Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

valla ben de kizitonun giydirilebilecek nesi varsa çıkardım eledim çok birsey yok elimde ama yine de arabaydi pusetti var.
Kuzu işte o konuda şanssızım ben de araba yok çünkü arabası katlanabilir araba puseti yok. Travel sistem tarzı pusetli bir şey almam gerekiyor. Beşik park yatak alacağım o da alınacak yani. Kıyafetten kastım da astronot tulum vs temel bir kaç bişey 😂 mecbur bir sürü şey alınacak yine 😂😂

Kuzu işte o konuda şanssızım ben de araba yok çünkü arabası katlanabilir araba puseti yok. Travel sistem tarzı pusetli bir şey almam gerekiyor. Beşik park yatak alacağım o da alınacak yani. Kıyafetten kastım da astronot tulum vs temel bir kaç bişey 😂 mecbur bir sürü şey alınacak yine 😂😂
bizim yatak al.amiz gerekiyor. Ve kıyafet bir sürü alınacak var . yavaş yavaş başladım ben de. sağlıkla zamanın da gelsinler her şeylerini alırız.

bizim yatak al.amiz gerekiyor. Ve kıyafet bir sürü alınacak var . yavaş yavaş başladım ben de. sağlıkla zamanın da gelsinler her şeylerini alırız.
Valla ben alışverişin bi kısmını devlet destekli alacağım jobcentera mektup attım kabul edilirse belli bir mebla eşya yardımı yapılıyor.

Canım partiyi yaptık ben de parti esnasında öğrendim kız olduğunu
Anladım canım çok güzel ve tatlı bir anı olmuş size 🥰 Ben yapamadım çünkü eşim sabırsız bekleyemedi ne öğrenmeyi ne söylemeyi 😅içimde kaldı biraz ama yapacak bir şeyde yok artık 🙄
Ya ben böyle bildiğin uzun metraj film izler gibi bütün gün açayım izliyim elini mi kaldırdı kolunu mu salladı bayağı işi gücü bırakıp onu izlerdim heralde 🥳🤓. Bi link ini alırım o yurtdisindakinin 😍😂
Bakayım linkine benim aklımda bile yoktu bu elimdeki 8 senelik ama benzerini bulup atayım sana ☺️
Canım ben bana sorduklarına cevap verdim ama anlayamadım neyin görünmediğini.
Bilmiyorum açıkçası giriyorum selam veriyorum birine bir şey diyorum cevap alamadım dedim heralde bir sıkıntı var benim yazdıklarım mı gözükmüyor dedim sıkıntı yoksa problem yok

Anladım canım çok güzel ve tatlı bir anı olmuş size 🥰 Ben yapamadım çünkü eşim sabırsız bekleyemedi ne öğrenmeyi ne söylemeyi 😅içimde kaldı biraz ama yapacak bir şeyde yok artık 🙄

Bakayım linkine benim aklımda bile yoktu bu elimdeki 8 senelik ama benzerini bulup atayım sana ☺️

Bilmiyorum açıkçası giriyorum selam veriyorum birine bir şey diyorum cevap alamadım dedim heralde bir sıkıntı var benim yazdıklarım mı gözükmüyor dedim sıkıntı yoksa problem yok
Canım ilk çocukta yapamayınca bari ikincide yapayım dedim bu sefer de sonucu eşim Almanya’da doktordan aldığı için ilk o öğrendi kardeşime söyledi yani annem babam ben ve bir arkadaşım bir arada partide öğrenmiş olduk. Aslında hepimiz aynı anda aynı yerde olabilseydik daha iyi olurdu tabii ama bu sefer de böyle olmuş oldu. 😅 Mesajlar konusunda da bazen araya kaynayabiliyor bildirimlere cevap verince eski mesajlar kaçabiliyor sen cevap alamazsan tekrar yaz ben öyle yapıyorum 🩷

Kesin çözüm ve mantıklı ama onun bunu kabul etmesi büyük lütuf. Çoğu erkek yapmak istemiyor, oğlak kadini da onu kastetti galiba.
Yani biz her şeyi kabul ediyoruz onlar da kabul etsin bi zahmet. Hem zaten 2 çocuğu var daha üreyip napacak. Ben başka çocuk istemiyorum benim haricim kimseden çocuk falan da yapamaz hadım ederim 😂 Ya zaten neden her türlü fedakarlığı kadın yapıyor ki bi zahmet onlar da elini taşın altına koysun 😂

Yani biz her şeyi kabul ediyoruz onlar da kabul etsin bi zahmet. Hem zaten 2 çocuğu var daha üreyip napacak. Ben başka çocuk istemiyorum benim haricim kimseden çocuk falan da yapamaz hadım ederim 😂 Ya zaten neden her türlü fedakarlığı kadın yapıyor ki bi zahmet onlar da elini taşın altına koysun 😂
Yüzde yüz katiliyorum hepsine ama erkekler o kdr fedakar olamıyor çoğunlukla işte. Harbiden adami hadim ediosun bi nevi kız helal olsun 🥳

X