Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam, ben 5+1 de keseyi gördüm, 6+1 de kalbini duydum. Klasik kan tahlili istedi Dr. Bir sorun olmazsa 12. Haftada gel dedi. Uzun bir süre değil mi tekrar kontrol için. Sizi ne zaman cagirdilar.
Ayrıca ara ara adet olacakmış gibi hafiften ağrım oluyor normal dedi Dr. Bı kaç gündür akıntım yoğunlaştı. Böyle yaşayan var mi

Taze anne adayları herkese merhaba Sağlıkla yavrularımızı kucağımıza almak ümidiyle 🙏🏻 akıntınız ne durumda yaşayan var mı ? Bir de herkeste mide bulantısı başladı mı 6+2 deyim bende hiçbir şey yok
Ben de 5+5’teyim. Benim hemen hemen her gün losyon kıvamlı beyaz akıntım oluyor. Arada karnıma regl sancısı gibi sancı giriyor ama sanki azalmaya başladı gibi. Göğüslerim acayip şişti ve baya hassaslar. Kabızlıkla başım dertte, günde 10-12 tane kayısı yiyorum yine de işe yaramıyor 🥲
Mide bulantım, tiksinme duygusu vs gelmedi umarım da gelmez 😅 midemle ilgili bir sıkıntım yok gibi şimdilik 🙏🏼

Ben Kayseride yaşıyorum Doktorum Zeki Yılmaz kendi kliniğinde hizmet veriyor 😃 Bir rivayet var ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum keseniz yatsı yatkın olursa ise kız yuvarlak olur ise erkek oluyormuş gibi ben bunu kulaktan dolma bilgilerden almıştım ama dün doktorumda böyle bir tespitte bulununca bende sorguladım 😂
Bende Kayserideyim doktor arayışındayım memnunmuşsunuz doktorunuzdan,kan tahlilleri falan nasıl oluyor başka yerdeki yapılıyor

Kızlar selam, ben 5+1 de keseyi gördüm, 6+1 de kalbini duydum. Klasik kan tahlili istedi Dr. Bir sorun olmazsa 12. Haftada gel dedi. Uzun bir süre değil mi tekrar kontrol için. Sizi ne zaman cagirdilar.
Ayrıca ara ara adet olacakmış gibi hafiften ağrım oluyor normal dedi Dr. Bı kaç gündür akıntım yoğunlaştı. Böyle yaşayan var mi
Kalp atışı vajinalmi duyuldu karından mı

Bende Kayserideyim doktor arayışındayım memnunmuşsunuz doktorunuzdan,kan tahlilleri falan nasıl oluyor başka yerdeki yapılıyor
Evet, doktorum Özel Erciyes Kartal Hastanesi ile anlaşmalı 20 ortaktan biri, ister orada ister Dünyam hastanesinde falan tahlillerimi yaptırıyorum, sonuçlar ile de muayeneye gidiyorum

Ben de 5+5’teyim. Benim hemen hemen her gün losyon kıvamlı beyaz akıntım oluyor. Arada karnıma regl sancısı gibi sancı giriyor ama sanki azalmaya başladı gibi. Göğüslerim acayip şişti ve baya hassaslar. Kabızlıkla başım dertte, günde 10-12 tane kayısı yiyorum yine de işe yaramıyor 🥲
Mide bulantım, tiksinme duygusu vs gelmedi umarım da gelmez 😅 midemle ilgili bir sıkıntım yok gibi şimdilik 🙏🏼

Canım bol su iç sabahları aç karnına limon damlat suyuna gerçekten çok etkili. İnsallah böyle kuş gibi
geçer gider günler 😍

Ben etten tiksindim ya halbuki çok severim ama yemek bi kenara görmek kokusunu almak dahi istemiyorum. Bir de duphaston vermişti doktorum migrenimi tetikledi ilaçsız geçmez ilaç da içemiyorum 🤦🏻‍♀️

