Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Hamilelik döneminde bazı ilaçları mecburen kullanmamız gerekebiliyor. En azından ilk 12 haftayı geçtik bebeğin organ gelişimi tamamlandı. Şu an yapacak bir şey yok ilaçlarını kullanacaksın enfeksiyon ilaçdan daha tehlikeli olabilir bebeğin için.

Benim eşim de gerek yok diyor alalım ama kullanmayalım Altı ay daha o minik diyo heyacanını anlıyorum da ne bileyim ben daha realistik bi insanım sanırım

Hangi marka aldın arkdaşım? Ben de katlanabilir el bagajı boyutlu olandan almak istiyorum Türkiye’ye giderken vs lazım olur

Çok çok geçmiş olsun. Eğer sizi takip eden kadın doğum doktorunuz kullanabilirsiniz diyorsa kullanın. Burada biz ne desek boş, doktorlar kadar bilemeyiz bu ilaçları ya da içeriklerini. Mutlaka doktorunuz ile görüşün. Ama göz de ihmale gelmeyecek kadar hassas bir organ, acele etmenizde fayda var. İnşallah en kısa sürede geçer rahatsızlığınız.

çok güzelmiş odası sakin tonlarda sizinde
Bende oda duvarı için kararsızım oda şuan gri renkte
Kafamda duvarın yarısını beyaz çıta yapıp üstüne tavşanlar çizmek istiyorum veya duvar kağıdı, sticker gibi
Veya duvarına gökkuşağı çizmek istiyorum fakat planlarımı bozan bş ayrıntı ortaya çıktı
Duvar dümdüz değil 3-5 cm lik bi kısmında bi kolon girintisi var simetriklik açısından
Odası eskiden ofisti daha tam boşalmadı ama girintiyi anlamanız açısından atayım foto

Eklentiler

• IMG_0801.jpeg
    125,2 KB · Görüntüleme: 75
Canım benim doktorda perinatolog, dün kontrolüm vardı detaylı ultrason için de gün verdi 18 ve 22. haftalar arasında yapılabilir dedi bana 4 eylüle randevu verdi 20+ falan oluyorum herhalde

Hiç öyle düşünme bizim büyükler bebelerin giydiği haram yediği helal derler bizim ikinci bebiş abisinin hiçbirşeyini atmamıştım o kadar çok şey var ki çok az şey alacağım sağlıkla gelsinler onlara da büyüdüklerinde alırız anlayacakları zaman
Ben ilk oğlumda serum fizyolojik çok kullandım hiç hastalanmadı bu sayede aspiratör bizim çekişimize bağlı çok önermiyor doktorlar nebuzilatör nexus kullanıyoruz aile boyu dolapta beklettiğim serum fizyolojikle rahatlatıyor ateş ölçer de nexus aldım kulaktan da ölçüm yapıyor
Canım çok geçmiş olsun ben ilk 3 ay içerisinde geçirdim göz enfeksiyonu bana ilaç vermedi doktor göz damlası direk kana karışıyor dedi ben serum fizyolojikle yıkadım sürekli ama çok zordu Allah'ım kimseye yaşatmasın sende bi an önce iyileş inşallah ama sen ilk 3 ayı geçtin ondan sıkıntı olmayabilir damla

Canım çok geçmiş olsun. İlaçlarla ilgili bizler birsey diyemeyiz en iyi doktorun bilir. İlk bebeğime hamileyken ben de göz enfeksiyonu olmuştum ve damla kullanmıştım. Üstelik covid olup ağır covid ilaçları da kullanmıştım çok şükür bir sıkıntı olmadı. Doktorun verdiyse güvenip kullanırdım senin yerinde olsam.

Hangi marka aldın arkdaşım? Ben de katlanabilir el bagajı boyutlu olandan almak istiyorum Türkiye’ye giderken vs lazım olur
Kraft Napoli Pr aldım ben. Çift yönlü ve tutma sapından yönü değişiyor diye aldım. Ben çok beğendim küçülmesini vs ama el bagajı boyutlu olmayabilir. Sen yurtdışındasın eminim orada daha farklı ve iyi bir sürü marka bulursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…