Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

ayy kızlar ağrımı araştırdım belimden sağ kalça ve bacağıma vuruyor. siyatikmiş. doğumdan sonra geçiyormuş 6 ay var daha sorun yok.

Benim de ilk kontrol de bir kaç gün öndeydi ama şimdi tam aynı çıktı arada böyle degisiklikler olur tabi sağlık olsun inşallah
benim de hep günü gününeydi. son kontrolde ıkı gun kucuk cıktı. kızım hep çok ilerde çıkardı.

benim de hep günü gününeydi. son kontrolde ıkı gun kucuk cıktı. kızım hep çok ilerde çıkardı.
Bence ölçümden ölçüme farklılık gösteriyor ya benimde bi 5 gün büyük çıktı Bi tam haftasında çıktı değişiyor valla birkaç haftaya kadar da ağırlıklıkları ölçülür artık

Ee şimdi hamilelik boyu ağrı mı çekicen sen
sanırım oyle
bence de çok takılmıyorum onlara dikkat ettim özellerde az daha büyük çıkarıyorlar ki müşteri memnun çıksın. ben zeynep kamile gidiyorum ya onlar da gununde ya da bır ıkı gun geri ölçüyorlar. tespitimın dogruluk ıhtımalı olmayabılır
Doktor bunun için megnezyum veriyor cnm kontrolde doktoruna sorabilirsin
pazartesı kontrolum var yine soracagım mutlaka ve bugun ben magnezyum da içtim.

Kızlar ikili taramada kan sonucunda şimdilik sadece bu çıktı normal mi veya başka sonuç çıkacak mı bir bilgisi olan varsa yazabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…