Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bari görmüyorsun moral bozma ben sana zaten kalp atışı görme niyetine gelmemişim şikayetlerimi söylüyorum hiç dinlemedi bile
Bana devlet hastanesinde doktor bile bakmadı yüzünü bile görmedim doktorun yeni öğrenci asistanı bakmıştı ben de bir daha o doktora gitmedim. Yani ciddi bir durum olsa haberimiz bile olmayacak doktor yüzünden

Ben kullanıyorum pıhtılaşma yatkınlığım olduğu için doktor başlattı kese göründüğü andan itibaren. Gece aspirin sabah oksapar iğne kullanıyorum.
O zaman normal önlem için verdi doktor. Ben de progestan kullanıyorum şimdi de enox iğne başlayacağız 10 günlük. Bebek göründü kalbi pıt pıt atıyor :) hem endişe hem mutluluk var içimde ağlayasım geliyor hep anne olmak böyle bir şey mi :))

Aspirin verecekti doktor alerjim olduğu için kan sulandırıcı verdi. Bu kan sulandırıcılar da beni korkutuyor beyine pıhtı atıp ölenler oluyor diye hep görüyoruz haberlerde. Ya da kuruntu yapıyorum bilemedim :)
Benim de bildiğim aksine bu sulandırıcı yani beyine pıhtı atmaz atmasını önler mantıken, benim çoğu akrabam dokuz ay boyunca kullandı birşey olmadı çok şükür, tabi onların kullandığı markayı bilmiyorum

canım çok ama çok geçmiş olsun şimdi kuzun nasıl siz nasılsınız?
Canım hiç bir şey yemiyor 2.5 yaşındaki çocuk sadece su ve süt içiyor. Nefes problemi var ama ne röntgen çekiyorlar ne bişey. Tüm gece satürasyonu bağlıydı. Sabahtan beri ara ara ateş düşürücü hava burun spreyi verdik o kadar. Bu gece de buradayız.

O zaman normal önlem için verdi doktor. Ben de progestan kullanıyorum şimdi de enox iğne başlayacağız 10 günlük. Bebek göründü kalbi pıt pıt atıyor :) hem endişe hem mutluluk var içimde ağlayasım geliyor hep anne olmak böyle bir şey mi :))
Benim de 10 hafta olunca keselim dedi. 3 gün var iğnemin bitmesine :) eveeet çok heyecanlı çok tatlı bir durum yaaa. Ben ilk duyduğumda ağlamıştım😂😂

Canım hiç bir şey yemiyor 2.5 yaşındaki çocuk sadece su ve süt içiyor. Nefes problemi var ama ne röntgen çekiyorlar ne bişey. Tüm gece satürasyonu bağlıydı. Sabahtan beri ara ara ateş düşürücü hava burun spreyi verdik o kadar. Bu gece de buradayız.
Canım benim çok çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim 😔

Kızlar doktor sizlere kan sulandırıcı enox iğne verdi mi? Yani bir risk yok ama daha önce 9 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum kan pıhtılaşması testleri de yapılmıştı temiz dendi ama bu sefer her ihtimale karşı iğne verdi
Pıhtılaşma testleri herhangi bir belirtide mi yapılıyor yoksa her gebe yaptırıyor mu?

canım çok geçmiş olsun öbür keseden kaynaklı olabilir miymiş?(kendi tahminim) Kendi doktoruna ne zaman gideceksin? bizi de bilgilendir
Sağol canım teşekkür ederim. Yani şundan kaynaklanıyor diyemem bir neden gözükmüyor dedi. Keseyide cok emin olamadi zaten.11 temmuzda gitcem o zaman bakalım doktorum ne diyecek.

İnşallah bakım valla aynı dediğin gibi karıncalı yayın gibiydi kadına zaten bir tane boş gebelik geçirip kürtaj olduğumu söyledim hemen haftaya görünmezse yine aynı dedi öyle deyince iyice çöktüm ama gerçekten zorda kalmadıkça devlete gitmemek lazım galiba Lütfi kırdar da böyle kötü davranmıştı bugün de Pendik marmara
Haklısın canım işin ehli kalmamış, cihazlar milattan önceye ait kendini sadece üzmeye gidiyorsun gibi bir şey...

