi eksi gelmiş bu durumda ❤️

Ooo tebrik ederim canım ❤️

Günaydın tomrs cum ❤️

Çok iyi eksi canım tebrik ederim ❤️

Tebrik ederim canım ❤️

Tebrik ederim canım çok güzel eksi ❤️

Günaydın ❤️
Teşekkür ederim🥰 . 5 gün sonra reglim geliyor bozmaz mutluluğumu umarım 😀

Geçen hafta 66.2
Bugün 65.9
Tartı değişik yer değişik bence farklı çıktı daha ekside olduğumu biliyorum direnci kırdım çünkü
-300
LenaG LenaG

Eklentiler

• IMG_20241012_105105.jpg
    IMG_20241012_105105.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 6
84,1 birkaç gündür hastayım,geçen hafta kusıtlaöa üzerine bir diyet yaptığım için bu hafta zaten norml beslnsemde aldım,moralim iyi değil,kilo bir yandan hastalık bir yandan.tartı sonucumu göndermyi düşünmediğim için çekmemiştim,sonra yüzleşmeye çalıştım,takıma almayadabilirsiniz buralarda takılırım.

84,1 birkaç gündür hastayım,geçen hafta kusıtlaöa üzerine bir diyet yaptığım için bu hafta zaten norml beslnsemde aldım,moralim iyi değil,kilo bir yandan hastalık bir yandan.tartı sonucumu göndermyi düşünmediğim için çekmemiştim,sonra yüzleşmeye çalıştım,takıma almayadabilirsiniz buralarda takılırım.
Artı mi ciktin o yüzden mi moralin bozuk cnm

En azindan hazırlıkta kal gitme bir yere:KK19:hepimiz yanlislar yapip duzeltmeye calisiyoruz:KK61:daha normal bir diyet yaparsin , cok kisitli yapmazan sürdurebilirsin:dua:

Geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

Dünkü menümü yazıyorum 11.10.2024
SABAH 09.00 haşlanmıl yumurta beyaz peynir domates ve ruşeymli chia tohumlu 1 dilim ekmek
1 sütlü kahve
ARA 12.00 limonlu maden suyu ve bi saat sonra activia yeşil çaylı kefir
ÖĞLEN 14.00 1 patlıcan karnıyarık (kıymasız)
3 yk bulgur pilavı ve yarım kase yoğurt
ARA17.00 3 susamlı çubuk kraker
AKŞAM 20.00 1 bira içtim 😞 arkadaşlar gelmişti 3-5 fıstık leblebi hafif atıştırdım bu kadar
1.5 lt su
Spor yok bugün başlıyorum 🤓

Günaydın kızlar zor bir geceydi. Bi bozuk yumurta tadı nasıl geçer bir fikri olan varmi . Mahvoldum. Dün 3 tane patates yedim. Gece uyanıp sıcak süt içtim. O kadar ishal oldum küstüm yinede artı çıktım. Karnım davul gibi .

+650 gr 😔 LenaG LenaG nurovic nurovic
Eki Görüntüle 3489591
Aa çok geçmiş olsun
Ben de ne zaman ishalli bi hastalık atlatsam kilo alırım resmen şaka gibi seni çok iyi anlıyorum ☹️
Bir de bu program nedir ya ne kadar güzelmiş?

X