Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hamilelik çizgisi oluşan var mı? Benım göbek altında oluştu. Diğer hamileliğimde hem alt hem üste oluşmuştu. Gerçi daha erken olabilir. Ama cinsiyet tahmininde çizgi alta veya her iki tarafta ise yorumlanabiliyor. Sadece altta ise kız hem alt hem üstte ise erkek deniliyor :) tabi tahmin bunlar

Bende daha oluşmadı herkeste oluyor mu acaba bilmiyorum

Bende de oluştu kahverengi dikey bir çizgi altta daha belirgin ama üst kısımda da var ve bir aydır belirgin bende

Bu arada ikili test sonucum doktorun bilgisayarına düşüyormuş şükürler olsun herhangi bir sıkıntı olmadığını belirtti. ladin19 canım ben listede değilmişim beni de ekle istersen
İlk çocuk
Sat: 4 Mayıs
Kese: 5+6
Kalp atışı: 7+1
Tahmini cinsiyet: kız
Tahmini doğum: 9 Şubat

Bazı kişilerde olmuyor. Daha çok esmerlerde buğday tende oluyor ama bu demek değil beyaz tende olmaz diye. Onlarda da oluyor. Ama daha cok esmer tende belli oluyor
5. Gebeligim hiçbirinde olmadı. Aslında seviyorum o çizgiyi. Beyaz tenliyim ondan mı demek ki

Benim oluştu hemde bir ay önce göbek altımda var sadece

Kızlar bende devlette ikili tarama testi yaptırdım yeni çıktım.Doktora cinsiyet tahminini sordum bugün 13 haftalık oldum tam.Bebişte 13+4 müş. doktorum bacak arasına bakmadı asistan bakmıştı.Sadece duruşundan dolayı yorum yapabilirim istersen dedi bende lütfen dedim %70 erkek olur dedi.Bende bacak arası baktığımda sanki görüyor gibiyim kordon uzun olan bide sanki bi çıkıntı var gibi emin değilim dee sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…