Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bu takvim bana saçma geliyor. Gerçi hepsi saçma da kan yenilenmesi kime yakınsa onun cinsiyetini alacagi söyleniyor.kan 3 4 yılda yenilenmiyor ki o hücreler 20 ile 40 gün arasında yenileniyor. Ayrıca sürekli yenileniyor yani damarda bayat kan dolaşmiyor.

Cin takvimi daha inandırıcı ama tabi bilimsel temeli yok hiçbirinin. Yumurta seçiyormuş içeri alacagi spermi

K
Benim bulantı bu saatlerde başlıyor sabah yok.

merhaba yeni katılıyorum aranıza bugün tam 6+0 haftadayım hala midem bulantım başlamadı benim gibi olan var mı
Hoşgeldin canım, ben 6+1im henüz başlamadı benim de. Doktora gittin mi kalp atışı vs için?
Ay hangisi saçma değil ki? Sırf eğlencesine yapılan şeyler bunlar kimsenin kesin gözüyle baktığını sanmıyorum.
Annem öğrendiği an yanında olsam şu makas-bıçak olayını yapar kesin mesela(biliyor musunuz bilmiyorum), onlar gibi bir mit.

merhaba evet keseyi 4+5te görmüştüm dün de vajinal ultrasonla çook derinden kalp atışını duyduk ve gördük 5+6 da yeni oluşmaya başlamış haftaya tekrar gidicez tamamen duymak için

Mesajları yeni okuyorum da ne yaptın canım gittin mi hastaneye

Mesajları yeni okuyorum da ne yaptın canım gittin mi hastaneye
Çarşamba günü gitmiştim 4+2 deyken alttan bakınca kese göründü ama bebek gözükmedi tabiki daha cok yeni diye ama kesenin üst tarafında kanama alanı var dedi olumsuz bir etkisi oladabilir olmayadabilir dedi ben yine progestan fitil kullanmaua başladım haftaya perşembeveya cuma gitsem 5. Haftayı geçmiş olucak biraz bebek görünürmü acaba

Benimde kese nin üst tarafında kücük kanama alanı var . Ama kan gelmedi cok şükür benden bende ne olur ne olmaz progestan kullanıyorum iyi bir ilaç sanırım herkes öneriyo kullanılması gerek diye onu kullanırsanız iciniz rahat olsun devam etmez kanama büyük ihtimal

Ayy haftaya kesin duyarsın o zaman kalp atışını inşallah her şey yolunda olur hepimiz için
İnşallah inşallah
Belirtiler var mı peki benim hiç bişeyim yok eskisi gibiyim sadece uykum var sürekli
Henüz hiçbi belirtim yok sadece arada adet oluyomuşum gibi ağrı çekiyorum yarım saat falan, dinlenince geçiyo. Daha uyku hali de gelmedi
Bulantıdan çok korkuyorum ya normalde de çok midesi bulanan biriyim diş fırçalarken bile kusarım. İnşallah bulantısız geçer

Aslında güzel bişey böyle rahat geçmesi ama ikna olamıyorum böyle ben hamile olduğuma

merhaba yeni katılıyorum aranıza bugün tam 6+0 haftadayım hala midem bulantım başlamadı benim gibi olan var mı
Ben de bugün 5+1’deyim Evelynn gibi bende de sadece arada giren karın ağrısı oluyor onun dışında pek bi belirtim yok ama sanki daha kolay yoruluyorum gibi, yine de bence enerjim yüksek

Yol arkadaşlarım herkese merhaba bugün doktor kontrolümüz vardı sata göre 5+5 olarak göründü. Kese boyu 22 mm ölçüldü yolk ve bebek göründü doktor kalp atışları da görülüyor dedi ama yeni oluşmakta çok küçük dedi ve ben kalbi atışını göremedim. Yeniden 6+3 e randevu verdi. Kese görüntüsünü gönderiyorum sizce haftaya göre normal mi çok endişeliyim

Eklentiler

• IMG_8242.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 36
Aslında güzel bişey böyle rahat geçmesi ama ikna olamıyorum böyle ben hamile olduğuma
Ay evet sanırım ilk tekmelerini hissedene kadar hamile gibi hissetmicem
Ben de bugün 5+1’deyim Evelynn gibi bende de sadece arada giren karın ağrısı oluyor onun dışında pek bi belirtim yok ama sanki daha kolay yoruluyorum gibi, yine de bence enerjim yüksek
1 hafta sonra hep beraber yamulup uyku bulantı ağlama üçgenine düşmemiz yok mu? ay yok yok sıkıntısız keyifli geçirelim inşallah
Kuzum keşke anlasam da endişeni giderebilsem ama hiçbi şey bilmiyorum ben de daha. Ama endişe edilecek bir durum olsa doktorun bilgilendirirdi muhakkak. Her şey yolundadır mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…