Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar doktordan geldim, çok şükür her şey olunda 6.1 cm olmuş bebem 🤭 gitmeden abartı bi çikolaya yedim, kıpır kıpırdı o yüzden 😁 ense kalınlığı 2.3 çıktı. Gelişimi haftasıyla uyumlu. Nipt testi için kan da verdim, Acıbadem hastanesi Panaroma lab ile çalışıyormuş, Amerika’ya göndereceklermiş o yüzden 15 günü bulur sonucun çıkması dediler.
Veeee kız bebiş geliyooor, kızım oluyor çok mutluyum 🩷🩷
tebrik ederimmm maşallah sağlıkla gelsin minnoş

Antibiyotiklik bir durum yok sanırım çünkü vermedi. İdrar kültürü verdim sonucu bekliyorum sonuca göre verecekmiş
Bol bol su iç canım zaten eminim içiyorsundur ama daha çok iç, sürekli idrarla temizlenir 🙏🏼 bi de idrar yolu enfeksiyonu çok sık görünürmüş gebelikte, kolayca tedavi edilir

Arkadaşlar istanbulda cinsiyet pastası yapan yer önerir misiniz Anadolu yakasında. Kendi aramızda anı olsun istedik. Ama ben gidip zarf içinde vereceğim cinsiyeti o şekilde olacak. Online değil yani
Bence görgülü, beyaz fırın gibi pastaneler de yapar gibi geliyor. Bağdat caddesinde beyaz fırın var erenköy tarafında, görgülü de kozyatağı tarafında vardı sanki ☺️

Tebrik ederim haziran bebekleri kız çoğunlukta sanırım dimi benimde 23 ağustosta belli olacak kız hissediyorum hep 💕
Evet kız çoğunlukta gibi ladin19 ladin19 ben de pembik bi kalp alabilir miyim listede? 🩷 inşallah senin de gönlünden geçen olur 🙏🏼
Ben erkekmiş gibi hissediyordum çoğunlukla ama derinlerde bi yerde de kız bence yaa gibi bi his de geçiyordu 😁

Kızlar şimdi belirtilerime ve yaşadıklarıma göre cinsiyet hurafelerini ve okuduklarımı yazıyorum;
1) yumurtlama öncesi iki günde bir birlikte olduk ve ovulasyonda tam peak’i gördüğüm gün tek seferlik birliktelik oldu, çatlama sonrası birliktelik sistit olduğum için olmamıştı
2) mide bulantım hiç olmadı
3) ayaklarım çok üşüyor, yaz günü çorapla geziyorum
4) normalde ekşi tuzlu şeyler seven ben hamileliği öğrenince tatlıya düştüm
5) cildim 7.hafta itibariyle acayip yağlandı hala her gün yüzümün farklı yerinde sivilce çıkıyor
6) çin takvimi kız diyordu 😁
7) makas bıçak testinde makasa oturdum (makas kız, bıçak erkek)
8) yüzük testini iki farklı arkadaşım farklı zamanlarda yaptı, ikisinde de ileri geri gitti yani erkek sonucu çıkıyordu
9) ilk kalp atışı muayenesinde kalp hızı 181 çıktı (tatil + doktorumun izni sebebiyle geç gitmiştim kontrole 9+0’da duyduk ilk kalp atışını)
10) tsh değerim çok hızlı yükselmedi (erkek bebekte hızlı yükselirmiş)

Sonuç: kız bebbo 🩷🌸

Kızlar şimdi belirtilerime ve yaşadıklarıma göre cinsiyet hurafelerini ve okuduklarımı yazıyorum;
1) yumurtlama öncesi iki günde bir birlikte olduk ve ovulasyonda tam peak’i gördüğüm gün tek seferlik birliktelik oldu, çatlama sonrası birliktelik sistit olduğum için olmamıştı
2) mide bulantım hiç olmadı
3) ayaklarım çok üşüyor, yaz günü çorapla geziyorum
4) normalde ekşi tuzlu şeyler seven ben hamileliği öğrenince tatlıya düştüm
5) cildim 7.hafta itibariyle acayip yağlandı hala her gün yüzümün farklı yerinde sivilce çıkıyor
6) çin takvimi kız diyordu 😁
7) makas bıçak testinde makasa oturdum (makas kız, bıçak erkek)
8) yüzük testini iki farklı arkadaşım farklı zamanlarda yaptı, ikisinde de ileri geri gitti yani erkek sonucu çıkıyordu
9) ilk kalp atışı muayenesinde kalp hızı 181 çıktı (tatil + doktorumun izni sebebiyle geç gitmiştim kontrole 9+0’da duyduk ilk kalp atışını)
10) tsh değerim çok hızlı yükselmedi (erkek bebekte hızlı yükselirmiş)

Sonuç: kız bebbo 🩷🌸
O zaman bunun erkek versiyonu da benden olsun 🤓🩵
1.Bizim de birliktelik kısmı yumurtlama öncesi aynı iki günde bir. Yumurtalama günü ilişki yok. biz çatlama sonrası da iki günde bir olacak şekilde devam etmişiz.
2.mide bulantısı yok.
3.üşüme yok. Sıcaklama var.
4. Normalde de ekşi tuzlu severim hamilelikte de aynen devam tatlı ile hiç işim olmadı hala olmuyor.
5.aynı 7. Haftadan sonra yüzümün sol tarafı sivilcelendi.
6.çin takvimi bana da kız diyordu😬
7.makasa oturdum🤓
8.yüzük testi yapmadım
9.kalp atış hızı bizim de yüksekti 6+1 de duyduk
10. Tsh normal

Bunlara ilaveten

11.karnım yanlara doğru genişliyor öne doğru çıkıntılanma olmadı
12.bamya börülce dereotu maydonoz aşerdim.
13. Benim kendi hissiyatım şöyleydi rüyamda hamile kalmadan önce erkek bebeğim olacağını görmüştüm😇 ama sonrasında kız gibi hissetmiştim. İlk hissedilen daha doğru oluyor galiba.

Evet erkek dedi ama erken. Tabi dedi bazen yaniliyoruz dedi parti yapacaksiniz 2 haftaya net söylerim dedi aman yok parti yapmayacagim ama ailelerimiz e filan soylemeyiz iki hafta ya netlesinceye kadar dedim

i
seni baştan beri erkek hissettim. Ben grubun cogunu kız hissettim ama 😅😅😅bu qy kız ayı gibi çevremde de var 3 kişi hamiş kız onlar da

X