Canim çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun dualarımız seninle ve kuzunla🥺❤️

Arkadaş lar devlet hastahsnelerini çok ta kotulemeyin derim allah insanı iyi işinin ehli doktorla karşılaştırsın.oglumda özel doktor um doguma bir hafta kala neler dedi neler yaptı da gebeliği sonlandırmak için vs çok kötü halde onunla bağını koparıp devlette bı doktora denk geldim herşeyi ile yardımcı oldu ameliyatı üstlendi risk yok vs dedi bana güven bebeginde de hiç bı sorun yok hangi doktorsa halt yemiş vs dedi dediği gibide oldu çok şükür herşey çok iyi ilerledi demem şu ki özele evet özel ilgi için gittiğimiz doğrudur hak ta veriyorum bende öyle yapıyorum ama iyi doktorun nerde karşımıza çıkacağı da hiç belli olmuyor Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın hepimizi

Hayır 12 gün önce yine devlet hastanesi keseyi görememişti kendi doktoruma gittim ertesi gün göründü ama bebek için erkendi bugün de şikayetlerim olunca geldim kendi doktorum zaten 10 gün sonra kalp atışı duyarız demişti ama bugün duyulmadı bebek de yok dedi doktor karından baktı bende cumaya bulabildim kendi doktoruma randevu ona gidicem Kasım ayında da boş gebelikten dolayı kürtaj olmuştum aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
Ben de 6+5’te bebeği görmemiştim sadece yolk vardı vajinal ultrasonda bile gözükmedi. Doktor keseyi ölçtü 5+3 çıktı 1 hafta sonrasında vajinal ultrasonda gördük bebeği karından yine göremedik. Sizin keseniz 6+6’yla uyumlu mu belki geç döllenmedir. Acele etmeyin ve moralinizi bozmayın. Ben de çok canımı sıkmıştım ama yolk varsa bebek oluşuyor genelde.

Ben de 6+5’te bebeği görmemiştim sadece yolk vardı vajinal ultrasonda bile gözükmedi. Doktor keseyi ölçtü 5+3 çıktı 1 hafta sonrasında vajinal ultrasonda gördük bebeği karından yine göremedik. Sizin keseniz 6+6’yla uyumlu mu belki geç döllenmedir. Acele etmeyin ve moralinizi bozmayın. Ben de çok canımı sıkmıştım ama yolk varsa bebek oluşuyor genelde.
Çok Çık teşekkür ederim canım uyumla ilgili de birşey söylemedi artık cuma kendi doktoruma gidince Herşey belli olur heralde

Bende araştırdım biraz böyle birşey yokmuş yolk varsa bebek de vardır diyor
İçini ferah tut canımcım, elini karnına koy oradasın ve seni çok seviyorum diye konuş bebişinle. Yumurtlamayı gördüğüm bu ayda buradan biri bana bu tavsiyeyi vermişti. Olumlama birnevi. Çok yakında duyacağız bu muhteşem sesi inşallah 🤍

Aspirin verecekti doktor alerjim olduğu için kan sulandırıcı verdi. Bu kan sulandırıcılar da beni korkutuyor beyine pıhtı atıp ölenler oluyor diye hep görüyoruz haberlerde. Ya da kuruntu yapıyorum bilemedim :)
Bende kullanıyorum ilk bebeğimin kalbi durdu benimde kürtaj oldum sonrasında yapılan testlerde kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim bende o yüzden kese göründüğü gibi hem hap ve hem iğneye başlattı dokturum beni. Korkma pıhtı atma durumu olmaz tam tersi bunu engelliyor bu iğne içini ferah tut☺️

Bende kullanıyorum ilk bebeğimin kalbi durdu benimde kürtaj oldum sonrasında yapılan testlerde kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim bende o yüzden kese göründüğü gibi hem hap ve hem iğneye başlattı dokturum beni. Korkma pıhtı atma durumu olmaz tam tersi bunu engelliyor bu iğne içini ferah tut☺️
Merhaba sağlıcakla kucağınıza alın inşallah🌸 bende de heterozigot çıktığı için doktorum ne olur ne olmaz kullanalım dedi 10. Haftaya kadar kullan demişti. 10. Haftamdayım şuan bırakıcam. Ama korkuyorum bişey olur diye. Sizdeki homozigot mu heterozigot mu ? Bir de doğuma kadar mı kullanacaksınız? Çok soru sordum kusura bakmayın🙏🏼

Merhaba sağlıcakla kucağınıza alın inşallah🌸 bende de heterozigot çıktığı için doktorum ne olur ne olmaz kullanalım dedi 10. Haftaya kadar kullan demişti. 10. Haftamdayım şuan bırakıcam. Ama korkuyorum bişey olur diye. Sizdeki homozigot mu heterozigot mu ? Bir de doğuma kadar mı kullanacaksınız? Çok soru sordum kusura bakmayın🙏🏼
Merhaba teşekkür ederim sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏 Bende ikisi de var diye biliyorum hem heterezigot hem homozigot yazıyordu test sonucunda 😅 ama tam olarak bilmiyorum hamilelik öncesinde de kan sulandırıcı kullandım o yüzden 🙈dokturum doğuma kadar kullanacağız iğneyi dedi. Biraz moral bozucu ama o sağlıklı olsun da ne gerekiyorsa yaparım sıkıntı yok ☺️

X