Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben bu yatma olayından çok korkuyorum galiba oturduğum yerde oturan bir insan değilim umarım çok yatalak gibi kalmaya gerek kalmaz Servikse mutlaka bakın inşallah öyle bisey değildir

Ben daha önce 3 bebeğimi erken doğumla kaybettim. şuan karından serklajliyim. o yuzden rapor alıyorum. normal bir hamileyim vermezler.
Sana çok şey sormak istedim ama sormayacağım canım ne sen hatırla ne de ben kafamda kurayım.
İnşallah bu bebişlerimiz sağlıkla dünyaya gelecek

Kızlar selam bu grubu yeni kesfettim, ben de 15 haftalık hamileyim . Size birsey sormak istiyorum, kasıklarınız bu haftada agrıyor mu , özellikle bugun daha yogun hissediyorum, büyüdükleri zaman agrı mı oluyor acaba ?

Selam canim. Evet benimde agriyor arada ama çok şiddetli değil.

İnsan normal belirtilerden bile korkuyor ya, benim de şiddetli degil ama bugün sanki daha sık hissediyorum, biraz endişelendim , umarım sorun yoktur
Yoktur bence ya korkma çok şiddetli olursa belki sorun olabilir. Ben biraz fazla hareket ettiğimde de agri olduğunu hissediyorum.

Benimde ağrı oluyor ya arada alt karın bölgesinde bazende direk vajinal gibi kasık ağrısı ama tabi anlık ağrı oluyor sanırım bebeğin büyüme hızının artmasıyla alakalı.

Benimde ağrı oluyor ya arada alt karın bölgesinde bazende direk vajinal gibi kasık ağrısı ama tabi anlık ağrı oluyor sanırım bebeğin büyüme hızının artmasıyla alakalı.
Aynı sekilde canım benimki de anlık geliyor evet büyüdükce rahim genişliyor

Ani hareketler yapınca daha cok oluyor canım,oturup kalkarken daha sakin hareket etmek lazımbazen benımde aniden agrı saplandıgı oluyor ama gecıyor hemen.bel agrısı kasık agrısı bebek buyudukce olurmus,sürekli olmadıgı surece normalmiş,öyle söylemişti doktor. B ballimon

Selam kızlar 15 haftalık oldum. Deterjan,parfüm,yumuşatıcı kokusu aldığımda o günüm kusmakla geçiyor . Bir de sulu yemek değişik şeyler yediğimde . Benim gibi olan var mı ? Kaçıncı haftada geçecek , ya da geçen oldu mu ?

Ayy dün bebek hareketlerini hissetmeyle alakalı yazmıştım şimdi elimi karnıma koyuyorum göbek deliğimin alt tarafına doğru böyle pıt pıt bişeyler hissediyorum parmağımla dokunduğum yerde bana mı öyle geliyor diye 2-3 defa tekrarladım bişey pıt pıt oluyor ayy böyle mi başlıyor bebek hareketleri

25ten kısa canım söyledi dr da unuttum o an. Ptesi duruma bakacak. 18 haftadayız ameliyat için hala uygun olduğunu söyledi.
Yani çok da beklemeyin isterseniz hafta ilerledikçe dikiş uygun olmaz. pesser takabilirler o da suyu tutmayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…