Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya ben şu an 4+4 haftamdayım bugün çok hafif kahverengi akıntım oldu hala bu zamanlarda yaşayan var mı bunu 😓
Ben yaşadım canım 4 haftalıktım tam doktorum iğne verdi iki tane her ihtimale karşı kalp atışını duyana kadar kullan dedi. Çok şükür bir gün sürdü lekelenme sonra gitti. Progestan fitil zaten kullanıyordum

yani ben bir örnek biliyorum. bır örnekle tüm saglık sıstemını eleştıremem ama gelinimiz çok eziyet çekti suni sancı çok çok zor o kadarına gerek yok ki preklamsi de vardı. ona ragmen normal doğumda ısrar ettiler. ölebilirdi de
Aslında tüm sağlık sistemi asla bizim alıştığımız gibi kolay ulaşılabilir ve çözümcül değil. Başın mı ağrıyor parasetamol grip misin parasetamol kafan mı koptu parasetamol 😂 hatta bunun hakkında çok fazla geyik dönüyor internette. Ya ben bundan 7 ay önce falan faranjit oldum boğazım iltihaptan bitmiş durumda nefes alamıyorum acıdan bana ibuprofen verdi 😂 antibiyotik verirken özür dilerim diyecekler az kalsın 😂 yav ne özrü ver antibiyotik yeter ki bana havada kapıcam doberman gibi ver hacı 😅 o yüzden normal doğumdaki ısrarları hariç Allah düşürmesin ellerine yokluklarını da göstermesin tabii 😅

İkinci çizgi var gibi sende eğer Erken gebelik testi olsaydı bence belirgin bir ikinci çizgi çıkardı çünkü benim test yaptığım gün tam regl olmam gereken günde sadece erken test te çizgi görüldü bu normal gebelikte hiç bişey çıkmamıştı 3 kere test yapmıştım aynı gün sonra acilde kan verdim içim rahatladıydı 🤣
Teşekkür ederim 🙏 bugün kan vericem gidip inşallah üzülmem

merhaba tatlı anneler, aranıza yeni katılıyorum sat 12 mayıs. 4+3te keseyi gördük şuan 5+5teyiz.benim 9 yaşında bir oğlum var 37 yaşındayım..9 yıl aradan sonra bir mucize oldu Rabbim hepimizin mucizelerini korusun ve kavuştursun.. benim adetim 5 gün geciktikten sonra öğrendik o zamandan beri ara ara lekenmelerim oluyor progestan kullanıyorum. birşey merak ediyorum kronik ülseratif kolit hastalığı olan var mı aranızda?

Ben yaşadım canım 4 haftalıktım tam doktorum iğne verdi iki tane her ihtimale karşı kalp atışını duyana kadar kullan dedi. Çok şükür bir gün sürdü lekelenme sonra gitti. Progestan fitil zaten kullanıyordum
Ben de progestan fitil kullanıyorum bir de progestan iğne verdi doktor 2 günde bir kullan dedi inşallah düzelir 😓

merhaba tatlı anneler, aranıza yeni katılıyorum sat 12 mayıs. 4+3te keseyi gördük şuan 5+5teyiz.benim 9 yaşında bir oğlum var 37 yaşındayım..9 yıl aradan sonra bir mucize oldu Rabbim hepimizin mucizelerini korusun ve kavuştursun.. benim adetim 5 gün geciktikten sonra öğrendik o zamandan beri ara ara lekenmelerim oluyor progestan kullanıyorum. birşey merak ediyorum kronik ülseratif kolit hastalığı olan var mı aranızda?
Tebrik ederim canım sat tarihlerimiz aynı bende 5+5 deyim. Sağlıkla sorun yaşamadan miniklerimizi kucağımıza alırız inşallah 🐣 bende progesteron kullanıyorum ilki düşük olduğu için önlem amaçlı. Şifalar diliyorum

Kızlar bende sabah tuvalete girince kanamayla karşılaştım hemen hastaneye attım kendimi. Küçük bi kanama alanı görünüyo ama zararsız dedi doktor progestan verdi hap olarak kullancıam günde 2. normalde kalp atısı icin çarşamba gidicektik ama bugün duyduk çok şükür doktor 120 lerde olması gerekirdi seninki 110 biraz düşük yükselmesi önemli dedi bende şimdi bunun stresi başladı 🤦🏻‍♀️ sabah pembe olan kanamam az önce kahverengiye döndü bol bol istirahat et yorma kendini dedi. Aranızda kanaması olan veya kalp atışında benim durumumu yaşayan var mı ?

Gecenin köründe uykumda karnıma öyle bi ağrı girdiki yandı oram resmen kısa sürdü geçti ama kötüydü korkmaya başladım daha cok bugün gitsemmi acaba diyorum doktora kese görünürmü en azından nerde olduğu
Mesajları yeni okuyorum da ne yaptın canım gittin mi hastaneye

Keseyi bugün gördüm 4.5 mm di çok küçük diye yolk kesesini falan göremedik haftaya cuma çağırdı net bir şey diyebilmek için
Bol bol dinlen hiç iş yapma bol su iç inşallah cuma günü güzel olur herşey
merhaba yeni katılıyorum aranıza bugün tam 6+0 haftadayım hala midem bulantım başlamadı benim gibi olan var mı ☺️
Benim tam 6+0 da başladı sabah bulantıları bu gün 6+3 deyiz üç gündür oluyor. Bazılarında daha geç bazılarında hiç olmuyormuş bulantı

X