Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar KK'da önceden hamilelik takibi olurdu profil imza kısmında. Bu uygulama kaldırıldı mı ?

Bende Troid hastasıyım bnm de gebelik öncesi ve gebelikte ki 4.5 cikti ben de çok korktum 50-75 lik kullaniyordum 100 e çıkarttım en son üç gün önce baktırdım 1.5 düşmüş en normali 2.5 civari aslında. Dozunu artır çünkü hem sana hem bebeğe gerekli hormon o yüzden yükselmiştir hap eksik geliyordur

Ahh arkadaşım Erken doğumla bende ilk bebeğimi kaybettim kuvozde 10 gün yaşadı kimliğini bile cikartmistik nasip olmayacaksa olmuyor malesef, Rabbim cennette kavuştursun meleklerimizle inşallah. Bnm 4 tane meleğim var cennette bekleyen Rabbım onlara layık anne baba nasip etsin bizleri inşallah

Hayırlı olsun arkadaşım, bnm de ilk iki doğumum arası seninkinden azdı ve sezeryan hiç sıkıntı olmaz merak etme, bnm bu 4. Sezeryan doktorlar bile bakmak istemiyor ciktik bi yola bakalim

Yaaa öyle mi.. benim daha hiç midem bulanmadı kalp atışı olmayabilir mi şimdi yani
Alakası yok öyle düşünme bnm iki arkadaşımda bi defa kusmadan güle oynaya gebelik geçirdi, onlara imrenerek imrene bi hal oldum. Ben 9 ayi böğüre böğüre geçirdim artık boğazımdan kan gelirdi o derece. Diycem herkesin farklı dua et ki böyle devam etsin gerçekten en güzel dönemlerin harap oluyor, vallahi bnm korkulu rüyam hamilelik süreci Allah'ımin gücüne gitmesin. Bu 4. Hamileliğim ve hepsi aynı geçiyor maalesef

Bana doktor 25 demişti ben kendim düşmeyince 50 ye çıktım ama daha da çıkmam lazım demekki

Ben de 5+4 haftadayım ve 5+0 dan beri belirtilerimin hepsi yok oldu yarın randevum var inşallah her şey yolundadır size de haber veririm içiniz rahatlar benim de henüz rahat değil
Teşekkürler benim de aynı şekilde rahat değil, o yüzden simdi beta baktıracağım sonucu size yazarım belki size de iyi gelir belirtinin olmayışının problem olmadığını duymak

Kızlar wp grup için katılmak isterseniz yazabilirsiniz özeldenn

Benim sadece göğüs ağrım var başka hiç olmadı. Yarın doktora gideceğim. Haberleri buraya yazarım

Kızlar 5+6 haftalığım bende bugün kan verdim ve betahcg 72028 çıktı, yüksek geldi bana sizin kaç acaba merak ettim. Kaç olması gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…