Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Dualarım seninle icini ferah tut bende yaşadım öyle bi kanama dün bi arkadaşımızda yaşandı bak şükür ki herkes ve bebişi sağlıklı. Etrafımda da gebeliiğinde kanama lekelenme yaşayan o kadar çok kişi var ki birşey olmaz allahın izniyle

Günaydın anneler, umarım burdaki tüm kadınların süreçleri sağlıkla ilerler, şubatta kucağımıza sağlıkla alırız bebişleri. Ben kalp atışı, yolk kesesi, bebek ve kalp atışı her şeyi gördüm vajinal ultrasonda. Cumartesi de kontrolüm var, bazı kan tahlilleri istedi doktor onun için gideceğim. Sizden de istendi mi ? Herkesten isteniyor diye biliyorum, o aşamaya geldiniz mi ?

ladin19
Anne adı: wwinky
Kaçıncı çocuk: 1
Sat: 10 mayıs
Kese: Tahmini 5+0 (cumartesi randevu)
Kalp atışı: - (cumartesi randevu)
Tahmini cinsiyet: -
Bebeğin doğum tarihi: Tahmini 26 Şubat
Bebeğim ismi: -

Ohh çok şükür canım sorun yok ama böyle şeyler minnacık kanamalar lekeler olabiliyor endişelendiriyor bizi haliyle

Cok sükür cok sevindim canım hadi gecmis olsun tekrar

Ohh çok şükür canım sorun yok ama böyle şeyler minnacık kanamalar lekeler olabiliyor endişelendiriyor bizi haliyle

Teşekkür ederim kızlar Sağolun dinleniyorum şimdi ama ya bişey olursa korkusu içime yerleşti ya Rabbim hepimizin bebeklerini korusun inşallah

Ayy hadi gözün aydın canım

Kızlar merhaba,
ben neredeyse her regl dönemimde şiddetli migren ağrısı çekerdim son bi kaç aydır bana iyi gelen ilacı bulmuştum ama şimdi de gece uykudan uyandıran baş ağrıları yaşatıyor bir kaç gündür tek taraflı ve biliyorum ki migren, hamilelikten dolayı hap içemiyorum herhangi bir önerisi veya bilgisi olan var mı bu konuda acaba

Teşekkür ederim kızlar Sağolun dinleniyorum şimdi ama ya bişey olursa korkusu içime yerleşti ya Rabbim hepimizin bebeklerini korusun inşallah
canım bir şey olmayacak. korkma ama tüm önlemlerini al ilaçlarını aksatma. bol su iç dinlen canım.

özellikle gece oluyorsa nefes iyi alamıyorsun demektir. allerjin olabilir. ciğer şişer tam nefes alamazsın o da migren atağını tetikler. dra anlat bunu allerjik bir durumsa çözumu kolay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…