Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar zor bir geceydi. Bi bozuk yumurta tadı nasıl geçer bir fikri olan varmi . Mahvoldum. Dün 3 tane patates yedim. Gece uyanıp sıcak süt içtim. O kadar ishal oldum küstüm yinede artı çıktım. Karnım davul gibi .

+650 gr 😔 LenaG LenaG nurovic nurovic
Nane limon cayi iyi gelebilir

LenaG LenaG nurovic nurovic dolar milyoneri dolar milyoneri
Cumartesi 77.60
Salı 77.10
Bu gün 76.90
Fark-0.700🤗

IMG_6832.jpeg

Aa çok geçmiş olsun
Ben de ne zaman ishalli bi hastalık atlatsam kilo alırım resmen şaka gibi seni çok iyi anlıyorum ☹️
Bir de bu program nedir ya ne kadar güzelmiş?

Canım okok diye bur uygulama. Tartı alınca ekledim uygulamayı. Tartı ile Bluetooth ile baglaniyor

Geçen cumartesi 51.40
Bu cumartesi 50
-1.40
LenaG LenaG kaptanım her şey için teşekkürler mezun olsam da buralardayım hep inşallah 😘
Tebrik ederim canım ❤️ her daim bekleriz canım 😘
Günaayydııınn canım kızlaarr :KK200:
Geçen cumartesi 83.7
Bugün 83.2
Fark - 500 gr.
LenaG LenaG
Günaydın canım tebrik ederim güzel bir eksi ❤️🥰
Gunaydın🌹
67.5 gecen hafta
66.8 çıktım
Fark - 700
LenaG LenaG nurovic nurovic
Günaydııın tebrikler canım güzel eksi ❤️
84,1 birkaç gündür hastayım,geçen hafta kusıtlaöa üzerine bir diyet yaptığım için bu hafta zaten norml beslnsemde aldım,moralim iyi değil,kilo bir yandan hastalık bir yandan.tartı sonucumu göndermyi düşünmediğim için çekmemiştim,sonra yüzleşmeye çalıştım,takıma almayadabilirsiniz buralarda takılırım.
Canım takımlarda olduğumuzda artı çıksak bile fotolu tartımızı paylaşıyoruz.
Geçmiş olsun 🙏Ayrıca ne olmuş bu hafta artı çıkmışsın olabilir sen kararlı olduktan sonra sağlığın yerine gelince kendine sağlıklı bir beslenme planı yaparsın olur yine eksin 🤗
Takımlarda olup olmamak senin kararın istersen hazırlığa alırım istersen devam edersin ama menü ve tartı bildirimi isterim 😉😘
Geçen cts:56.7kg
Bu cts:55.7kg
Fark:-1 kg

LenaG LenaG
Çok tebrik ederim canım çok iyi eksiii ❤️
LenaG LenaG @tomrs Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Geçen hafta cumartesi:92.9 kg
Bugün: 93.5kg
Fark: +600 gr
Lotus cum moral bozma iyi hissetmiyor olabilirsin ,sıkıntıda olabilirsin ama hayat böyle birşey zaten kararlı olmak lazım 🤗 Sadece neyi daha fazla istediğini düşün ❤️
Tekrar başlangıcın hayırlı olsun ❤️🥰
Günaydın kızlar zor bir geceydi. Bi bozuk yumurta tadı nasıl geçer bir fikri olan varmi . Mahvoldum. Dün 3 tane patates yedim. Gece uyanıp sıcak süt içtim. O kadar ishal oldum küstüm yinede artı çıktım. Karnım davul gibi .

+650 gr 😔 LenaG LenaG nurovic nurovic
Eki Görüntüle 3489591
Canım geçmiş olsun ishal durumunda vücut su tutmaya çalışıyor ondan ödem yapmıştır moralini bozma aromatik çaylar içmeye çalış ❤️
Tebrik ederim canım güzel eksi gelmiş ❤️
Geçen hafta 76.500
Bugün 74.900
Fark - 1.600
Eki Görüntüle 3489654

LenaG LenaG

Şu ana kadar en yüksek ben verdim, inşaAllah daha fazla kilo veren arkadaşlar çıkar 🤲🏼
Şayet kaptanlık bana düşerse müsaadenizle bu hafta olmayayım, önümüzdeki hafta çok yoğun olacağım 🥰🥰
Vuhuu çok güzel eksi tebrikler ablacım ❤️🤗

Gunaydin kizlar
Gecen hafta: 84
Salı: 84.15
Bu hafta: 83.90
Sabit sayılırım yeminle bu ara hep ayni kilodayim ya adet de olamadım daha geciktim napsam hazırlıga mi gecsem kizlar cok asiri dikkat de edemiyorum aktif de olamiyorum ama sabit seyrediyorum o da birşey tabi
nurovic nurovic LenaG LenaG

Eklentiler

• IMG_20241012_092350_edit_44862437054967.jpg
    IMG_20241012_092350_edit_44862437054967.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 3
X