Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kız ben almak istiyorum artık normal bi hamilelik istiyorum ilk hamileliğimde adam akıllı göbeğim yoktu ki 😅
Mesajlarınızı tavuk tantuni söyledikten sonra okudum 😂 aşırı acıktım zor bekliyorum gelsin de yiyeyim. Adamı da bozdum indirim var sen de ye diyerek ona da söyledim😂😂

Eklentiler

• IMG_5988.jpeg
    IMG_5988.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 69
Aynı ben 😂 eşime hadi yiyelim diyip diyip adama duba gibi ettim 😂 sonra da çok kilo aldın memelerin benden büyük diyorum 😂
Bugün canım acayip cigkofte çekti. Etsiz yiyorum normalde de etli yemem. Eşim baharatlı yeme diye gidip almadı. Nasıl kötü oldum

Bana da öyle veto koyunca cırlıyorum. Az da olsa yemek istiyorum diyorum. Bence ufak da olsa tadımlık ye aklın kalmasın hamilesin sen.
Ben de onu istedim yani iki tane yiyecektim zaten. Oturup tabağı yemeyecektim :KK43:

Bu arada seninle BDT lerimize de aynıymış 🙃

Seni de mi uyku tutmadı. Cigkofteyi yeseydim uyurdum ben. Biraz da ondan uyuyamadım.

Ah ya aşerme mi yoksa bu? Bence eşine açıkla durumu bunun aşerme olduğunu az da olsa yemek istediğini söyle alır kıyamaz
Aslında kıyamaz alır ama ameliyatlı olmasaydın alırdım dedi. Şimdi kabız filan olursun canın yanacak dedi. Hak da verdim ama hala aklımdan çıkmıyor. Aserme değil tam onu deli gibi istiyorsun. Olmadığı yerde kokusu burnuna geliyor. Çiğ köfte o aşamada değil ama yine de istedim. Biraz da inada bindim sanki. 😅😅

Aslında kıyamaz alır ama ameliyatlı olmasaydın alırdım dedi. Şimdi kabız filan olursun canın yanacak dedi. Hak da verdim ama hala aklımdan çıkmıyor. Aserme değil tam onu deli gibi istiyorsun. Olmadığı yerde kokusu burnuna geliyor. Çiğ köfte o aşamada değil ama yine de istedim. Biraz da inada bindim sanki. 😅😅
hee adamcağız da haklı o zaman ne diyeyim😁😁 kısır yapıver yarına alternatif🤣

Doğum için paketleri var mıydı ücretlerini biliyor musun canım bir de ebru hanımın muayene ücretini öğrenebilir miyim 🍀
Canım ben banka çalışanı olduğum için faturalar direk bankaya gidiyor. Muayene ücreti 2.900 dü imza attığım faturada. Ama banka anlaşmalı fiyatı dışarıya göre bazen daha pahalı ya da az olabiliyor. Doğum ücretlerini daha hiç sormadım.

Ben o zaman geçen gün bigmac aşermişim, en olmayacak şey mcdonalds aşermesi yaa 😁 normalde o hamburgerin içindeki sosu da sevmem ama acayip canım istedi bi anda burnuma kokusu geldi bi ısırık bile alsam yetermiş gibi çok istedim ama gidip ne en pis şeyi de aşermiyim bir zahmet ya 😂😂

Mesajlarınızı tavuk tantuni söyledikten sonra okudum 😂 aşırı acıktım zor bekliyorum gelsin de yiyeyim. Adamı da bozdum indirim var sen de ye diyerek ona da söyledim😂😂
Canım tamamen naçizane tavsiyem bu yaz sıcaklarında dışarıdan tavuk yeme, hiçbirimiz yemeyelim. Çok çabuk bozuluyor ya tavuk ve zehirlenmesi çok kötü oluyor allah korusun bi de hamileyiz, yemeyin annem yemeyin guzum 😁😁

X