Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

çok şanslısınız siz de canım benim benim ilk bebegim farkedilmedi ama zaten haftası da küçüktü 16 haftadaydi rahim agzi yetmezliğine pek uygun değildi. diğer ikisi de maalesef zamanında yapılmasına rağmen tutmadı. benimki daha ileri boyutta demek ki

Belki de senin için hayırlısı o şekildeydi kuzum belki şu an karnındaki olmayacaktı o zaman ama asıl onun gelmesi gerekiyordu. Bende annemin benden önceki bebek kaybı sonrası dünyaya gelmişim buna çok inanırım. Bundan sonrasına odaklanıcaz hep iyiyi çekeceğiz iyi olacak bundan sonrası hep güneş🙏🏻. Anlatıcaz bunları da hep bebeklerimize . 🙏🏻🤍

canım baş ağrısı aslında bir tepkidir. vücudunun bir şeye ihtiyacı var mahrum bunun tepkisi muz ye potasyum bakımından zengindir. d vitamini nasıl genel ve genis bir kan testi ver. bir bak ne eksik hatta norolojiye git bence.
Bebeğe faydalıymış diye okumuştum bir yerde o yüzden günlük 1 muz tüketiyorum. D vitaminim hamilelikten önce düşüktü 20.000 lik bi ilaç kullanıyordum hamile kalınca o doz çok yüksek diye ilacı bıraktırdı dahiliye doktorum. Şimdi decavit kullanıyorum tekrar ölçtürmek istedim aslında memleketteyken ama doktor hamilelikten dolayı zaten düşük çıkar gerek yok dedi bakmadı. Burda tekrar gidip değerlere baktırmalıyım bencede bi yerde bi eksik var.

Belki de senin için hayırlısı o şekildeydi kuzum belki şu an karnındaki olmayacaktı o zaman ama asıl onun gelmesi gerekiyordu. Bende annemin benden önceki bebek kaybı sonrası dünyaya gelmişim buna çok inanırım. Bundan sonrasına odaklanıcaz hep iyiyi çekeceğiz iyi olacak bundan sonrası hep güneş🙏🏻. Anlatıcaz bunları da hep bebeklerimize . 🙏🏻🤍
evet ben artık geçmişe hiç bakmıyorum. Ben de kızım için aynı şeyi düşünüyorum. Onun varlığı herseye yeter. bıraktım gitti okula insan hala bebek sanıyor 😂😂

Kızlar sun sordum ama kimse dönmemiş, demir ilacını sabah mi aç mı tok mu nasıl alıyorsunuz? Bana maltofer fol yazmış..

Kızlar sun sordum ama kimse dönmemiş, demir ilacını sabah mi aç mı tok mu nasıl alıyorsunuz? Bana maltofer fol yazmış..
Genelde sabah aç karnına içilir süt ve süt ürünü almadıgınıza dikkat etmeniz gerekir ben daha baslamadım ama izlediğim bir videoda bunları duymuştum ama en saglıklksı doktorunuza danısın belki kullandogınız farklı vitaminler ile tepkimeye girmemesi için başla bir önerisi olabilir

Arkadaslar size yazılan d vitamini isimleri nedir,bana devit3 yazdı ama hamilelikte kullanmayın yazıyor kafam karıştı
Merhaba ben de hafta da iki kez kullanıyordum normalde geçtigimiz haftasonu kontrolüm vardı 15+1 di o gün folik asidi kesip d vitamini hergün alabileceğim şekilde duzenledi asagıya fotografını ekleyeceğim damla olarak istemesemde içimde k2 vitamini olduğu için bunu ön erdiğini söyledi d3 ve k2 vitaminleri bağışıklık sistemini güçlendiriyor kemik gelişimine ve güçlenmesine etki ediyor ve yorgunluk hissimizi ortadan kaldırıyormus sende doktoruna danısıp bu tarz birşey kullanabilirsin belki

Eklentiler

• 1000039234.jpg
    1000039234.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 13
Kızlaaar benım gıbı demır ılacı asırı bulantı yapıyosa(ben ıcemıyorum o yuzden) yenı bısey kesfettım belkı sızler bılıyosunuzdur😄tesaduf mardınlı bırıyle tanıstım,tereyaglı yumurtalı omlet yapıp uzerıne pekmez döker yermiş orda hamileler her sabah,sabah yaptım tadınıda aşırı sevdım😊şeker problemı olmayan arkadaslar deneyebılırler demır sevıyesı ıcın.

