Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy o zaman senin beta yüksektir baya benim daha çok yeni sat 20mayıstı inşallah kese hemen görünür hatta inşallah içinde benim bile görünür
Ben dün yani gecikmenin 5.günü ilk kez kan verdim ve 2371 çıktı. Doktorum kese görünür dedi ama haftaya cuma gidicem 6+1 oluyorum, umarım keseyi, bebeği görürüz kalp atışını duyarız tek seferde 🥹 senin betan kaç çıktı ve ne zaman yaptırdın?

Ben dün yani gecikmenin 5.günü ilk kez kan verdim ve 2371 çıktı. Doktorum kese görünür dedi ama haftaya cuma gidicem 6+1 oluyorum, umarım keseyi, bebeği görürüz kalp atışını duyarız tek seferde 🥹 senin betan kaç çıktı ve ne zaman yaptırdın?
Ben dün test yapmıştım silikti bugün beta verdim 159 çıktı teslim yarındı normalde içimden geldi test yaptim ve silik çıktı 😂😍

Ben dün test yapmıştım silikti bugün beta verdim 159 çıktı teslim yarındı normalde içimden geldi test yaptim ve silik çıktı 😂😍
Kız bende diğer topicte senin sonucu bekliyorum😂 gözün aydın olsun❤️ benim bat üzeri 11 gün gecti persembe randevum var insallah kese kalp bebek hepsini toptan görürüz biter😂

Tabi iki kez verdim ilk 191 iki gün sonra da 516 çıkmıştı .gecen cumaydı artış düzenliydi bi daha vermeme gerek yok diye vermedim .direk 27 sine gün aldım hesaplamama gore 7 civarı bişey olacak
Ayy çok güzel inşallah benim de güzel bir yükseliş olur 🙏😍 iki gün sonra tekrar test verip vermemekte kararsızım

😂😂😂😂 ya ben bi yerde okumuştum sanki annelerimiz ne yaşadıysa biz de onu yaşarmışız falan gibi bir şeydi. Ben de o yüzden anneme güveniyorum hiç bulantısı olmamış ama iştahı çok açıkmış masadan kalkardım 5 dk sonra yine acıkırdım diyor (bu da kötü bi semptom bence 😂😂) o yüzden umarım böyle semptomsuz rahat rahat geçer 🍀

Ya size komik bir şey söylicem, benden başka yaşayan var mı acaba; ben gece uykumda dönerken, bacaklarımı uzatırken veya kendime doğru çekerken korkuyorum ya karnım/rahmim gerilirse ya bebeğe bir şey olursa falan diye o yüzden tetikte uyuyorum en ufak hareketimde uyanıyorum 😅 bi de arada gece uyanıyorum uykumu almış gibi sonra zor dalıyorum tekrar. Gebelik semptomu mu bunlar bilemedim😂
Ay bu ben 😂

Bende heryerden bakıyorum 🤣 kız çıkıyor ama hayırlısı sağlıklısı 🙏🏻
Yarın doktor randevum var 5+1 olacak
keseyi görmesi için dua ediyorum
herşey normal görünür inşallah
benim hepsinde başka cıkıyor emın olamadım. ama grupta Veziir Veziir kız hissediyorum. seni de erkek hissediyorum ama kendımde bırsey hissedemedım.

Yaaa kız mııı😍 tabi Rabbim sağlıklı hayırlı versin inşallah ama benim de isteğim kız
bilmiyorum yuksek enerjılı bır his çok güzel bir kızın olacakmış gibi yogun hıssedıyorum. tabı kı hepimizin önnceliği sağlıklı olması. :KK68:

Ya kızlar ben bişeyi tam anlayamıyorum şimdi bata göre 6+3 haftalığım yani 6 haftam doldu 7. Haftadan gün alıyorum. Bu durumda 7 haftalık demek doğru olur mu?

Bana kalsa beta pozitif olduğu al tüm dünyaya ilan ederim de işte başımdan bir kere kötü bir olay geçince temkinli olmak istiyorum
o kötü olayı hiç dile getirme canım. bu yepyeni bır gebelık ve çok güzel olacak benim de çok kötü olaylar oldu 1 de değil. ve yeminim var bu gebelikte asla bahsetmiycem. inşallah işe yarar

X