Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Offfff gece gece canım sıkıldı. Antibiyotik almak hiç istemem. Tüm florayı etkiliyor. Denize girsem bir de vajinal flora da etkilenebilir bende mantar olunca geçmesi zor. Klasik ilaçlara dirençli. Kocakarı şeyisi yok mu bilen gerçi ot mot da içemiyoruz. Aslında cranberry vardo dimi turnayemişi

Al kuzu

Eklentiler

• IMG_6451.png
    186,7 KB · Görüntüleme: 22
Şuan idrar yolu enfeksiyonu var ama . Bilemedim ben olsam riske girmezdim
Sırf benim için gidiyoruz tatile eşim sevmez yüzmeyi oğlum tüm gün evde havuzda zaten. Ben yıllardır havuza girmiyorum klor bakteri vs yüzünden ühühüuüuühhjüü onu geçtim aslında bebeği riske atmamayı düşünmem lazım. Ama deniz aşkı bende yaradır valizim de hazırdı

Ya ben de rahat olurdum da başımda herbokolog kocam olunca zor mayonez sıkar sosisli yer sucuğu gömerdim. Sakatat yasak bi işte yemezdim onu da zaten amaaan püf neyse dayanırık napak
Valla o kocayı ben boğarım Almanya’daki karılar da hamile oluyor sabah akşam sosis yiyor ay böyle deyince de bi değişik oldu ben kendimi o kadar sıksam vıccırığım çıkar

Valla o kocayı ben boğarım Almanya’daki karılar da hamile oluyor sabah akşam sosis yiyor ay böyle deyince de bi değişik oldu ben kendimi o kadar sıksam vıccırığım çıkar
İlk ya bizim heyecanlı garibim ben de öyleyim hoş ya bakma ona yüklendiğime. 2.de salarım herhalde

Ay denizden nolcak kız bak evrim ağacının bi videosu var siz nereye işiyorsunuz diye onu izle anlarsın bişey olmayacağını.

Sen biraz fazla rahatsın kız ben cesaret edemem valla anksiyeteliyim ben
Amannnn valla kızımda kastım da noldu 2 kayıp kızımda anksiyete atakları vs saçım beyazladı. Yeter daha da kasmam anneannelerimiz hamileyken premsesler gibi değildi ırgat gibiydi yer içer çalışırlardı deyip koy bi tarafına diyip geçiyorum bu saatten sonra.

Ay denizden nolcak kız bak evrim ağacının bi videosu var siz nereye işiyorsunuz diye onu izle anlarsın bişey olmayacağını.
Yok canım denizden korkmuyorum ben flora’nın bozulmasından korkuyorum ,islak kalır, uzun süre çıkmıyorum ben seviyorum yüzmeyi sürekli mayoyu değiştirmem lazım bir de içeri su kaçarsa falan antibiyotik de alırsan flora bozulmaya çok müsait oluyor

Hahahha helal kız valla aslında böyle rahat olmak lazım salınca akışına bırakınca daha rahat geçer hamilelik

Valla kuzum o zaman turnayemişi falan takılcan bilemedin ki tatil bu ertelesen çocuk üzülür sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…