Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Sormayinca vermiyorlar. Bende de aynısı var.. içinde var yeter mi diyorum yeterli aslında diyor..

Canim ben demiri ve folik asitleri falan kahvaltıdan sonra alıyorum. Bi rahatsızlık vermedi o şekilde.

Canım kan ilacı yani demir hapı konusunda doktor genelde gebelerde belli bir aydan sonra otomatik başladıklarını söyledi ne kadar doğru bir uygulama bilmiyorum Ama

Teşekkür ederim. Kan degerim 9 olmuş. Bunu da yükseltir mi.acaba ?
Benim doktorum 12.haftada vermişti. 1 hafta sonra endokrinolog kontrolüm vardı, onun istediği tahlilleri yaptırınca ferritin değerimin düştüğünü gördük. Haziranda 41’ken ağustosta 14’e düşmüş (alt sınır 13). Demek ki doktorumun bildiği varmış da demir hapı vermiş dedim
Yani benim kullandığım 17 mg’lık ama senin biraz daha düşük en iyisi sen doktoruna sor belki biraz daha farklı bir takviye verir.

Kızlar ben dün Migros’a falan gittim biraz havasızdı sıra beklerken ani bi bulantı geldi hemen dışarı çıktım sonra gözümün önü karardı aniden bayıldım kısa süreli ayıldığımda daha iyi hissettim bulantım falan geçti tansiyonum suan bu şekilde doktorumun asistanını aradım düşük tansiyon normal dinlen bol sıvı tüket dedi böyle bi durum yaşayan var mı 18.haftadayım

Eklentiler

• IMG_5478.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 23
Belki iğne verir bana. Öyle halsiz ve iştahsızım ki

Cok geçmiş olsun benim de hep düşüktür tansiyonum. Bayılmamak için ayakta çok durmuyorum.

Hamilelikte yüksek tansiyon tehlikeli düşük tansiyon önemli değil böyle düştüğü zaman tansiyonunu yükseltecek şeyler yap. Hamilesin hava sıcak havasız yerlerde çok durma kendini çok yorma. Yüksek tansiyondansa boşver düşük olsun

Benim de 9/4 sürekli. Açlık durumuma ve yorgunluğuma dikkat ediyorum sürekli. Azıcık da salatalığı tuzlayıp yiyorum o iyi geliyor

Teşekkür ederim. Yarın doktor onay verirse maske takıp kuaföre gitmeyi düşünüyorum. Açık havada beklerim kuaförde.

Merhaba kızlar . Aslında ben 2025 Nisan annesi grubundayim ama bir sorunum var belki yaşayan vardir diye buraya yazmak istedim. Dün 7+1 iken kalp atışı duymaya gittim ama karından duyulmadı. Bebek 5 -6 haftalık anca dedi doktor . Belki geç döllenmedir ama ben yumurtlama sonrası birliktelik de yaşamadım. Haliyle canım sıkıldı. Okuduğum kadarıyla bu şekilde ilerleyen gebelikler sonrasında çok sağlıklı olmuyor. Varsa bu konuda grupta tecrübesi olan yazarsanız çok sevinirim. Hepinize sağlıklı çok güzel hamilelikler diliyorum.

C vitamini derken ilaç mı yoksa meyve mi yiyorsun?

Adından anladığım kadarıyla içinde omega üç var sanırım, omega üç yağda eriyen bir vitamindir yani yağlı bir şeyler yedikten hemen sonra almak daha uygun olur sabah kahvaltıyla birlikte olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…