Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Dönerler bence ya sonuçta 5 kişilik vatsap grubu akış çok yavaş olur eğlencesi olmaz sonuçta ne kadar kalabalık o kadar iyi

Arkadaşlar toxoplazmamda sıkıntı var mı yardımcı olabilecek var mı

Eklentiler

• Screenshot_20240627_220450_Samsung Notes.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 28
Onlarda herhalde hızlı ulaşmak kolay oldun vs diye böyle bişey istediler ama dediğin gibi buraya girmek zor olsada binlerce kişiye ulaşıyor burası daha aktif vs vatsap daha farklı o tanıdık ettik l grup olur bence

Neyse dönerler zaten çok sürmez ceza sanırım. Burası biraz daha kalabalıklaşsın ileriki haftalarda alışveriş konuşulunca civcivlenir ortam

Hakkaten bu grup niye az boyle as once bende hazıran temmuz annelerıne falan baktım sayfalarca bu ay cok kımsede bebık yok galıba

Hakkaten bu grup niye az boyle as once bende hazıran temmuz annelerıne falan baktım sayfalarca bu ay cok kımsede bebık yok galıba
Bende öyle düşündüm açıkçası zaten çoğunluk Ocak annelerine bakıyorum Şubat baslari olacak benim nasipse ocağa da kayabilir

Kız noldu nolduu ben uyurken neler kaçırdım

Merak etmeyin aynı dönemde benimde belirtilerim gitti sonra tekrar geldi dönem dönem belirtiler değişiyor. Göğüs ağrım vardı gitti sonra tekrar geldi sonra tekrar gitti. Vücut salgılanan hormonlara alıştıkça belirtiler kayboluyormuş. Doktora gidene kadar aynı endişeye ben de yaşadım ama çok şükür 6+1 de kalp atışını duyduk. Sağlıklı bebek annesine sıkı sıkı tutunuyor zaten

Selamlar, sat 31 mayıs.
Doğum mart başı gözükse de şubata kayacak galiba
26.gün (3+5) hcg'yi 554 ile öğrendim çok mu değer acaba arada kafam karışıyor
İlk gebeliğim, tüp bebek sürecindeydim kader işte
İnşallah hepimiz sağlıkla, mutlulukla kavuşuruz
(Bugün 4 oldu bakalım )

Kız masallah o gorunen bebiş değil mi acabakalbini duyamadın dimi sende insallah sag salım goruruz ya cok meraklıyım türkiye bu gebelik takibinde cok iyi ya masallah
evet kalbin attigini izleyebildik olçumu 116ydi. Ama ses duyamadik

Hamile olduğum günden beri çok üşüyorum yaz sıcağında kapı pencere kapalı tutuyorum evdekiler yanıyor ben donuyorum. Var mı böyle yaşayan? Bir de saçım çok dökülüyor

Bu sabah ilk bulantı ve kusmayı yaşadım. Mideyi boş bırakmamak gerek galiba. Çubuk kraker de yok burda valla yanarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…