Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu seferde endişe etme sırası bende hadi siz de bana normal deyin ne olur:) bugün temizlik vardı evde ben de biraz fazla ayakta durdum ama son bir saattir geçmeyen alt karın bölgemde ve bacaklarımda sızı var boyle sıcak su dökülmüş de yanmış gibi sızlıyor biraz korkuttu beni açıkçası sizdeki ağrılar da buna benzer miydi söz konusu kendim olunca aklım durdu düşünemiyorum
Korkma canım zaten diyorsun bu ekstra ayakta kalmışsın uzat ayaklarını yastık koy gevşe yarına bir şeyin kalmaz Bol su iç enfeksiyon ihtimaline karşı Her günümüzün aynı olmaması da çok normal Değişiyor vücudumuz bir yandan

Böyle pelvik pubik bölgede yani vajinanın üst kısmı sanki yanmış gibi sızlıyor bayağı sızlıyor bir saattir. doktoruma yazdım biraz dinlen geçmezse gel dedi. bu beni bayağı korkuttu hala da bilmiyorum. korktukça ağrım daha da çok oluyor ben panik yapınca karnıma ağrılar girer hamile değilken de böyleydi şimdi de karnıma sancılar girdi ayırt edemiyorum haliyle
No panic canım😊🌸eger kasılma gibi agrın yoksa hiiçççç korkma,yat dinlen aç bi film ooh gevşe biraz iki saate bişeyin kalmayacak bak göreceksin🙏😊

p
Kuzum dikişi neden almıyorlar ya anlamadım çok saçma değil mi yani benim bilmediğim bi mantığı mı var acaba?
canım benim dikisim kalıcı. Yani bu dikisle bir bebek daha dogurabilirim. Ama düşünmüyorum. o yuzden aldırmak istiyorum. Abdominal kalitenin dışında yapıldı. vajinalde olduğu gibi doğumdan önce alttan tık diye kesilmiyor. 😁

Kızlar bu seferde endişe etme sırası bende hadi siz de bana normal deyin ne olur:) bugün temizlik vardı evde ben de biraz fazla ayakta durdum ama son bir saattir geçmeyen alt karın bölgemde ve bacaklarımda sızı var boyle sıcak su dökülmüş de yanmış gibi sızlıyor biraz korkuttu beni açıkçası sizdeki ağrılar da buna benzer miydi söz konusu kendim olunca aklım durdu düşünemiyorum
dün bende de vardı kuzum. çok ayakta durdum bir de temizlik yaptım. neyime güvendiysem artık😁😁 akşama doğru geçti vb7gun yöne dışarıda dolaşıyorum ama bugün olmadi

Kuzum dikişi neden almıyorlar ya anlamadım çok saçma değil mi yani benim bilmediğim bi mantığı mı var acaba?
ha neden almadıklarını yazmamışım. idrar kesesi patlayabilir arti bacağa giden ana artere çok yakın. Ona kesi atabilirler. kanama olabilir vb çok riskli dikisi atan alsın kafasindalar.

Teşekkür ederim arkadaşlar. 🙏 Doktora gittik her şey yolunda diyor mesane ile ilgili olabilir dedi. Zaten agrılı(hassas) mesane sendromu teşhisi yıllar önce konmuştu. Ama değişik bir ağrı. Neyse doktor serum ilaç vs yazdı. Antibiyotik ağrı kesici. Ama ben ilaç olayını mecbur kalınca tercih ediyorum 😬Biraz dinlendim acilde uzandım korkum geçince ağrım biraz azaldı. Kötü olursam gidip ilaçları yaptırırım diye çıktık eve geldik.

Kızlar bir buçuk haftadır oğluşu hissediyorum.İlk başta içimde patpat patlatıyormuş gibi geldi sonra onu anlamaya başladıkça tekmelerini hissettm.Sırt üstü uzanıyorum(birtek böyle anlayabiliyorum)ve elimi koyuyorum elimde hissediyorum eşim bile hissediyor video çektim onda bile gözüküyor baya kıpır olacak sanırım🙈 Bazen bir yere toparlanıyor resmen göbeğimin o kısmı sivrileşiyo acıtıyor,baya baya tekmeliyor 😁Çok güzel duygularmış ilk gebeliğim açıkçası 17. Haftada hissetmeyi beklemiyordum.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.Cidden herkes hissedince bambaşka olacaksın diyordu öyleyim çok duygu dolu oluyorum her hissettiğimde.🥹

Selam kontrol çok iyi geçti her şey mükemmel dendi 22. Haftada detaylı ultrason için sevk yazdı. 24. Haftada da tertenoz aşısı olucam. Şeker yüklemesi yaptırmayacağımı söyledim. Ama sol kulak arkası lenf bezim şişti. Kaç gündür kronik baş ağrım var. Evde wick nasel stick koklayarak geziyorum. 😢

