Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ayy kızlar bebeğin hareketleri nasıl hissedilir falan araştırmıştım biraz kelebek varmış gibi bi his diye biseyler okumuştum ama saçma gelmişti nasıl olacak o diye 2 günde 2 kez karnımda kelebek varda sanki beni gıdıklıyor gibi bişey oldu ve baya net hissediliyor tam doplerde oğlusumu bulduğum yerde. Çook heyecanlı bi hismiş

Amin aminnn
Aman sağlıkla doğsunlarda harcayalım canım, ay bir de doğum ücreti var dimi Allah bilir dediğin gibi inşaAllah 37 yi görürüz canım

Daha önce enfeksiyon vs geçirenler cevaplayabilir mi ? Kanamadan sonra kahverengi lekelenmem oldu progestan kullanıyordum şimdi akıntım sarı sümüksü bir akıntıya döndü afedersiniz kokuda oluyor ve ara ara alt karnıma en çok sağ tarafıma bıçak saplaması oluyor. Enfeksiyon mu bu ?

Benimde erken dogum riskim var o yuzden bebis kilo alsin diye cok dikkat ediyorum. Kuveze girsin istemiyorum 2 kilo uzeri saglik sorunu olmaz ise almiyorlar kuveze. Varsa bebise kilo aldiran seyler bilenlerden oneri alirrim

Pintereste cok guzel fikirler bakmani oneririm

Doktorda tam olarak böyle anlattı canım. Ama internette hiç bağımlılıkla alaklı birşey yoktu şaşırdım açıkçası. Ben normalde kızımda da 5 buçuk 6 aya kadar kustum nasıl yapıcam bilmiyorum

Modelleri önceki yorumlarda başka bir arkadaş göndermişti. Fiyatı Trendyol ve Hepsi Burada'da 5750 TL, içinde tulum, eldiven, şapka, battaniye vardı. Ben sipariş vermedim eğer yaptırabilirsem anneme ya da başkasına yaptıracağım.

oversizelar kurtatici oluyor.ben genelde alicagim seyin bir kac beden buyugunu aliyorum hamilelik sonundada kullanilabiliyor.

Ben bunları aldım
Güle güle giyinsin. Hepsi çok güzel. Ben de arabalı 3'lü tulumundan aldım daha bir tek oradan. Biraz az çeşit yok mu sence de kumasi cok güzel ama insan daha çok renk ve model görmek istiyor. Helikopterli modeli çok beğendim galiba bir de onu alacağım. Bir de yeşilli güzel bir şey bulursam oğluma hiç yeşil almamışım

Teşekkür ederiz Bazı mağazalarında çok fazla çeşit oluyor ama indirimde az çeşit var şu an

Ya kızlar duymuşsunuzdur belki gümrük vergileri ile ilgili değişiklikler yaptılar. Next in sitesinden almayı düşündüklerim vardı. Acaba zam gelmeden bugün alsam mı diyorum

Aman aman sus benim de yas riski cikti. Birazdan gelmesin bize yasi fazla olanlar riskli gebelik oluyor vs vs vs vs basimizi sisiren ben hakliydim demeye
Ayy evet haklısın canoama biz zaten biliyorduk ki dimi
Kızlar ayrıntılı ultrason fiyatları nasıl sizin oralarda ? Bizim doktorun ki 5750 imiş 40 dk sürüyormuş. Mecbur vereceğiz ama çok değil mi ya
Süresi iyi de ücreti baya pahalıymış
Aman Allahım ne olmuş ozellerde fiyatlar
Ben bunları aldım
Güle güle giysin cnm
Benimde erken dogum riskim var o yuzden bebis kilo alsin diye cok dikkat ediyorum. Kuveze girsin istemiyorum 2 kilo uzeri saglik sorunu olmaz ise almiyorlar kuveze. Varsa bebise kilo aldiran seyler bilenlerden oneri alirrim
Kaşar peyniri ,sade soda,muz bunları yemiştim oğlumda kendim 12 kilo aldım ,oğlum maşallah iyiydi.

Malesef bazı iyi doktorlarda böyle fiyatlar canım
Riskli olmasam hiç uğramam özele ama işte bazı doktorlara mecbur kaldık bu dönemde
İnşaAllah bunca emeğimiz karşılığını bulur da, alırız çocuğumuzu kucağımıza

Amin inşallah canım bnm.dogru diosun.oglumda da pandemi de İstanbul'daydik devletten sıra alinmiyordu mecbur özele gidiyorduk ve adım attığın paraydi.buyuk şehirler genelde hep böyle.suan memleketimdeyim de devlete gitme şansım var şükür.oglumda da pandemi olmasa memlkette dogururdum bende.ozeldeki Dr um direk sezaryen dedi hiç bı sorun yokken.devlette olsan normali kesinlikle denerdim.ozeller hep para tuzağı işte.simdi şehir hastanesi çok iyi ayrıntılıyi da orda yaptircam Perşembe günü.

sen nerde yaptıracaksın canım sakarya da mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…