Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Psikolojin çok etkilenmiş oluruna bırakmayı dene stres kilo vermeye engel malesef.

Harikasin canim. Izinden kilo vererek doneceksin, masallah
Iyiyiz canim, biraktigin gibi spor diyet zatiflamaya calisiyoruz.
Öyle olacak gibi çok mutluyum bu durumdan. Diyet modundan çıkınca kafa da rahatlayınca demek böyle oluyor.
Sende göl e gidecek missin o zamana kadar biraz daha gider kilolar
Selam canım günaydın
Harikasınnn çok sevindim kilona birileri ortalıkta olmayınca direk kesin kilo aldı diyorum
Hesapta olmayan işler inşallah can sıkıcı işler değildir
Yok yok valla dikkat ediyorum spor yapamıyorum ama dikkat ediyorum.
Biraz ailede sağlık sorunları çıktı da buna da şükür

Yok canım onlar bana etki etmiyor kronik bi durum bende ki ilaç alıyorum ara ara keşke işe yarasa ☹
Anladim ortim. Kotuymus ya.
bugun benim detoks biraz yalan oldu. Sabahtan ciktim kizlarla daha yeni girdim eve. Disarda yedik hep, elimden geldigince cok kalori almamaya calistim ve tabii cok kostum cocuk pesinde ama cok iyi bir gun olmadi. Allahtan bugun persembe degil. Yarina telafi ederim.

Insallah canim ya.

9 temmuz - 16 Cuma Hedef Listesi

CUMA HEDEFLERİMİZ

runib hedefin -100 müş ancak hedeflerimiz min yüzde 30 olmalı o yüzden düzelttim canım

Boşluk olan arkadaşlarımdan dönüş rica ederim Lizozom55 eliya Samara96 cuma günü için hedefiniz nedir kızlar

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
78
77,5
55,15
54,7
56,2
56
runib
70,1
69,8
63,6
62,9
77,30
76,75
55,2
53,9
71,5
??
73,30
72,5
eliya
86,4
??
??
??
64,2
63,9

Ayyy çok yorgunum kızlar burada pestilimm çıkıyor hergün deniz cocuk bir yandan annem bayram temizliği yaptırıyor fırsat buldukça cam sildim falan en son yemek yerken kolumu kaldıramadım açım yemek yemeye üşendim resmen kalktım yattım şimdide karnım gurulduyor

Oyy kaptancim. Kolay gelsin. Desene senden yine guzel eksi gelecek cumaya

Oyy kaptancim. Kolay gelsin. Desene senden yine guzel eksi gelecek cumaya
Valla gelmezse küserim
Hayır işin kötü yanı annemlere uydum tansiyonları yüksek diye sıfır tuzsuz yemek yiyoruz herşey tuzsuz iyi dedim bende öyle yiym nasılsa diyetteyimm benim baş bi dönmeye başladı tansiyon olmuş 10 düşmüş gitmiş ne haldeyim anlayınn :)

Aay yaramadi sana tuzsuz yemek desene benim de annem az tuzlu yapardi alismisim evde de oyle yaparim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…