Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Evett aynıyız nerdeyse tamamen :)) ilk bebeğim

Bebeğim gayet sağlıklı öyle hissediyorum ama pınara da yazdım erken doğum riskim var maalesef yapısal bir bozukluk benimki rahim ağzım kisa o yuzden 20lerden sonrası zor oluyor. Ama hiçbir sorun olmayacak gibi hissediyorum.

Cin takvimi erkek diyor. Bir kere de rüyamda eşime senin bu oğlun çok yaramaz dedim ama bilinç altı rüyası bence 10 11 de öğrenirim ben nipt yaptıracağım orada kromozom çıkıyor zaten az kaldı 3 hafta

Uçuk da iyiymiş

Hiçbi sorun olmayacak inşallah

Herkese iyi bayramlar dilerim , bende 5. Haftamdayım arada adet sancısı gibi sancı gelip gidiyor bu kadar henüz bulantı yaşamadım normaldir heralde , koku hassasiyeti oluyor bazen
Ben de 6. haftadayım aynı şekil bulantı, baş dönmesi yaşamıyorum. Herkeste aynı belirtiler olmuyor sanırım

Çok erken öğrendiğim içinmi neden bilmiyorum ama zaman hiç geçmiyor kalp atışını duyana kadar içim rahat etmeyecek galiba daha 2 hafta sonra kontrol e gideceğim nasıl sabredebilirim bilmiyorum

Merhaba gebeliği henüz Beta Hcg 70 iken öğrenmek bizim için çok süpriz oldu. 3 yıllık evliyiz fakat dün idrar yollarımı üşüttüm diye gittik, hamile oldugumu çğrendim. Sanırım gebeliğin belirtilerinden biri de bu enfeksiyonlar. Doktorum hemen ilaç vermedi önce idrar kültürü isteyelim dedi şimdilik folik asitten başka ilaç da vermedi. 2025 şubat annesi olmak inşallah nasip olur. Geceye bir dua bırakıyorum, hayırlısı ise olsun.

Merhaba herkese, sat 5 mayıs, 6 haftayı geride bıraktık bebişkoyla. Ben reglm 1 hafta gecikince idrar testiyle öğrendim, 7 haziranda, sürpriz oldu eşimle bize. Allah isteyen herkese nasip etsin, güzel bi duygu. Öğrendiğimizden beri kalp atışı duyarız diye 2 kere gittik doktora, henüz duyamadık. Ultrasonda iyi görünüyormuş, yolk sac da var, doktor betama hiç bakmadı gerek yok dedi. Kasık ağrım oluyor, çok acıkıp çok uyuyorum ve garip bi şekilde kilo verdim. Henüz bulantım olmadı, sıcaklar fena çarpıyor sadece.
Sigara alkol kullanırken hamile olduğunu öğrenen oldu mu? Ben böyle öğrendim öğrendiğim gün anında bıraktım tabiki yine de içim rahat etmiyor 11. Hafta testlerini düşünüp geriliyorum.
Şubat annelerine selamlar :)

hayırlı olsun! ilk haftalar annenin haberi olmayabilir diye vücut otomatik olarak bebeğe çok geçirgen değil diye biliyorum, sürpriz olunca böyle şeyler olabiliyor endişe etme, bol şans

Tebrik ederim hayirli olsun. Saglikla kucagina almani dilerim. Öğrenene kadar sorun yok etkilenmemistir ya hep ya hiç kanunu işler bu durumda.

Hayırlı olsunn alkol değilde sigara kullanıyordum,hatta idrar testi,kan verme,beta yükselmiş mi diye tekrar kan verdiğim süre zarfında 4 gün falan kullanmaya devam ettim yaşadığım stresten endişeden dolayı. Tabi 10 içiyorsam 3-4 içtim ama sonrasında anında bıraktım bende..

Arkadaşlar özel hastanelerin acilleri kan testi yaparım bugün,bayram olduğu için emin olamıyorum.

bol şans! heyecanini biliyorum çok iyibize haber ver çıkınca, her şey yolunda gidecek inşallah!
Çıktım 6 haftalık. Tahmini doğum tarihi 9 Şubat. Doğuma kadar olan bütün randevularım oluşturuldu. İdrar ve kan alındı. Folik asit verdi doktorum ofisinden ücretsiz. Nipt testini gelecek randevuda yapacağını söyledi 3 Temmuz diğer randevum. İdrar yolu enfeksiyonu varmış ilaç verdi. Kalp atışını dinletti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…