Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Benim eşim başak burcudur. Beğenmediği bişey olursa anında eleştirir fikirlerini dile getirir. Benide o işten soğutmak için elinden geleni yapar 🤣🙈
Ama kendi hiç üzme orta yolu bulursunuz illaki…
kız yüz vermeyin şunlara izin vermeyin haşat ederim valla. Beni soğutacak bi de başının etini yerim istediğimi yapana kadar 🤣🤣🤣

Bu arada giremedim kaç gündür nasılsınız herkes iyi mi???

Bizim okullar başladı. şu anda 3 saat gidiyorum ama eve pert olmuş halde geliyorum.
😬😬ııyyyy iş hayatı hiç özlemedim ama
sanırım ben de iki gün çalışacağım ocağa kadar. Onun dışında pilates yoga başladım. Bel ağrım yıllardır vardı şimdi bir de hamilelik arttırdı çıksa da şunlar rahatlasak dicem ama bir de bebek emzirmek yıkamak taşımak alt değiştirme vs onlar da bel ağrıtıyor :) her türlü kadının derdi bitmiyor

😬😬ııyyyy iş hayatı hiç özlemedim ama
sanırım ben de iki gün çalışacağım ocağa kadar. Onun dışında pilates yoga başladım. Bel ağrım yıllardır vardı şimdi bir de hamilelik arttırdı çıksa da şunlar rahatlasak dicem ama bir de bebek emzirmek yıkamak taşımak alt değiştirme vs onlar da bel ağrıtıyor :) her türlü kadının derdi bitmiyor
canım ben pazartesi heyet raporu alicam hiç calismiycam 😁😁

Sende onun bulduklarına saçma saçan bahaneler uydur beğenme,baksın nasıl bir duyguymuş
Canım sabahtan beridir ağlıyorum mutsuzum kendime gelemiyorum uğraşmak istemiyorum naparsa yapsın aramıyoruz birbirimizi kaç saattir. Daha demin çocukluk arkadaşımla da kavga ettik beni aşırı üzdü. 😢 Hamile halimle ahımı aldı Allah bildiği gibi yapsın

Bebeğimi tahmin edebilir misiniz:)
IMG_4851.jpeg

kız yüz vermeyin şunlara izin vermeyin haşat ederim valla. Beni soğutacak bi de başının etini yerim istediğimi yapana kadar 🤣🤣🤣
Canım hiç yüz vermiyorum ben benimkine ama ben ne zaman hamile olsam lohusa olsam onun da lohusalığı geliyor mal mıdır nedir 3 gün kaldı ecel teri nasıl dökülürmüş ben ona göstericem. Hele bi o eve gideyim o evin içinden geçmiş olsun hele bi valla şu an almanyada haşlayacaklarımın tam listesini yapıyorum gider gitmez başlıcam elimde 3 kişi var şimdilik. Eşim dahil.

Valla bilmiyorum sizin kocanızda böyle mi ama benim kocam kendisi bir şeyi beğenmediği zaman benim beğenmeme de izin vermiyor resmen. Kendi çalıp kendi oynuyor. Karar mercii gibi davranıyor benim kararlarımın benim beğendiğim şeylerin onun için hiç bir önemli yok. Nefret ediyorum şu huyundan
Benimki de öyle ya bende bunu değiştireyim diye uğraşıp duruyorum ama nafile adam değişmeyi bırak beni değiştiriyor.🤦🏼‍♀️

Canım sabahtan beridir ağlıyorum mutsuzum kendime gelemiyorum uğraşmak istemiyorum naparsa yapsın aramıyoruz birbirimizi kaç saattir. Daha demin çocukluk arkadaşımla da kavga ettik beni aşırı üzdü. 😢 Hamile halimle ahımı aldı Allah bildiği gibi yapsın
Canım benim. Farklı sebeplerden de olsa bende ağlıyorum. Oğlumun ismi benimde belli değil. Hiç kendini üzme . İsim hakkı senin kimse karışamaz. Aklımız sende kalacak gözyaşına yazık

Benimki de öyle ya bende bunu değiştireyim diye uğraşıp duruyorum ama nafile adam değişmeyi bırak beni değiştiriyor.🤦🏼‍♀️
Valla benim kocam benim sinir noktamı bilir şu an ne kadar üzdüğünün de farkında o yüzden sesini çıkarmaya korkuyor kaç kere de söyledim ben uzaktayken sabrımı sınama diye. Ben çok nadir bu derece üzülüp ağlarım şu an eminim ki üç buçuk atıyor. Atsın da. Zaten bana en son mesaj atmış senden korktuğum kadar allahtan korkmuyorum be diye. Hadi bakalım

Canım benim. Farklı sebeplerden de olsa bende ağlıyorum. Oğlumun ismi benimde belli değil. Hiç kendini üzme . İsim hakkı senin kimse karışamaz. Aklımız sende kalacak gözyaşına yazık
Canım normalde pek ağlayan eden biri değilim asla sulu gözlü değilim. Ama bu çocukta böyle oldu neden bilmiyorum kızımda da hiç böyle olmamıştım. Sen merak etme göz yaşıma bence de yazık ama sabrediyorum şu 3 gün vallahi sabrediyorum hele bi döneyim iple çekiyorum 7sini ayın.

Valla benim kocam benim sinir noktamı bilir şu an ne kadar üzdüğünün de farkında o yüzden sesini çıkarmaya korkuyor kaç kere de söyledim ben uzaktayken sabrımı sınama diye. Ben çok nadir bu derece üzülüp ağlarım şu an eminim ki üç buçuk atıyor. Atsın da. Zaten bana en son mesaj atmış senden korktuğum kadar allahtan korkmuyorum be diye. Hadi bakalım
İyi sen salmışsın korkuyu iyi yapmışsın. Benimki akrep kendini dünyanın merkezi sanıyor cıldırıyorum. Ben öyle baskın bi karakter de değilim hep tadımız kaçmasın huzurumuz bozulmasın modunda olduğumdan tepeme çıktı gibi hissediyorum. Artık bazı konularda dişimi göstermeye başladım bu seferde sen çok değiştin demeye başlıyor herşeye muhalefet oluyormuşum🥺

Hellooo neler yapıyorsunuz kızlar uzun zaman olmuş buraya gelmeyeli😂 ben hala hissedemiyorum bebitoyu yaaa 19a girdik tık yok😂
Hoşgeldin kız bende uzun zamandır memleketteyim çok yazamadım. Senin de mi ilk gebelikti. Bende hissedemiyorum sanıyordum ama o tık tık atmalar falan bebekmiş şimdi baya baya hissediyorum 😍

Dimi yaa 🥹Akşam olunca karnım gündüze göre daha büyük ve sert oluyor uzanıp bakıyorum hani ama yok bişey 😅 Ben şeyden korkuyorum ilk tekmeyi gece uyurken hissedersem diye 😅 uyku haliyle korkarım gibi geliyor 😂😂
Ben arada dürtüyom hadi kızım ses ver diye ama noo anacım asla hissedemedim😂 Neyse 20ye kısmet artık

X