Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

nasıl yaaa cokokrem için savaşa hazırım. Bende tuttu tatlı hakkı olayı şuan künefe var aklımda Laz böreği var bir de gitmiyorlar gözümün onunden
Benim aklımda da turşu çiğ köfte mesela.ama ben anladım ki gerçekten aserme konusu sadece bünye ile alakalı yani onlar hep uydurma yaa

Hayırlı olsun prensesin Kuzucum kız olarak ekliyorum tabloya

Arkadaşlar istanbulda cinsiyet pastası yapan yer önerir misiniz Anadolu yakasında. Kendi aramızda anı olsun istedik. Ama ben gidip zarf içinde vereceğim cinsiyeti o şekilde olacak. Online değil yani
Canım cinsiyet pastası önermem arkadaş yaptı pastanın kenarı kutuya değmiş hemen anlaşıldı cinsiyet

Evet erkek dedi ama erken. Tabi dedi bazen yaniliyoruz dedi parti yapacaksiniz 2 haftaya net söylerim dedi aman yok parti yapmayacagim ama ailelerimiz e filan soylemeyiz iki hafta ya netlesinceye kadar dedim

i
O zaman senin mavi kalbi sonra ekliyorum 2 hafta sonra

Kızlar cinsiyeti kesin belli olup listeye eklenmemiş olanınız var mı? Varsa etiketleyin beni düzeltelim

Evet aşkı bu yapılacak sanırım ama ben 7sinden beridir tansiyon takibi yapıyorum tansiyonum hep normal çıkıyor bunlar neye göre bana Preeklampsi dedi anlayamadım.
Bence sende hiçbişey çıkmayacak kuzum burda için bir güzel feraha erecek. Boşuna dememiş benim canım beni Türk hekimlerine emanet ediniz diye

Bence sende hiçbişey çıkmayacak kuzum burda için bir güzel feraha erecek. Boşuna dememiş benim canım beni Türk hekimlerine emanet ediniz diye
Atam öyle demiş de görüyorsun işte sıfatsızı giderlerse gitsinler diyor Bizim eyaletin ufak bir şehrindeki üniversitenin ayrı kadın doğum kliniğinde bile 8 tane Türk doktor var düşün. Sinek kovalar gibi kovaladı adam doktorları napsınlar insan gibi değer görecekleri insani çalışma şartları için Allahın unuttuğu yerlere bile gitmek zorunda kalıyorlar. Can güvenliği, maddi imkan için. Ayh asabım bozuk zaten gene sinirlendim. Bulldog suratlı herife.

Hiç sorma bu konuda söylenecek çok şey var. Konu başlığımıza uygun değil diyerek bu konudaki düşüncelerimi bu şekilde ifade ediyorum.
Güzel günler gelecek inşallah bebişlerimiz daha güzellerini görecek

İşte bazen içimden geliyor da sonra diyorum beni evimden aldırır Almanya malmanya dinlemez neyse daha da topuğuma sıkmayım

İşte bazen içimden geliyor da sonra diyorum beni evimden aldırır Almanya malmanya dinlemez neyse daha da topuğuma sıkmayım
İnsan kendini tutamıyor işte . Ama en azından ordasın öyle düşün daha insan gibi yaşanabiliyor orada. Burdaki tortunun temizlenmesi yıllar alacak maalesef .

İnsan kendini tutamıyor işte . Ama en azından ordasın öyle düşün daha insan gibi yaşanabiliyor orada. Burdaki tortunun temizlenmesi yıllar alacak maalesef .
Vallahi hiç o Almancı teyzeler gibi konuşmicam çünkü hepsi yalan dolan. Biz buraya geldik tv,buzdolabı,çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hepsine toplam 1400 Euro’ya aldık. Ve nasıl aldık telefon faturaya ek taksitle. Aylık telefon faturası ve tüm bu beyaz eşyalara toplam 73 Euro ödüyoruz. Evdeki tüm eşyaları 0 aldım onları da ikeadan ikano kart çıkarttım aylık 150 Euro taksitle 10 ay o da öyle halloldu. Yani evin adan zye kurulumu tamamen taksitle ve bize dokunan bir tutar değil. Araba için 10.000 Euro kredi çektik aylık ödemesi 350 Euro. Evim 2+1 ilk tuttuğumuz sene 619 euroydu kira+aidat+doğalgaz ve su toplam parası. 1 senenin sonunda indirim geldi kiraya şu an 558 Euro ödüyoruz. Geçen çamaşır makinesini değiştirmek istedim girdim otto diye bir siteye aylık 20 Euro taksitli çamaşır makinesi aldım. Türkiye’de olsam 3 ay düşünürdüm. Vallahi sağlık sistemi 1 tık daha iyi olsa tadından yenmez bir yer hiç bir maddi sıkıntım yok yılda 3 kez Türkiye’ye gelip gidiyorum.

Aynen bu şekilde düşündüm ben de okurken.
en azından yavruların almanyada daha düzgün eğitim alacak, medeni insanlarla birlikte yaşayacak, can güvenliği daha fazla olacak biz kim bilir ne zaman temizleneceğiz şunlardan da belimizi doğrultacağız. çocuk yapma kararı verirken hep biraz daha erteleyelim dememizin en büyük etkeni türkiyenin şu an geldiği nokta ne yazık ki. Tez vakitte feraha çıkalım inşallah

Fiyatları okudukça ağlamak istedim. İst da iyi bi muhitte kiralar 30-40 bin tl oldu….. Hepimiz yaşıyoruz zaten söylemeye gerek yok.
Orda olmak bir çok açıdan ama en çok cocuklar için aşırı iyi onların da refah içindeki ortamda stressiz büyümeleri , doğuştan okulda dil sahibi olmaları cabası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…