Selam kontrol çok iyi geçti her şey mükemmel dendi 22. Haftada detaylı ultrason için sevk yazdı. 24. Haftada da tertenoz aşısı olucam. Şeker yüklemesi yaptırmayacağımı söyledim. Ama sol kulak arkası lenf bezim şişti. Kaç gündür kronik baş ağrım var. Evde wick nasel stick koklayarak geziyorum. 😢
cok sevindim canım inşallah onu da atlaticaksin bir kaç güne boğazını sıcak tut Almanya çok soğumuş

cok sevindim canım inşallah onu da atlaticaksin bir kaç güne boğazını sıcak tut Almanya çok soğumuş
Almanya çok soğuk ve Antalya çok sıcaktı baya hava değişimini sert yaşadım. Kalorifer yakıyoruz ve baya bunaldım. Bugün evlilik yıldönümümüz bişeyler yapmak isterdim aslında 5 senemiz doldu ama yok kalkacak halim hiç yok. Eşim izinli evde ben de dedim çocuğa bişeyler yedir parka götür bir yere götür gidin başımdan 😅 Baş ağrım uyandığımdan beridir zonk zonk.

Almanya çok soğuk ve Antalya çok sıcaktı baya hava değişimini sert yaşadım. Kalorifer yakıyoruz ve baya bunaldım. Bugün evlilik yıldönümümüz bişeyler yapmak isterdim aslında 5 senemiz doldu ama yok kalkacak halim hiç yok. Eşim izinli evde ben de dedim çocuğa bişeyler yedir parka götür bir yere götür gidin başımdan 😅 Baş ağrım uyandığımdan beridir zonk zonk.
Ah canım cidden çok sert olmuş. İstanbul bile sıcak geliyor bana ki serin şu anda. kardeşim münihte 9 derece düşüyor pazar günü dedi şok oldum 9 muuuu 😬😬😬

Kızlar ben mantar olmuşum ağrı sebebim oymuş:KK43: kafayı yicem ilaçla geçmiyor bende sorun o. Daha önce borik asit lazer ozonla zar zor geçmişti bir sene aralıksız çekmiştim şimdi ne yapcm ben ya beslenmeye de dikkat ediyorum sözde lanet olsun

ha neden almadıklarını yazmamışım. idrar kesesi patlayabilir arti bacağa giden ana artere çok yakın. Ona kesi atabilirler. kanama olabilir vb çok riskli dikisi atan alsın kafasindalar.

Abdominal olduğu için anladım kuzum. Ben vajinal diye düşündüm dediğin gibi.

Kızlar ben mantar olmuşum ağrı sebebim oymuş:KK43: kafayı yicem ilaçla geçmiyor bende sorun o. Daha önce borik asit lazer ozonla zar zor geçmişti bir sene aralıksız çekmiştim şimdi ne yapcm ben ya beslenmeye de dikkat ediyorum sözde lanet olsun

Candida mı canım? Kronik olan o diye biliyorum. Muayene etti ama dimi doktorun başka bi sorun yok emin olsun da. Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın de napalim be canım cefakar analar🙏🏻

aaaa çok şaşırdım. demek bekliyormuş orda bir iki hücre uygun ortamı bulunca cikivermus ortaya

dün bende de vardı kuzum. çok ayakta durdum bir de temizlik yaptım. neyime güvendiysem artık😁😁 akşama doğru geçti vb7gun yöne dışarıda dolaşıyorum ama bugün olmadi

Ya sen temizlik falan neden uğraştın canım Allahisen bırak dağınık kalsın yapacak bisey yok. Sakın yorma kendini bi daha öyle

Ya sen temizlik falan neden uğraştın canım Allahisen bırak dağınık kalsın yapacak bisey yok. Sakın yorma kendini bi daha öyle
canım yaptım bir hevesle bir şey de olmadı çok şükür sen bana bakma ama yerinden kıpırdama tuvalet hariç benim dikiş farklı özelden almasam drum rapor bile vermedi çalışıyor olacaktım.

Candida mı canım? Kronik olan o diye biliyorum. Muayene etti ama dimi doktorun başka bi sorun yok emin olsun da. Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın de napalim be canım cefakar analar🙏🏻
Canım kandidadır muhtemelen onun da çeşitleri var. Kimisi dirençli oluyor. Doktor dün şüphelenmedi ama ben bu sabah farkettim. Biliyorum bunu iyi tanıyorum maalesef yıllarca çekmiştim. Üstelik ilişki de yaşamadık risk olmasın diye

aaaa çok şaşırdım. demek bekliyormuş orda bir iki hücre uygun ortamı bulunca cikivermus ortaya
Evet hamilelikte risk artıyor. Östrojen artışı da uygun zemini hazırlıyor akıntı artıyor ya. Zaten sıfır olmuyor kandida uygun ortamda çoğalıyor bu mantarların çoğalması böyle. Aşırı stres oldum. Tedavi seçeneği sınırlı gebe olunca

Evet hamilelikte risk artıyor. Östrojen artışı da uygun zemini hazırlıyor akıntı artıyor ya. Zaten sıfır olmuyor kandida uygun ortamda çoğalıyor bu mantarların çoğalması böyle. Aşırı stres oldum. Tedavi seçeneği sınırlı gebe olunca
canım bu probiyotik mantara etkili ben kullanıyorum

Eklentiler

• 1000014372.jpg
    1000014372.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 16
X