Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah hiç yaşama yemekten önce sonra veya nasılsın kullaniyorsun

canım bunlarla birlikte multivitamin de kullanıyor musun

canım bunlarla birlikte multivitamin de kullanıyor musun
Evet elenatal 2 kullanıyorum + solgar gentle iron başladım. Sabahları uyanınca tiroid ilacımı alıyorum, 30 dk-1 saat sonra da demir hapını alıyorum aç karnına. Kahvaltı sonrası 1 saat sonra da elenatal’i alıyorum.

o kasılma bende de çok sanki biri yumurtaligimdqn diğeri rahimden asılıyor kim koparırlar gibi ben de başlayacağım. sorayım da dra

Aslında kullanıyorum sabah akşam.. ama.doktor gunduz için de başka bir ilaç verdi bugün. İnşallah o iyi gelir de yemek yiyebilirim

Evet bende de geceleri bacaklarımda kramplar olmaya başladı inşallah fayda eder. Teşekkür ederim bilgilendirme için

hakikaten kızlar demir ilacı ne kullanıyorsunuz kabız oluyor musunuz
Ben gynoferon kullaniyorum. Doktoruma kabiz yapar mı dediğimde sen bir kullan olursan şurup olanlardan veririz demişti ve kabizlik yapıyor. Yani şu an için çok sıkıntı vermiyor ama ilerde nasıl olur bilemiyorum. Doktoruma söylesem mi. Şurup olanlar nasıl onların etkisi az mı oluyor.

Aslında kullanıyorum sabah akşam.. ama.doktor gunduz için de başka bir ilaç verdi bugün. İnşallah o iyi gelir de yemek yiyebilirim
Bende gece farklı sabah farklı ilaç alıyorum tamamen geçirmiyor ama dediğim gibi en azından az bişey yiyorum ve su içiyorum susuzluk da çok kötü

Benim 14 haftaya kadar hep çıkıntı var hem de bariz pipi görüyorduk fotoğrafını bile çekmiştim ama kızlarda bazen klitoris şişiyor pipi gibi duruyor. sonra fetal dna testi ile kız olduğunu öğrendik bu hafta da ultrasonda doktor kız olduğunu gösterdi

Saçlarım dip boyası çok geldi. Yıllardır sarıya boyarım. Cumartesi doktora gidince sorcam çok kötü duruyor. Genel görüş ne boya ile ilgili görüş ne? Google da sorun olmaz falan da yazıyor
Ben kimyasal olan her şeye aşırı karşıyım ve yıllardır hayatımda yok. evdeki sabunumuz deterjanımız şampuanımız benim kremlerim yiyecekler her şey organik ilk hamileliğimde 2,5 yıl emzirdim hamilelik de dahil 3,5 buçuk yıl saçımı boyamadım ben de açık kumralla boyarım röfleler de var saçım siyah çıkıyor ve bana hiç yakışmıyorama bu hamileliğimde (çok zor elde etmemize rağmen hamileliği) boyadım dayanamadım çünkü diplerim çıkıyor ve bu sefer sanırım ona katlanamazdım doktorda boyayabilirsin herhangi bir şey olmaz dedi boyadım vallahi uygun bir boya ile

Canım demir ilaclarini aç karnına al yanında da mümkünse C vitamini olsun. Ve en az dört beş saat üzerine bir şey yeme. ben akşam yemeginden 3 - 4 saat sonra alırdım gece sabaha kadar o senin bağırsaklarında çalışır biraz kabızlık yapar ama yapacak bir şey yok işte

Anladım canım demek ki biraz daha beklemem gerekiyor çok teşekkür ederim

Ben de öyle yapayım. Cok teşekkür ederim.

Ben de soracağım da pazartesiyi bekliyorum. bugün bayram hafta sonu mesai başlayınca soracağım.

Günaydın kızlar. Hgb değerleriniz düşük olduğu için mi verdi doktor kan ilacını? Benim hayatımda ilk defa 13 oldu. Doktor vermedi, benim de aklıma gelmedi sormak. Bir de ben iMom Omegayı gece yatarken içiyorum, biraz aç oluyorum haliyle 3-4 badem atıyorum ağzıma ama. Kahvaltıda mı içmem lazım, tok karna yani

Bir de beni geçen hafta sağlık ocağından aradılar D vit için. Sağlık bakanlığının protokolüymüş gebelikte doğumdan 6ay önce ve 6 ay sonra kullanmak gerekiyormuş. Doktora sordum, iMom omeganın içinde olmasına rağmen şimdi yaz 5 damla kullan kışın 10 damla kullanırsın dedi. Orada bi sinir oldum madem sen neden vermedin de ben sorunca kullanman lazım diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…