Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar rica etsem cinsiyet tahmini yapabilen varsa çok merak ediyorum şimdiden teşekkürleeerr💋

Eklentiler

• IMG_1676.jpeg
    IMG_1676.jpeg
    100,6 KB · Görüntüleme: 38
tabi dr önlem amaçlı bakmıştır. Rahim kısalığı kasılma yapmaz eğer açıklık olursa ve içeriye mikrop girişi olduysa koriyoamniyonit oluyor. kasilmalarla bebegi atıyor vücut. Ben yazmıştım sana sertlesmeler düzenli değilse sorun yoktur diye
Canım rahim ağzı kısalmasının bir belirtisi var mı sen önlem amaçlı ameliyat olmuştun galiba. Ben neredeyse her muayenede doktora uzunluk iyi mi diyorum sadece karından bakıyor ve uzunluğu kafana takma kötüyü çağırma diyor. Benim gebeliğim ikiz olduğu için her türlü risk değerlendirilsin vaktinde doğsunlar istiyorum 🍀

Kızlar ben de Atasehirde memorial a gidiyordum hastaneden soğudum yaşadıklarım yüzünden. Şimdi karşıya Beşiktaş’a gidiyorum. Ota jinemed hastanesi Prof Alparslan Baksu dur bu işin duayeni. Kaç zorlu süreç atlattirdi bir sürü arkadaşıma. Bir tanedir. Doktor arayışı olana çok dua eder iyi ki dersiniz. uzak yakın demeyin çok güvenilirdir.
Memorial Atasehir ile ilgili bir durum mu yaşandınız? Çok negatif bir hastane ya; bir kez gittim ve psikolojimi bozdu bi daha da gitmedim :/

Aşkım kuru erik denedin mi, bana kefir de çok fayda ediyor ama kişiden kişiye değişir.
sut ürünleri kullanamıyorum canım.
Canım rahim ağzı kısalmasının bir belirtisi var mı sen önlem amaçlı ameliyat olmuştun galiba. Ben neredeyse her muayenede doktora uzunluk iyi mi diyorum sadece karından bakıyor ve uzunluğu kafana takma kötüyü çağırma diyor. Benim gebeliğim ikiz olduğu için her türlü risk değerlendirilsin vaktinde doğsunlar istiyorum 🍀
maalesef canım iki serklaja rağmen 3 erken dogumum var. biri 35 gün yaşadı tutunamadi. Bu sefer vajinal değil karından serklaj oldum. Bir belirtisi yok canım. ultrason muayenesinde farkedilirse zamanında önlem alınır. edilmezse erken doğum olur. böyle değişik garabet bir durum.

maalesef canım iki serklaja rağmen 3 erken dogumum var. biri 35 gün yaşadı tutunamadi. Bu sefer vajinal değil karından serklaj oldum. Bir belirtisi yok canım. ultrason muayenesinde farkedilirse zamanında önlem alınır. edilmezse erken doğum olur. böyle değişik garabet bir durum.
Allah evladınizi size bağışlasın amin

Memorial Atasehir ile ilgili bir durum mu yaşandınız? Çok negatif bir hastane ya; bir kez gittim ve psikolojimi bozdu bi daha da gitmedim :/
Evet canım ordaki bir doktorun ihmali sonucu normalde 1 ay önce yapilmasi gereken serklaj
yarın yapilabilecek. Hastane ile ilgili değil doktor ile ilgili durum ama hastaneye komple karşıyım şu an bu durumdan dolayı.

Canım içine sinmiyor ise farklı bir doktora daha git.
Ben de kendi doktoruma giderken hep bişeyler eksik gibi geliyordu. Sanki bir şeyler eksik kalıyor, olması gerektiği gibi bakıyor mu bu doktor emin değilim diyordum eşime. İçime doguyormus. Kadin resmen beni eyleyip eyleyip eve yolluyormus. Hele en son Diyetisyen’e başla çok kilo almışsın demişti. Önce kendi branşını hakkıyla yapabilseydi keşke bana hastanenin diyetisyenini önerene kadar..

Allah bizi de yavrularımizi da korusun. 🙏🏻

Günaydın demir ilavi ne kullanıyorsunuz? Bana maltofer fol yazmış.. ben aç karnına içiliyor diye biliyordum. Ama yemekle yada yemekten 1 saat sonra diyor? Var mi kullanan?

Kızlar herkese günaydın ☺️ dün Allah’a şükür evde de olsa güzel bir şekilde cinsiyet partisini yaptım şansıma hava da saat 4 gibi açtı o saatten sonra da her yer çamurdu 😢
Sonuç olarak Allahın izniyle bir prensesim oluyor 👑
masallahh prensese vallahi seni de hissettim ama yazmadım 🥰🥰🥰😇😇😇

Merhaba herkese 19+1iz 10 gundur kasik agrilarim vardi bebek buyuyodur vs diye cok takmamistim ama ozellikle vajinanin bittigi yerdeki ic bacaklarim dunden beri cok agriyor. Ozellikle ayaktayken veya yururken hissediyorum. Bu sureclerde normal mi yoksa doktora gitmeli miyim? Bir de hala bebek hareketlerini hissetmiyorum 2 gundur idrara cikisim azaldi normal midir 😔

Merhaba herkese 19+1iz 10 gundur kasik agrilarim vardi bebek buyuyodur vs diye cok takmamistim ama ozellikle vajinanin bittigi yerdeki ic bacaklarim dunden beri cok agriyor. Ozellikle ayaktayken veya yururken hissediyorum. Bu sureclerde normal mi yoksa doktora gitmeli miyim? Bir de hala bebek hareketlerini hissetmiyorum 2 gundur idrara cikisim azaldi normal midir 😔
merhaba tabi ki doktora gidin emin olun ama anlattığınız bana çatı ağrısı gibi geldi ki o da normal. suyunuzu bol için.

Bebek hareketlerini hissetmenin ilk gebelikte 21 haftaya kadar yolu var. İdrara çıkışın azalması sebebi eğer vücudunda ödem yoksa az sıvı içmişsindir. Sıvı alımını arttır. Ağrılar da düzenli ve giderek artan şiddette değilse büyük ihtimalle normaldir. Tabi için rahat etsin diye doktora gitmekte fayda var belli ki endişe ettirmiş sana ama muhtemelen bir şey çıkmaz😊

Şu Narin olayı benim çok canımı sıktı. normalde artık şaşırmıyorum bu ülkede bu tarz olaylara maalesef ama hamileyim diye sanırım bu kez fazla etkilendim. gerçi aslında tüm Türkiye etkilendi. yani inanamıyorum küçük kızın tabutunun üzerine gelinlik koymuşlar bütün köy susmuşken o köyde gömülüyor ve cenazeye köylüler katılıyor, hangi yüzle aklım almıyor. ben gerçekten artık insan sevmiyorum medeni çağdaş akıllı olmayan insanları sevmiyorum, sevemiyorum. lanet olsun bu zihniyete de, bu zihniyetlere destek verenlere de, hala destekleyenler de var lanet olsun özellikle böyle kadınlar anne olmamalı.

X