Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

oglak_kadini çabuk kooosss bu tahminin de tuttu rüya da erkek demiştin sankiii nerden bildin yaa
destinayi da kız diyordum denemiştim ama kızımın ultrasonunu atmıştım kızıma benziyor diye ama ilk baştan beri onunda kız olduğunu benimkinin erkek olduğunu biliyordum. ama nereden bildiğimi bilmiyorum

destinayi da kız diyordum denemiştim ama kızımın ultrasonunu atmıştım kızıma benziyor diye ama ilk baştan beri onunda kız olduğunu benimkinin erkek olduğunu biliyordum. ama nereden bildiğimi bilmiyorum
Kız bana destina deyip durmayın destinesia nickim. Evet sen dedin hep valla beni çok mutlu etmiştin yapıyorsun bu işiiii artık kazanca dök

Sağlıkla gelsin inşallah Hamileyken diyet yapmak mii yapabilenlere helal olsun ben biseyler yerken acaba sonra ne yesem diye düşünüyorum Çok şükür şimdilik kilo almadım.
Bende almadım ama hamilelik öncesi kilom ya valla ben diyet miyet yapamam yediğim için beş şey zaten et tavuk balık gibi şeyler yiyemiyorum birde diyet yapamam

Canım benim çok sevindim sağlıkla gelsin oğluş

Ay kızlar bir şey soracağım ya daha erken biliyorum da arkadaşım hastane için koyu renkli lohusa setlerinden almamı söyledi kan vs durumu için. Eeee herkes beyaz/ krem giyiyor. Ben de öyle hayal ediyorum hep kendimi. Kafamı karıştırdı bi

Benim ilk doğumdan beyaz takım var sezeryan oldum öyle kan falan da bulaşmadı iki tane de yedek acık bebe mavı gri almıştım çok kanamam olmadı hastanede ama evde siyah eşofman takımlarım vardı lohusa iken onları hep giydim bu sefer de kayınvalidem falan olur rahat edemem diye bu sefer bende koyu renk alcam siyah alırım bi takım beyaz var zaten fotoğraf çekimi için yeterli olur.

O endişeler şöyle oluyor:) oğlum 14 ü bitirdi her geçen gün yeni bir endişe var. Annemin torunları büyüdü hala bizim için endişeli sen düşün şimdi :)
Haklısın o konuda ben 30 yaşındayım annem hala çocuk gibi davranır bana farklı şehirlerde yaşarız her gün mutlaka arayıp bazen konuşmasak bile tamam sesini duydum rahatladım der kapar. Anne olunca anlayacaksın der hep. Bebeğimin varlığını öğrendiğim ilk andan itibaren daha iyi anlamaya başladım bile

Sabah cok erken gidip o şekilde sıra alınmıyor mu sadece randevuyla mi bakıyorlar.
Evet maalesef sadece randevu olmazsa özele giderim artık çünkü bugün tekrar kanama oldu kahverengiye döndü progestanlarla beraber. Dualarınızı bekliyorum kızlar riskli ve zor bir gebelik geçiriyorum başından beri

Dolunay Melek , sana da bebişine de Allahtan şifa ve yardım diliyorum. Bütün sıkıntılarınız geçsin gitsin , hamileliğinin kalanı su gibi geçsin sağlıkla kucağına al sağlıkla büyüt inşallah

Evet mutlaka git ihmal etme. En kısa zamanda kanaman durur inşallah dualarımız seninle. Allah herkese kolay bir hamilelik geçirip sağlıklı bir sekilde kucağımıza almayı nasip etsin.

Canım hasta kilodu al. Çok kullanışlı.

Merhabalar okuyorum ama bayadır yazamıyorum. 11+6 olduk. Haftaya cumartesi detaylı muayenemiz var ve fetal dna testimiz var.
Dün akşam biraz gerildim onun üzerine uzanmamla burnumdan kan boşalması bir oldu. tansiyon sorunum vardı zaten hemen ölçtüm 15 çıktı kanamasına izin verdim düşsün diye neticede 11 lere düşürdük. dilaltı alamadım tabi. gebelikte kullanırlığını bilemediğim için.
tansiyon yükselince bebeğe oksijen ve kan akışı azalıyormuş. endişe ediyorum bişey oldu mu diye

Canım hasta kilodu al. Çok kullanışlı.
Alışveriş yaparken tecrübelerinize ihtiyacımız olacak, teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…