Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bitince güzel olacak inşallah bizimkilerin yani benim ailemin de Pendik’te o taraf da çok güzeldir
Pendikte cumartesi pazarından ilerde merkeze doğru bir park var. üstünde çay bahçeleri var oraya bayılıyorum yaa adını unuttum

Valla ben alışverişin bi kısmını devlet destekli alacağım jobcentera mektup attım kabul edilirse belli bir mebla eşya yardımı yapılıyor.
ayy çok iyi olur. burda da başvuru yapıyorsun bebek çantası gönderiyor buyuksehir ibb hosgeldin bebek diye geçiyor. Ona basvurcam yatak da çıkıyormuş içinden ama begenmezsem birine hediye ederim.

Güzel olmuş ama gene de hevesini almışsın sevindim ben internette vs bir sıkıntı var sandım yoksa yazardım tekrar aklıma direk o geldi nedense Bundan sonra olurda arada kaynarsa yazarım ama tekrar

Bu arada öğretmen arkadaşlara sorayım düşündüğümüz isimleri deneyimlerini söylesinler bana da Gözde İrem düşünüyoruz biz eşim iki isimli olacak diye tutturdu
yaaa son 8 yıldır erkek imam hatipteyim o yuzden kızları unuttum. ama başkalarına yardımcı olmak amaçlı Muhammet çınar poyraz koymayın coookkk yaramaz oluyorlar.

Yüzde yüz katiliyorum hepsine ama erkekler o kdr fedakar olamıyor çoğunlukla işte. Harbiden adami hadim ediosun bi nevi kız helal olsun
Yav yeter 4 kere hamile kaldım gitsin kumda oynasın hadım edince sünnet düğünü gibi düğün mü yapsam acaba Oğlumda yok sebepleniriz

ayy çok iyi olur. burda da başvuru yapıyorsun bebek çantası gönderiyor buyuksehir ibb hosgeldin bebek diye geçiyor. Ona basvurcam yatak da çıkıyormuş içinden ama begenmezsem birine hediye ederim.
Bizde 720-1200 Euro arası eksiklerine göre para veriyorlar. Sen liste yapıyorsun şuyum eksik buyum eksik diye ona göre hesabına para yatıyor.

Güzel olmuş ama gene de hevesini almışsın sevindim ben internette vs bir sıkıntı var sandım yoksa yazardım tekrar aklıma direk o geldi nedense Bundan sonra olurda arada kaynarsa yazarım ama tekrar
Aynen kuzum hevesimi aldım her yerde pembe konfetileri görünce ben bir şok

Benim işim de üniversite ile bugün tip okuyan çocukların ismine baktım. Bazı isimler çok koyulduğu için istatistik açısından çok var ama mert ismi de çok fazla tıp okuyan erkek öğrencilerde. Kız tıp öğrencilerde zeynep coğunlukta ama bu isimler zaten çok tercih edilen isimler belki o yüzden fazla görünüyor dur.
Bu arada öğretmen arkadaşlara sorayım düşündüğümüz isimleri deneyimlerini söylesinler bana da Gözde İrem düşünüyoruz biz eşim iki isimli olacak diye tutturdu

Bizde 720-1200 Euro arası eksiklerine göre para veriyorlar. Sen liste yapıyorsun şuyum eksik buyum eksik diye ona göre hesabına para yatıyor.
vayyy ağzım açık kaldı süpermiş. buradaki yardımlar da 3 4 bin tutar aslında en ucuz park yatağı koysa 2000 TL eder. ıslak mendil bez hastane çıkışı filan var. herkese cikiyor mu bilmiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…