Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

hepimizin başına birşeyler geliyor Allah’a şükür birbirimizi anlayabileceğimiz konuşabileceğimiz böyle bir yer var kızlar hepinize teşekkür ederim rahatlattınız beni

İnşallah canım şimdi sorun yok. Ben asıl beni bu ameliyata mecbur bırakan olayları kayıplarımız unutamıyorum.
Geçmişi sırtımıza yük etmeyelim canım olan oldu elimizden şu an birşey gelmiyor ben de hep kötüyü düşünüp üzüyorum kendimi ama moral çok çok önemli moralini yüksek tut biz her zaman destek için buradayız

Canım bu benim geldiğim hastane güzel. Ama uzak sana medipo Pendik de gidebilirsin ama nergis kilic var ona gitme de doçent var o iyiymiş ismini unuttum
Aa bak orayı duymamıştım medikal e gidelim dedi eşim ama orda da sana kötü davranmışlardı ya zaten moralim bozuk daha da uğraşmayalım diyip eve geldim bundan sonrası Allah’a emanet cuma günü ak mı kara mı belli olacak inşallah

Eve gitmem lazım rüzgarı da burada doğurdum hastane çok etkiledi beni biliyordum bunu ama bu ameliyatı kimse yapamıyor. Bir kaç dr özelde buldum 100bin civarı

İnşallah bakım valla aynı dediğin gibi karıncalı yayın gibiydi kadına zaten bir tane boş gebelik geçirip kürtaj olduğumu söyledim hemen haftaya görünmezse yine aynı dedi öyle deyince iyice çöktüm ama gerçekten zorda kalmadıkça devlete gitmemek lazım galiba Lütfi kırdar da böyle kötü davranmıştı bugün de Pendik marmara

Eve gitmem lazım rüzgarı da burada doğurdum hastane çok etkiledi beni biliyordum bunu ama bu ameliyatı kimse yapamıyor. Bir kaç dr özelde buldum 100bin civarı
Zeynep kamile hep iyi diyorlar zaten en kapsamlı kadın doğum hastanesi ya o yüzden hiç şüphen olmasın o 100 bin ile ileride bebişinin eksiklerini alırsınn

Aletten kaynakli seninki canım ama anlıyorum seni hevesle gidiyorsun alet Nuh nebiiden kalmış birsey görünmüyor. Dr da kargaya yavrusu şahin gelir misali saçma sapan görüntüyü baz aliyor yorum yapıyor. Devlette bana çift rahim dedi düşün sezaryen olmuşum kaç gebelik olmuş çift rahim olsam bilmez miyim.

Zeynep kamile hep iyi diyorlar zaten en kapsamlı kadın doğum hastanesi ya o yüzden hiç şüphen olmasın o 100 bin ile ileride bebişinin eksiklerini alırsınn
Vajinal serklaji genelde herkes yapıyor da bu serklaj çok nadir yapan var üstelik gebeyim normalde gebelikten önce yapiliyor

Kızlar doktor sizlere kan sulandırıcı enox iğne verdi mi? Yani bir risk yok ama daha önce 9 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum kan pıhtılaşması testleri de yapılmıştı temiz dendi ama bu sefer her ihtimale karşı iğne verdi

hepimizin başına birşeyler geliyor Allah’a şükür birbirimizi anlayabileceğimiz konuşabileceğimiz böyle bir yer var kızlar hepinize teşekkür ederim rahatlattınız beni
Kuzucum şimdi gördüm. Üsttense görünmemesi çok normal. Benim üstten anca 8. Haftada net göründü. Eğer için rahat edecekse özel hastanede vajinal muayene ol. Görünecektir. Yolk varsa bebek de vardır sakın canını sıkma

Merhaba bizim akrabalarda çok l pıhtı sorunu var çoğu akrabam bu doktora gider çık düşük yaşayan oldu pıhtı dan dolayı o yüzden doktorum bana bakmadan direkt aspiirin yazdı halen de kullanıyorum yani önlemden zarar gelmez bazen olabiliyor pıhtı

Aspirin verecekti doktor alerjim olduğu için kan sulandırıcı verdi. Bu kan sulandırıcılar da beni korkutuyor beyine pıhtı atıp ölenler oluyor diye hep görüyoruz haberlerde. Ya da kuruntu yapıyorum bilemedim :)

Ben kullanıyorum pıhtılaşma yatkınlığım olduğu için doktor başlattı kese göründüğü andan itibaren. Gece aspirin sabah oksapar iğne kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…