Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dr Dan geliyoruz. Fetal DNA dan dolayı zaten biliyorduk ama çıkıntıyı da gördük babası iyice emin oldu rahat etti😂.
15+1 deyiz ama 16+3 gelişimindeymiş minik avokadom teyzoşları bi maşallahınızı alırız😍🧿.
Hepimiz güzel güzel haberler alalım çok amin🙏🏻
ayy çok sevindim canım masallahhh tosbik yaa pazartesi ben de illa görecem diyince dr kızarak da olsa al işte pipi dedi 🤣🤣🤣 olsun görmeden inanmam modundaydim baba da öyleymiş ki anca rahat etti.

Kızlar dr Dan geliyoruz. Fetal DNA dan dolayı zaten biliyorduk ama çıkıntıyı da gördük babası iyice emin oldu rahat etti😂.
15+1 deyiz ama 16+3 gelişimindeymiş minik avokadom teyzoşları bi maşallahınızı alırız😍🧿.
Hepimiz güzel güzel haberler alalım çok amin🙏🏻
Maşallah kuzum 🧿

ayy çok sevindim canım masallahhh tosbik yaa pazartesi ben de illa görecem diyince dr kızarak da olsa al işte pipi dedi 🤣🤣🤣 olsun görmeden inanmam modundaydim baba da öyleymiş ki anca rahat etti.
Şu doktorların kızma huyunu hiç anlamıyorum neyine kızıyorlarsa. İnsan ömründe kaç kere yaşayacak bunu mu yani 😅

o kalabalik burada yok işte o yuzden tuzlaya gelince nefes alıyorum. bazen koksa da olsun
Biliyorum tuzla daki o ara ara çıkan kokuyu ya Tepeören tarafından deri org sanayiden geliyor dimi ben bir dönem orda çalıştım çok iyi bilirim. 😖 Ama olsun özellikle yazın tadı bi başka yazlık gibi olur mis 😍

Kızlar Türkiye’ye geldiğimden beridir gınam gınam öküz gibi yiyorum ya oh mutluluktan sarhoş oldum şimdi Hatay usulü döner sipariş verdim oh 🤤
Bol bol sebze ye kuzum oralarda mis gibi taze. Benim canım bamya börülce çekmişti memleketten gönderdiler sağolsun teyzemler de pişirdim yedim mis gibi kokulu kokulu. Bulunur şeyler aşerin kızlar 🥳😂

Şu doktorların kızma huyunu hiç anlamıyorum neyine kızıyorlarsa. İnsan ömründe kaç kere yaşayacak bunu mu yani 😅
hiç yani bir de hamileyim kafamiz da farklı calisiyor. yok ama illa kizacaklar.
Biliyorum tuzla daki o ara ara çıkan kokuyu ya Tepeören tarafından deri org sanayiden geliyor dimi ben bir dönem orda çalıştım çok iyi bilirim. 😖 Ama olsun özellikle yazın tadı bi başka yazlık gibi olur mis 😍
ordan da geliyor ama bize daha çok istondan geliyor.
Ben de aynıyım bi de toplu yazma olayını bilmediğimden tek tek 😂
aha bak çözdüm alıntılar ekle diyorsun hepsi ekleniyor
Ay bunlar neeeee😍 küçük adam mı bunlar ya tombalak kollar bacaklar hayal ettim ısırmalık🙏🏻🌸
ayyy ben de öyle ısırmalık beyaz tenli bir tosunum hayal ettim. :dondurma::dondurma:
Ya bu erkekler 😂 elinde telefon pipi fotosu çekmek için bekledi durdu başımda 😂🥳
Yaa bizimki göremiyor irkek sinek almıyorlar içeri 😅😅🤣🤣

Benim işim de üniversite ile bugün tip okuyan çocukların ismine baktım. Bazı isimler çok koyulduğu için istatistik açısından çok var ama mert ismi de çok fazla tıp okuyan erkek öğrencilerde. Kız tıp öğrencilerde zeynep coğunlukta ama bu isimler zaten çok tercih edilen isimler belki o yüzden fazla görünüyor dur.
Aa biz Mert Arslan koymayı düşünüyoruz çok önceden beri eşimle aramızda kararlaştırmıştık 😍 tıpmı okucak acaba evladım oy yerim 🤣🥳 akıllı oğluşum

Bol bol sebze ye kuzum oralarda mis gibi taze. Benim canım bamya börülce çekmişti memleketten gönderdiler sağolsun teyzemler de pişirdim yedim mis gibi kokulu kokulu. Bulunur şeyler aşerin kızlar 🥳😂
Canım valla önceki gün bamya dün taze fasülye ohhh yarın da annemin buzluğa attığı bezelyeyi pişircem. Şimdi aklımdaki çiğköfte döner tantuniyi hallettim. Sırada lahmacun ve beyran çorbası var. 7 eylüle aldım dönüş biletimi o zamana kadar neler yicem kafamda planlıyorum 🤤

Canım valla önceki gün bamya dün taze fasülye ohhh yarın da annemin buzluğa attığı bezelyeyi pişircem. Şimdi aklımdaki çiğköfte döner tantuniyi hallettim. Sırada lahmacun ve beyran çorbası var. 7 eylüle aldım dönüş biletimi o zamana kadar neler yicem kafamda planlıyorum 🤤
Valla Turkish kebab forever😍 burdayken yi gari 🥳

X