Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

ben h&m bebek bölümünü baya sevdim, stoklar çok hızlı tükeniyor ama kullananlar da çok kaliteli olduğunu söylüyor. beğendikçe minik minik almaya başladım bir şeyler
Ay evet ya ona da bakıyorum birçok şey favoriye attım. Gerçekten kaliteli güzel modeller var.

kendime büyük güzel bir tote çanta almayı düşünüyorum açıkçası, bebek çantaları kocaman, pek şık da değiller. ama zara ve zara homedakiler tatlı en azından

Ben de öyle inanıyorum, bilmiyorum boşa mı umut ediyorum
Bence boşa umut değil, ben öncesinde baya okumuştum trizomiler en kesini diyorlar onda bile bir sürü amniyosentez sonucu tertemiz gelenler olmuş. %4’le sonuç veriyorlar ama genelde hatalı çıkanlar da hep bu kadar az fetal fraksiyon olanlar. Sizin kromozomlara ait sıkıntılar hangi hastalıklara sebep oluyor hiç bildiğim şeyler değil ama bence bir şey çıkmayacak inşallah

kendime büyük güzel bir tote çanta almayı düşünüyorum açıkçası, bebek çantaları kocaman, pek şık da değiller. ama zara ve zara homedakiler tatlı en azından
Onlar bölmeli mi? Nasıl acaba? Ben ısı izolasyonlu ve bol bölmeli olsun istiyorum mesela

Doğru düzgün bu kromozomlara ait anomali görmedim, okuduğum sadece 15 ve 20 anomalilerinde düşükle sonuçlandığı. O yüzden ilerleyen gebelikler yokmuş. Temiz gelsin de varsın o zamana kadar ki günlerim ağlayarak geçsin

büyük parçaları almaya ne zaman başlayacaksınız, ana kucağı, beşik vs benim alacağım şeyler hep belli ama bir 6 aylık olsun diye bekliyorum
Bizim oğlumdan beşik var puset var baby nest emzirme minderi ana kucağı coğu şeyimiz var bi tek araba arıyoruz kabin boy hafif dayanıklı ama ilk oğlumda 8
Ayda almıştım hepsini

İnşallah temiz gelecek duam seninle her şey ı bilmek güzel ama sırf korkudan hamileliğimi korku ile geçirmemek için ne ikili nede fetal yaptırdım ilk oğlum için down sendromlu olabilir dediler hata aminosentez yapalım dediler ben riskten dolayı istemedim hemde 22 haftalıktı, sağlikla doğdu çok şükür, dilerim sizinki de yanılır ilkinde o korkulu süreci yaşadım ne gelirse kabulüm dedim rabbım kolaylaştırsın, zor ile imtihan vermesin inşallah sağlikla gelsin hepimizin bebeği❤

Bulantısı devam eden varmı ben hala günde 2 kere istifra ediyorum bulantı koku hassasiyetim hiç geçmiyor bulantı ilacı da içince uyku yapıyo 15. Hafta hala devam ediyor ilk hamilelikte 20. Hafta ya kadar sürmüştü inşallah bu o kadar sürmez

Kızlar pazartesi perinatolojiye gideceğiz. Araştırma hastanesinde var sadece. Gittiğimizde detaylı ultrasonla bakar mı direkt yoksa onun için randevu mu verir? Var mı tecrübeniz?
Benım bildiğim ilk hamilelikte down sendromu dedikleri için aminosentez için devlet e yönlendirmiştiler elimde özelden aldiğım rapor olmasına rağmen yeşil ekran açmadan randevu alınmıyordu bende başka özel hastaneye girmiştim tabi 5 yıl önce değişmediyse öyle olabilir

Çokça amin. Başka birinin hayatını dışardan izliyor gibiyim. Bilmiyorum ben de yaptırdım ama iyi mi oldu kötü mü Sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz bebeklerimizi
Destekleriniz ayrı mutlu ediyor kızlar beni, iyi ki varsınız

Burada randevulu değilmiş, sabah gidip sıraya giriyorsun. Keşke alternatifimiz olsa

Ben marks&spencer’dan aldım bir dolu giysi çeşit çeşit aylar için aldım hatta mevsimleri gözeterek. Bir de chakra’dan ve zara home’dan aldım bir şeyler. Basic bodyleri vs h&m’den aldım.

Skip hop’un sırt çantası modellerine bakıyordum hatta pembesi indirimdeydi elim gitti alsam mı diye ama bu bahsettiğin konuyu hiç düşünmemiştim sonra biri yazmıştı sırt çantası şeklinde bakım çantası zor oluyor her şeyi içinden çıkarmak zorunda kalıyorum falan diye, vazgeçtim o yüzden. Sam & Co’nun çantaları güzel, kendime petit modelini almıştım hatta yıllar evvel çok da kullandım sapasağlam. Onun büyük çantalarından almayı düşünüyorum. Öneririm model olarak kullanışlı

Benim oluyor ara ara ama eskiye göre daha az tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…