Ben etten tiksindim ya halbuki çok severim ama yemek bi kenara görmek kokusunu almak dahi istemiyorum. Bir de duphaston vermişti doktorum migrenimi tetikledi ilaçsız geçmez ilaç da içemiyorum 🤦🏻‍♀️
aynen ya ben de köfteden etten tiksindim soğan kokusuna tahammül edemiyorum ve aşırı başım ağrıyor. zaten şu anda hastayım da günde 1 kere parol içiyorum ama yok boğaz ağrım da geçmiyor. ama kızımda 6 ay boyunca kustum bunda arada sadece midem bulanıyor. ilk kez çocuk sahibi olacak olan arkadaşları korkutmak istemem ama 6 ay sabah akşam çıkartıyordum ve nefret ederim kusmaktan o yüzden b ara sıra olan mide bulantısına gayet okyim.

Kızlar listeyi güncelledim. Dilko Dilko kese gördüğün tarihi değil de haftayı yazar mısın 5+0 mesela bu şekilde çünkü benim hesaplamam mümkün olmuyor.

ddm_grhn ddm_grhn canım sen de alttan muayenede kese ve kalp atışını görmüşsün çok sevindim. Tabloya eklemek için hafta (kaç + kaç) yazar mısın canım?

Ama benle aynı gidiyor A aceleciaycicegi
Ben de ayın 21’inde verdim 145,40 idi. 23’ünde verdim 321,10 çıktı. Bugün de 633,50 çıktı.
Seninki çok güzel artmış canım maşallah. Evet çok artmış 4 5 kat civarı benim de ilk teslim 67 iki gün sonraki 341 ilk başta hızlı yükselebiliyor sanırım. Sağlıkla gelsinler bugün anlaşılır sanırım canım.

Seninki çok güzel artmış canım maşallah. Evet çok artmış 4 5 kat civarı benim de ilk teslim 67 iki gün sonraki 341 ilk başta hızlı yükselebiliyor sanırım. Sağlıkla gelsinler bugün anlaşılır sanırım canım.
Ya içime su serptin biliyor musun
Ben de dün biraz üzülmüştüm
Açıkcası 633,5’ten daha yüksek bir değer bekliyordum 🥺

Kızlar merhaba,
ben neredeyse her regl dönemimde şiddetli migren ağrısı çekerdim son bi kaç aydır bana iyi gelen ilacı bulmuştum ama şimdi de gece uykudan uyandıran baş ağrıları yaşatıyor bir kaç gündür tek taraflı ve biliyorum ki migren, hamilelikten dolayı hap içemiyorum herhangi bir önerisi veya bilgisi olan var mı bu konuda acaba
Dil altına bir tutam tuz koymayı dene. Beş dk tut ağzında sonra üzerine su iç. Bende bitiriyor ağrıyı

Kızlar kamu calısanınız var mı hamılelık raporu alan oldu mu ya da ne zaman alıp verıyorsunuz benım ısım agır bı an once raporu sunmam lazım iş yerime bilgisi olan var mı ?
32.haftaya geldiğinizde hekime çıkış alıyorsunuz 37.haftaya kadar çalışabilir alma hakkınız var . 32 haftada da rapora ayrılabilirsiniz. Eğer aktarma alırsanız diyelim 36.haftaya kadar çalışır aldınız 4 haftanız doğum sonrasına aktarılır 36.haftaya kadar çalışmış olursunuz. Aktarma aldğınız sürelerde gebelikle ilgili herhangi bir rapor alamazsınız. Ama misal grip oldunuz alabilirsiniz tanı gebelik olmayacak buna dikkat edin. Analık raporu bu şekilde oluyor Kamu çalışanlarına yani memurlara ödeme olmaz. Eğer sigortalı çalışansanız ve 1 yıl içinde 90 gününüz varsa ödemeye müstehak olursunuz emzirme ödemesi içinde sigortalı çalışanlar da bir yıl içinde 120 gün şartı var ödemeye müstehaklık için. Memurlar tam maaş alır rapor ücreti almaz. Birde bebek doğduktan sonra Sosyal Hizmetlerden çocuk yardım parası için başvuru yapılıyor onda herhangi bir şart yok memur sigortalı sigortasız herkese veriliyor. SGK personeliyim konuyla ilgli bir sorunuz olursa danışabilirsiniz.

X