Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Yarın kalkar yürürsün canım dikkat et dediği gibi sorun olmaz

Çok geçmiş olsun

Hayırlı akşamlar kızlar yazıları okuyorum ama çok dahil olamıyorum. Baş ağrım nerdeyse hiç geçmiyor mecbur parol yutuyorum inşallah zararı olmaz nerdeyse her gün 1 doz alıyorum. Var mı böyle baş ağrısı çeken ya doktoruma da sordum kansızlıktan olabilir dedi ama kan değerlerim sınırdaydı hemen ilaç başlandı kullanıyorum ama geçmek bilmiyor. Kızım beni çok zorluyor ama değer

benim karından serklaj daha zor oldu. vajinalde bir gün ağrı olup ertesi gün çıkıyordum. evde yatıyordum. karından 5 ayrı yerden bıçaklandım gibiydi ve 20 günde filan geçti ağrılar. Bi ara da dikişler iltihap etti. hersey yavrularımız için gecti gitti şimdi kucağıma alacağım emzirecegim günü hayal ediyorum

Allah gücünü veriyor ne kadar şanslı bebişin senin gibi bir annesi var ne kadar güçlüsün .
Emzirdiğim anı hayal ediyorum ben de dalıp gidiyorum

Allah gücünü veriyor ne kadar şanslı bebişin senin gibi bir annesi var ne kadar güçlüsün .
Emzirdiğim anı hayal ediyorum ben de dalıp gidiyorum
çok şanslısınız siz de canım benim benim ilk bebegim farkedilmedi ama zaten haftası da küçüktü 16 haftadaydi rahim agzi yetmezliğine pek uygun değildi. diğer ikisi de maalesef zamanında yapılmasına rağmen tutmadı. benimki daha ileri boyutta demek ki

Hayırlı akşamlar canım bende aynı senin gibiydim başım artık her gün geçmeden ağrıyordu. Bilmiyorum sende öyle misin ama ben bir yerde gördüm çok yatmaktan da baş ağrısı oluyormuş. Ben bir gün hiç yatmadım ertesi gün başımın ağrısı geçti. Benim gibi olanlar varsa bu sebepten de olabilir. Çok fazla uzanmamak gerekiyormus

Canım doktoruna danısıp magnezyum kullanabılırsınbas agrısına cok ıyı gelıyor.

Haklı olabilirsin canım bende düşündüm bunu ama başım ağrırken oturmak yada birşeylerle uğraşmak çok zor oluyor. Zaten sürekli halsizlik ve yorgunluk oluyor uzanmamak elde değil

Haklı olabilirsin canım bende düşündüm bunu ama başım ağrırken oturmak yada birşeylerle uğraşmak çok zor oluyor. Zaten sürekli halsizlik ve yorgunluk oluyor uzanmamak elde değil
Ben bir gün dayandım o gün çok kötüydüm hem baş boyun ağrısı hem halsizlik ama sonra çok şükür geçti kendime geldim valla

Slm beybiler saçma olabilir ama birşey soracam. Bebişin hareketlerini net olarak anlamıyoruz malum. Olurda birşey olsa Allah korusun bunu anlayabilir miyiz. Beden bünye bunu gösterir mi . Yoksa normal olarak yaşantı yaşanılıyor mu. Bir hafta çok kötü grip oldum. Öksürük cabası. Korkuyorum açıkçası. Sürekli doktoruma da koşmak istemiyorum 18 eylülde kontrolüm var. Geçen hafta gitmiştim sorun yoktu.

Benimde vardı magnezyum basladık hafifledi birde doktorum ıslak havlu koy basına hafifletir demişti işe yarıyor

Çok geçmiş olsun canım ne tesadüf
Bugün bizimde ilk evlilik yıldönümümüz
Sizinde kutlu olsun

Benimde vardı magnezyum basladık hafifledi birde doktorum ıslak havlu koy basına hafifletir demişti işe yarıyor
Magnezyum bende işe yaramadı ya havluyu deniycem inşallah faydasını görürüm çok teşekkür ederim

Magnezyum bende işe yaramadı ya havluyu deniycem inşallah faydasını görürüm çok teşekkür ederim
canım baş ağrısı aslında bir tepkidir. vücudunun bir şeye ihtiyacı var mahrum bunun tepkisi muz ye potasyum bakımından zengindir. d vitamini nasıl genel ve genis bir kan testi ver. bir bak ne eksik hatta norolojiye git bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…