Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hastalanınca insan daha fazla sağlığından olmak istemiyor sanırım, birde ye ye nereye kadar tadını bildiğimiz şeyler bir lokmada aynı on lokmada aynı...geçen resmimi gördüm çekmişler yok artik dedim. Gerçekten bu hastalık beni tetikledi . Daha fazla yağ bağlamadan dönmek lazım bu yoldan. 😊
Kesinlikle haklisin ortim. Benim de durum ayni. Fotograflara bakasim gelmiyor artik.

@Cagrihilal1 günaydın ortim.
Dün çocuğumla tüm gün hastanedeydim. Gündüz aç gezdim fırsat bulamadım. Akşam da sağolsun kardeşim mangal ayarladı. İyi oldu bana ama inanılmaz yorgunum. Bugün kabak detoksu mu yapsam kahvaltı detoksu mu emin değilim. Dukan birası da içeceğim inşallah.
Dün girip yazamadım kusura bakma.
Çok geçmiş olsun umarım önemli birsey değildir 😕

Selamlar nasılsınız? Ben evi kolilemeye başladım bir aksilik olmazsa pazartesi evi taşıyacağım İzmir’de son günlerin tadını çıkarmaya çalışıyorum. Yeni detoks sularından içmeye başladım ne artıdayım ne ekside. Sporsuz olmuyor bu zayıflama işleri. Taşındıktan sonra yola çıkmak istiyorum motorla gezerim bir süre sanırım. O arada kamp yaparsam spora da başlarım umarım 🤭

Kizlar bir suredir tatli yemeyince ve galiba su kabak detoksunun da etkisiyle bugun adeta tatli krizine girdim. Evde bir tane cikolata vardi 100grlik ve hepsini yedim ☹️
Off ya ne kadar zor diyet yapmak, kilo vermek ☹️☹️

Kizlar bir suredir tatli yemeyince ve galiba su kabak detoksunun da etkisiyle bugun adeta tatli krizine girdim. Evde bir tane cikolata vardi 100grlik ve hepsini yedim ☹️
Off ya ne kadar zor diyet yapmak, kilo vermek ☹️☹️
Bendede oluyır buna benzer dutumlar, mesela yarım ekmek yerim ve kesmez beni. Çijolatada aynı, tatlı üstüne yerim. O gün krizim gelmiş tir 🤣🤣🤣

Bendede oluyır buna benzer dutumlar, mesela yarım ekmek yerim ve kesmez beni. Çijolatada aynı, tatlı üstüne yerim. O gün krizim gelmiş tir 🤣🤣🤣
Kotu oldu ya. Yani o kadar hunharca yedim ki evde 1 kilo cikolata olsa hepsini yerdim. Allahtan sadece 1 paket vardi. Onu da almazdim da buyukbabasi kizima verdi. Kizimin da pek aradi yoktur cikolatayla oyle koydu dolaba duruyirdu gunlerdir.

X