Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ay bilmesen de olur bence kuzum İstanbul her anlamda çok tehlikeli şansı olan kaçsın bence
kuzucum biz mecburen buradayız. eşim burda Okan unv de böbrek nakli oldu. tüm kontrolleri burada yapılıyor. kontrol süremiz 3 aya çıkınca tasinabilirim belki bilemiyorum ama evet depremi ayrı sosyo kültürel yapısı ayrı ama seviyorum burayı yaaa
3 çocuk mu sabır versin Allah niyetliysen
Bu dikiş kalıcı alınmıyor. Yani bir gebeligim daha olursa 43 de filan hem bi yenilenirim ömrüm uzar kız hele oğlusun bir dogurayim sağ salim zamanında onlar sonraki şeyler.

Ben valla baya bir geldim gittim İstanbul’a eşimden dolayı hatta düğünüm de İstanbul’da oldu ama o trafik o ruhsuz insan kalabalığı benlik değil. Ben Antalya insanıyım Almanya bile beni boğuyor
Aynen hele bi doğsun da 3se 3 Allah gönlüne göre versin kuzum bakacak maddiyat sabır olduktan sonra gerisi mühim değil bakma bana ben o kadar sabırlı biri olmadığımdan ve Almanya’da tek olduğum için cesaretsizim

Kaçıncı haftadasın ki emin olamadı canım? Kordondan dolayı mı göremedi acaba
12+4 ama 12+6 dedi doktorum. Valla bilmiyorum ki hiç yorum bile yapmadı sessiz kaldı daha küçük o yüzden bisey soylemicem dedi. 3 hafta sonra tekrar gitcez bakalım o zaman belli olur heralde

Maşallah sağlıkla gelsin inşallah

Oyyy maşallah çok güzel haber çok sevindim
Sağlıkla gelsin oğluş

canım yaş, son adet tarihi, kaçıncı gebelik, kese kalp haftası,tahmini cinsiyet bir tahminin varsa, kesinleştiyse kesinleşen cinsiyet, şehir ve tahmini doğum tarihi bunları yazarsan sevinirim
25mayis son regl 2 gebelik 6.0 kalp atisi duyuldu istanbul tahmini 20 25 subat

o kalabalik burada yok işte o yuzden tuzlaya gelince nefes alıyorum. bazen koksa da olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…