Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kesinlikle haklisin ortim. Benim de durum ayni. Fotograflara bakasim gelmiyor artik.

Çok geçmiş olsun umarım önemli birsey değildir

Selamlar nasılsınız? Ben evi kolilemeye başladım bir aksilik olmazsa pazartesi evi taşıyacağım İzmir’de son günlerin tadını çıkarmaya çalışıyorum. Yeni detoks sularından içmeye başladım ne artıdayım ne ekside. Sporsuz olmuyor bu zayıflama işleri. Taşındıktan sonra yola çıkmak istiyorum motorla gezerim bir süre sanırım. O arada kamp yaparsam spora da başlarım umarım

Kizlar bir suredir tatli yemeyince ve galiba su kabak detoksunun da etkisiyle bugun adeta tatli krizine girdim. Evde bir tane cikolata vardi 100grlik ve hepsini yedim
Off ya ne kadar zor diyet yapmak, kilo vermek

Kizlar bir suredir tatli yemeyince ve galiba su kabak detoksunun da etkisiyle bugun adeta tatli krizine girdim. Evde bir tane cikolata vardi 100grlik ve hepsini yedim
Off ya ne kadar zor diyet yapmak, kilo vermek
Bendede oluyır buna benzer dutumlar, mesela yarım ekmek yerim ve kesmez beni. Çijolatada aynı, tatlı üstüne yerim. O gün krizim gelmiş tir

Bendede oluyır buna benzer dutumlar, mesela yarım ekmek yerim ve kesmez beni. Çijolatada aynı, tatlı üstüne yerim. O gün krizim gelmiş tir
Kotu oldu ya. Yani o kadar hunharca yedim ki evde 1 kilo cikolata olsa hepsini yerdim. Allahtan sadece 1 paket vardi. Onu da almazdim da buyukbabasi kizima verdi. Kizimin da pek aradi yoktur cikolatayla oyle koydu dolaba duruyirdu gunlerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…