Magnezyum bende işe yaramadı ya havluyu deniycem inşallah faydasını görürüm🤲 çok teşekkür ederim
Baş ağrısı için kullanılan özel magnezyum var. Magnezyum çeşitleri oluyor. Kardeşim hamile iken Migren atakları için magnimore marka kullanılmıştı. İçmekten vazgeçme kullanmaya devam et.Allah şifa versin.

Merhaba ben de hafta da iki kez kullanıyordum normalde geçtigimiz haftasonu kontrolüm vardı 15+1 di o gün folik asidi kesip d vitamini hergün alabileceğim şekilde duzenledi asagıya fotografını ekleyeceğim damla olarak istemesemde içimde k2 vitamini olduğu için bunu ön erdiğini söyledi d3 ve k2 vitaminleri bağışıklık sistemini güçlendiriyor kemik gelişimine ve güçlenmesine etki ediyor ve yorgunluk hissimizi ortadan kaldırıyormus sende doktoruna danısıp bu tarz birşey kullanabilirsin belki
Bu marka temiz içerilkli oğlumdada kullamştım ,kaç damla alıyorsunuz peki siz.haftaya gideceğim kontröle danısayım

Kızlar merhaba aranızda sırt ağrısı çeken var mı benim son bir haftadır sırtım ağrıyor hamilelikte normal biliyorum ama az önce sırtımı bir ağrı girdi ter falan boşandı kendim zor bir yere attım bu durumu yaşayan var mı

ladin19 ladin19 iyi misin canim bayadır yoksun buralarda.
Canım selam ben iyiyim de kızım hasta pazarı pazartesiye bağlayan gece full kustu pazartesi ateşlendi doktora götürdük gaita testi verdi dün gaita alamadık. Bugün sabah 11 civarı aldık gaitayı eşim teslim etti. Sabah meyve yedi başka bi şey yemedi mor calpol verdim tarhana yaptım az bişey tarhana içti duş aldırdım yatırdım şimdi. Yemin ediyorum Antalya’da 1 ay taş gibiydi bu çocuk geldik buraya ertesi gün hasta. Bıktım canımdan

Canım selam ben iyiyim de kızım hasta pazarı pazartesiye bağlayan gece full kustu pazartesi ateşlendi doktora götürdük gaita testi verdi dün gaita alamadık. Bugün sabah 11 civarı aldık gaitayı eşim teslim etti. Sabah meyve yedi başka bi şey yemedi mor calpol verdim tarhana yaptım az bişey tarhana içti duş aldırdım yatırdım şimdi. Yemin ediyorum Antalya’da 1 ay taş gibiydi bu çocuk geldik buraya ertesi gün hasta. Bıktım canımdan
Canım çok geçmiş olsun. Belki hava değişimi vs etkilemiştir kuzucuğu. Sende kendine dikkat et lütfen.🌸

Canım çok geçmiş olsun. Belki hava değişimi vs etkilemiştir kuzucuğu. Sende kendine dikkat et lütfen.🌸
Sanırım ama doktor virüs kaynaklı olduğunu düşünüyor sanırım uçakta sağa sola dokundu gerçi ben elini hep sildim ama yeterli olmadı belli ki kuzum. Uçaklara çok dikkat etmek lazım ya arkadaşın kızını uçakta tahta kurusu ısırmış. 😣 Ben Allaha şükür iyiyim canım. 2 gün sonra doktor kontrolüm var çok merak ediyorum durumları. Kızım da bir an önce iyileşsin kreşine gitsin istiyorum 🙏

X