Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Benim zaten özel sağlık sigortam var ben bulantı ve ağrı şikayeti için devlete geldim evime yakın diye
canım 7 8 e kadar kalp atışı duyulabiliyormuş mutlaka 2. 3. hatta 4. doktora git usg iyi olmayabiliyor ama yolk sac bebeğe işaret geçen hafta doktorjum aynen böyle demişti kürtaj asla düşünme
Belliden canım kendi doktoruma cuma randevu buldum ama yine de moralim çok bozuldu

Tekrar muayene oldun mu mercan kesede büyüme var mi
buraya yazdıktan sonraki gün gittim kesede büyüme var ama olması gereken kadar değildi tabii yine de yavrumun nefes alabileceği kadar yer açılmıştı 2 günde. Doktorum bu hafta ctesi ve haftaya da ctesi gelmemi bu 2 hafta yakından takip edilmem gerektiğini söyledi.Çok su içtim ve bol bol havuç suyu içtim buna bağlıyorum Doktorum da bunu önermişti zaten. Bu haftasonu tablo bir nebze daha netleşecek ama en azından büyüdüğünü gördüm, bana umut oldu

Kolaylıkla geçsin inşallah cnm bebeğini kucağına almaya güzel bı vesile olsun insallah hepinizin kolaylıkla geçsin inşallah
Ya kolaymış. Sonrasında yatış yok kapalı ameliyatla olacağı için op sonrasi ağrı da olmayacak. İnşallah iyi geçer tabi op sırasında kese zarar görebilir. Çok dikkatli olunması gerekiyor.

aynı zamanlardayız yaklaşık vajinal bakıldı canım bana karından hiç bakılmadı başka bir doktora git bence kendi doktorun dışında da gidebilirsin kendini üzme
Devletteki zaten güven vermedi ultrason o kadar kötüydü ki ben vajinal de göremezse tamamen moralim yerle bir olsun istemedim o yüzden baktırmadım

E çok iyi olmuş canim maşallah büyür o merak etme

Benim zaten özel sağlık sigortam var ben bulantı ve ağrı şikayeti için devlete geldim evime yakın diye

Belliden canım kendi doktoruma cuma randevu buldum ama yine de moralim çok bozuldu
A aceleciaycicegi sen cuma günü ben cumartesi günü hayırlı haberlere kavusuruz inşallah. Korkma eminim ki bebişin yerli yerindedir. Boş kesede yolk oluşmaz çünkü yolk ve bebek ayrılmaz birer ikilidir

Devletteki zaten güven vermedi ultrason o kadar kötüydü ki ben vajinal de göremezse tamamen moralim yerle bir olsun istemedim o yüzden baktırmadım
Canım bu benim geldiğim hastane güzel. Ama uzak sana medipo Pendik de gidebilirsin ama nergis kilic var ona gitme de doçent var o iyiymiş ismini unuttum

nasıl bir ağrı tarif eder misiniz ara ara bende de alttan ağrı oluyor da merak ettim aynı şekilde mi diye
Tarif edilemez birşey ama şöyle alttan ağrı oluyor sanki aşağı birşey çekiliyor veya adet ağrısını alt boşlukta hissediyor gibisiniz sanki ip var gibi altta Bi sağ Bi sola çekiyorlar kasıkları öyle birşey, bide aynı zaman da adet ağrısı da yaşanabiliyor bel ağrısı vs gebeliğin ilk aylarında iseniz aynı ağrıdı rahim büyüyor o yüzden oluyor bu ağrı

Sevindim öyleyse rabbim büyük kucağınıza almak nasip olur inşallah

6+6 bügün doktor keseyi ve yolk u gördü ama bebek yok dedi haftaya tekrar gel bakalım yoksa kürtaj dedi moralim çok bozuk kendi doktoruma cuma gününe randevu bulabildim
Canım hiç sıkıntı yapma içini ferah tut benim 6+6da alttan zor gözükmüştü. Hayırlısıyla kendi doktorun güzel haberi verir
Yatırşm yapıldı anesentezi onayı yapıldı. Bekliyorum opere yarin yapılacak.
Güzel canım inşallah sağ salim girer çıkarsın

kaybına çok üzüldüm ama gelen bu güzel mutluluğuna sevindim canım geçmiş olsun tekrardan yarın operasyona girmeden bizlere de haber ver dualarımız seninle her şey güzel olsun

havuç suyunu ve bol suyu bende duydum canım çok geçmiş olsun inşallah keseniz güzelce büyür genişler bebeişine bol yer açılır dualarım ikinizle

kaybına çok üzüldüm ama gelen bu güzel mutluluğuna sevindim canım geçmiş olsun tekrardan yarın operasyona girmeden bizlere de haber ver dualarımız seninle her şey güzel olsun
oglumun o kuvozden bana bakışları gozumun onune geldikce mutlu bile olamıyorum. Ben artık ne olursa olsun modundayim.

geçen hafta bende eski bir hastneye gittim karıncalı yayın gibiydi kese bile zor gürüldü aynı gün ağlamaktan helak oldum yakındaki etlik şehir e gittk cihazları yeni kese de yolk sac da görüldü sevinçle döndük ikisinde de vajinal bakıldı moral önemli kendi dokotruna gidince inşallah bebişini de görürsün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…