Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben Almanya’da böyle bir şey yapılacağını sanmıyorum. Ben de valla dayanamadım yemek sepetinden döner mi sipariş ediyorsun dedim bozulduysa da bozuldu valla tutamadım kendimi 🙄
İyi yapmışsın. Ayrıca öyle herkes kafasına göre gidip tüp bebek yaptıramıyor. Bir sürü prosedür var. Ayrıca cinsiyet nasıl belli oluyor yahu. Gerçekten cahillikte sınır tanımıyormuş o kişi. İyi yapmışsın sen kime dese zaten aynı tepkiyi alır

Bu arada kızlar komşumun 2. Çocuğu da erkekmiş 6 buçuk aylıkken parti yaptı öyle öğrendi. Ne sabrettin beee dedim. Ama kız hiç mutlu değil kız olacak diye o kadar emin konuşuyordu ki şimdi erkek olacağını duyunca üzüldü.
Bizim gelin de erkek istiyordu. Pes pese iki kizi oldu uzuldu.

Yani asla elestirmiyorum. Herkes illa kız olsun ya da erkek olsun diyebilir. İsteyebilir. Ama kaybetmenin acısını bilselerdi ne kız olunca üzülürlwrdi ne de erkek. Sadece sağlığına ve kucağına almaya şükrederlerdi . Rabbim kimseye yaşatmasın.

Arkadaşlar kan tahlillerinde folat değeriniz kaçtı acaba bilen hatırlayan varmı,benimki 18 çıkmış en yükseği 20 olmalı

Arkadaşlar kan tahlillerinde folat değeriniz kaçtı acaba bilen hatırlayan varmı,benimki 18 çıkmış en yükseği 20 olmalı
Benim folat bu sekildeydi canim
Screenshot_2024-07-28-19-24-43-15_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg

İyi yapmışsın. Ayrıca öyle herkes kafasına göre gidip tüp bebek yaptıramıyor. Bir sürü prosedür var. Ayrıca cinsiyet nasıl belli oluyor yahu. Gerçekten cahillikte sınır tanımıyormuş o kişi. İyi yapmışsın sen kime dese zaten aynı tepkiyi alır
Daha demin mesaj atmış Kıbrıs’ta yapılıyor diye abi kafayı yicem yemin ediyorum 🙄

Bizim gelin de erkek istiyordu. Pes pese iki kizi oldu uzuldu.

Yani asla elestirmiyorum. Herkes illa kız olsun ya da erkek olsun diyebilir. İsteyebilir. Ama kaybetmenin acısını bilselerdi ne kız olunca üzülürlwrdi ne de erkek. Sadece sağlığına ve kucağına almaya şükrederlerdi . Rabbim kimseye yaşatmasın.
İşte Allah böyle yapanları sınar gücüne gider allahın ağzından çıkanı kulağı duymuyor ve insanlara bunu söylemekten imtina etmiyor.

Allah sınamasın ne diyim 🤷🏼‍♀️
Valla benim tek derdim sağlıklı olsun tek dileğim sağlık başka bir şey değil. Ben kızımda hep sağlıkla imtihan edildim şu an şükürler ediyorum sağlığı iyi diye. Ama o şüphe ile saçım beyaz içinde kaldı kaç gece kabuslarla ağlayarak uyandım. Bi gece hiç unutmuyorum eşim geldi ağlamama birine bişey mi oldu neden ağlıyorsun diye. Sağlık en önemli şey.

Valla benim tek derdim sağlıklı olsun tek dileğim sağlık başka bir şey değil. Ben kızımda hep sağlıkla imtihan edildim şu an şükürler ediyorum sağlığı iyi diye. Ama o şüphe ile saçım beyaz içinde kaldı kaç gece kabuslarla ağlayarak uyandım. Bi gece hiç unutmuyorum eşim geldi ağlamama birine bişey mi oldu neden ağlıyorsun diye. Sağlık en önemli şey.
Aynen öyle temelde sağlık elden gidince tüm sistem dağılıyor zaten. Bunun değerini de maalesef kaybedince daha net anlıyor insan. Allah kimseyi düşürmesin

X