Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hareketleri bi hissetsem endiselerim azalacak dediginiz gibi ilk gebeligim biraz daha sabirli olacagim cok tesekkur ederim yorumunuz icin doktora gorunecegim

Ben de çok kötüyüm dünden beri hiç ama hiç aklımdan çıkmıyor. Köyde kına varmış annesine bana gelinlik al demiş ondan örtmüşler o gelinliği. Bütün köy suçlu bütün köy katil. Allah sorsun hesabını gerçekten. Şu an okulda olması gereken çocuk mezarda. Canım çok acıyor

Yahu arkadaş biz bunların saçma sapan şeylerine hareketlerine zihniyetlerine anlayış göstermek zorunda mıyız anlam vermek zorunda mıyız ben bıktım artık tiksiniyorum anlamaya çalışmaktan bile gelinlik ne ne demek gelinlik bir kız çocuğu neden Özenir bir düğünde gelinlik giymeye sorgulamıyor bu millet ezberden hareket ediyor akıl yok kafa yok gitgide daha da kötüye gidiyor. Ben kızım olunca düğünde ona neden gelinlik giyeceğim gelin olmasın böyle şeylere özenmesin tamam masumane bir fikirle koymuşlar belki ama buna artık göz yummak bile istemiyorum anlayış göstermek istemiyorum ben bu zihniyetlere. gerçekten çok bıktım. kadının yok sayılması bilimin yok sayılması lanet olası bu pislikler İran’a Afganistan‘a dönüştürdüler burayı yazık oldu ülkeye çok yazık Bundan 20 sene önce kendimizi nerelerde hayal ediyorduk ne kadar ileri gideceğimizi hayal ediyorduk şu geldiğimiz duruma bakın ölmeyelim köle olmayalım bunu hayal ediyoruz artık

ben de çok anlamsız buldum. O çocuk gelinlik değil önlük giyip okulda olmalıydı.

Kese görünüp kalp atışı duyulunca bir defa genel kan tahlili istedi. Tsh yüksekti ve vitamin değerlerine bakılmamıştı. 1 ay sonra da sadece onları istedi. Bir sorun görmediyse ondan istememiştir diye düşünüyorum. 15.haftanın içindeyim ben de.

hepsine imza atarım. ah bu zihniyet ahh diyanetin başındaki zat kılıç çekiyor kime tegmenler düşmana kılıç çekiyor karşısında bu zihniyet. o kadar çok şey yazmak istiyorum ki o kadar çok

Buna bende çok takıldım. Okula gitmesi gereken yavru toprağın altına girdi. Onlar üstüne bir de gelinlik koyuyorlar. İlla bir şey koyacaksanız bari çocuğun önlüğünü, okul kıyafetini koyun. Ülkenin gidişatı hiç iyi değil. Yabancıdan sakındığımız çocuklarımızı en yakınlarımızdan korumamız gerekiyor. 3 yaşında kızım var, dikkatli yüzüne bakılmasından bile rahatsız oluyorum.

üstüne bir de sonuçsuz kalacak gibi bir izlenimim var. aile çevrelerinde itibarlı ve korunan bir aileyiz siyasi uzantilar da varmış. zaten ne iktidar ne muhalefet pek konuşmuyor. bizler işte böyle sosyal medyada

Kızlar ben de ameliyattan çıktım ya ne kadar ağrılı bi işlemmiş. Oyalanmaya çalışıyorum ama hem çok ağrım var hem de açım. Hala yemek vermediler. Dua edin Allah kimseye de yaşatmasın hamile hamile böyle şeyler. Bir de bugün ilk evlilik yildonumumuz. Biz hastane odasindayiz bu gecemizi böyle geçireceğiz.

Çok geçmiş olsun şimdi zor ama gelecek yıllarda bebeğiniz ile çok güzel yıl dönümleri geçirirsiniz inşallah

Çok geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım inşallah ağrıların çabucak geçer. Sen iyi olda toparlanınca kutlarsınız evlilik yıl dönümünüzü

Cok gecmıs olsun canımsen ıyı olmaya bak şuanda önemli olan buben zaten evlılık yıldonumlerıne falan hıc ınanmam ve onem vermemsen iyi olda bi hafta sonra daha guzelını kutlarsınız ınsallahşöyle düşün bebıs dogunca bu gunu boyle bir hatıra olarak hatırlayacaksanız yıllar sonra,vay be dıyceksınız..

canım geçecek merak etme öyle ilk gün zor oluyor. kanama da olur korkma

Merhaba kızlar genel olarak kimler ne kadarlık ve kendinizi nasıl hissediyorsunuz :)
Ben 17+1 ilk hamileliğim ve bazen hareketlerini hissetmeye başladım 3-4 gündür özellikle bazı günler daha da yoğun hissediyorum bazen çok az, sanırım reflü şikayetim var özellikle yemeklerden sonra rahatsız ediyor bunun dışında +2 kilo aldım

canım geçecek merak etme öyle ilk gün zor oluyor. kanama da olur korkma
Evet canım tuvalete kalktım ve bir anda ağrı kesildi o ana kadar belim çıkacak gibi hissediyordum. Doktorum bu ameliyatı çok sık yapmasına rağmen zorlandığını söyledi rahim ağzım çok kısaymış. Ama bundan sonra korkma artık dedi kendine dikkat ettiğin sürece bir sorun olmaz. Çok şükür bu da geçti canım Allah kimseye yaşatmasın ama zor. Benim ağrı eşiğim fena değildir ona rağmen çok zor geçti ilk bir kaç saat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…