Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Kızlar selam. Bugün prilam yazdırmak için özeldeki doktoruma kontrole gittim. Yazmıcam dedi çok direndi yalvar yakar 1 kutu yazdırabildim bundan başka yazmam bidaha isteme dedi. Gerekçeside bağımlılık yapar dedi. Ama çok kusuyorum içmezsem dedim idare etmeyi öğrenicen dedi napıcam bilmiyorum 🥺

Bu arada kızlar bebiş 16+0 çıktı. 17 18 cm 240 gram dedi. Netten bakrım o haftalarda bebek ortalama 100 150 gram olur yazıyor benimki fazla çıktı ultrasonda da zaten baya tombik görünüyor 😂 sorun olur mu diye düşünmeden edemedim açıkçası
Kız maşallah de çocuğa , sorun olacak bir şey olsa doktor söylerdi düşünme hiç öyle şeyleri. Tombiş olacak seninki demek ki 😍😍😍😍
Benim de tam 21+3'e denk geliyor. Benimki de 10 gün önde. Fark ediyor mu ki? Ben 20 24 hafta arası diye duymuştum. Doktor beyin ilk mesai günü imiş tatildeymiş.
Ya bilmiyorum ki 🤷🏼‍♀️ benim ki baya erken olmuş oluyor ama. 20 ağustosta randevu aldım o tarihte 18+5 oluyor yani daha 20 haftalık olmamış oluyoruz 🤷🏼‍♀️

Ya valla ben detaylıya gittiğimde aslında 18+5 olacağız ama benim bebiş 12-13 gün falan önde , doktor 20 sine randevu alabilirsin demişti bende öyle aldım. Bilmiyorum acaba değiştirsem mi 🤷🏼‍♀️
Ben Ankara’da bir doktora gittim 20 den önce yaptırma bazen ultrason ölçümleri önde görünse de yanlış olabiliyor dedi . Ben de kararsızım 🧡

Kız maşallah de çocuğa , sorun olacak bir şey olsa doktor söylerdi düşünme hiç öyle şeyleri. Tombiş olacak seninki demek ki 😍😍😍😍

Ya bilmiyorum ki 🤷🏼‍♀️ benim ki baya erken olmuş oluyor ama. 20 ağustosta randevu aldım o tarihte 18+5 oluyor yani daha 20 haftalık olmamış oluyoruz 🤷🏼‍♀️
Sizle benim aramda 4 5 gün vardı diye hatırlıyorum biz de 4 5 gün öndeyiz, siz de 10 gün öndeymişsiniz nerdeyse aynıyız şuan için. Ben 4 eylülde gideceğim 21+3 falan oluyor sat'a göre. Bence sizde 1 hafta 10 gün ileri tarihe atın.

Ya bana dr %99 erkek bu dedi ama simdilik kimseye soylemeyelim lutfen dedi fetal dna istedi onun sonucuna bakcak da. E ben herkese soyledim erkek diye😂 %99 erkek diyip de degisir mi sizce ya? 🤭 bu da bebemin fotosu pipi en altta sanki gorunuo🤔
Bisey diyemiyorum inan biz gecen doktorla beraber aa pipi dedik resmen ya kordonmuş ya da klitoris bazen kucukken oyle gozukuyor dedi herkese söyleyip isim bile bulmuştuk 🫠

Kızlar selam. Bugün prilam yazdırmak için özeldeki doktoruma kontrole gittim. Yazmıcam dedi çok direndi yalvar yakar 1 kutu yazdırabildim bundan başka yazmam bidaha isteme dedi. Gerekçeside bağımlılık yapar dedi. Ama çok kusuyorum içmezsem dedim idare etmeyi öğrenicen dedi napıcam bilmiyorum 🥺

Bu arada kızlar bebiş 16+0 çıktı. 17 18 cm 240 gram dedi. Netten bakrım o haftalarda bebek ortalama 100 150 gram olur yazıyor benimki fazla çıktı ultrasonda da zaten baya tombik görünüyor 😂 sorun olur mu diye düşünmeden edemedim açıkçası
Maşallah canım bizim 16+0 135gr falan çıktı erkek bebek mi

🤭🤭 kız napim annelik işte herşeyi sorgular oldum 😂 doktor çok sağlıklı görünüyor bir sorun yok suyuda gayet iyi dedi. Çokşükür rabbim hepimize bebişleri sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🥰❣️

Maşallah canım bizim 16+0 135gr falan çıktı erkek bebek mi
Evet kuzum erkek. Kızım 2900 doğdu ama bu bebiş kilolu doğcak gibi bi his var içimde. Annemde ablamda 4 kg altında doğurmadı hiç tek 2900 doğuran benim 😂 ama bu 3 buçuğu görücek diyor içimden bir ses

Evet kuzum erkek. Kızım 2900 doğdu ama bu bebiş kilolu doğcak gibi bi his var içimde. Annemde ablamda 4 kg altında doğurmadı hiç tek 2900 doğuran benim 😂 ama bu 3 buçuğu görücek diyor içimden bir ses
Yaaa maşallah kuzuya 🧿 muz, kaşar peynir bebişe kilo aldırıyormuş öyle duymuştum 🤣

Bacak arasının en net fotosu videodan çektim sizce degişme ihtimali var mıdır hala

Eklentiler

• IMG_6469.jpeg
    IMG_6469.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 55
Teşekkür ederizz 🌸 ya ben çilek mobilyanın baby cotton model bebek odası takımını almıştım kaybettiğim ikizlerim için şimdi de onu kullanacağız. Aldığımı artık beğenmiyorum aslında ama yapacak bir şey yok biraz büyürse değiştiririm artık 😅 bence çok güzel düşünmüşsünüz . Bizim odanın resmini ekledim , duvarlara sticker alacağım sadece onu araştırıyorum bu aralar.
Canım Rabbim sağlıcakla kullanmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 🥰 Bence gayet güzel ve beyaz renk her zaman güzel duruyor mobilya da modeli de hoş istersen kulplar da değişiklik yapabilirsin mesela.inşallah bu odada bebişin resimlerini de görecez 🥰🧿

Kiz lady ya degisirse cinsiyet hic dusunmuyormusun😂 bizim grup malum
Kiz sus agzindan yel alsin 🤣 yarin 4lü taramada kesinlestircem gösterirse pek nazli bi oglum aga gibi yayardi🤣
Ben kokinayı çok beğenmiştim. Kız olursa ondan yaptıracaktım. Şimdi de aylı bulutlu erkeğe de uygun bir setleri var ona bakıyorum.
Ben ogluma forest serisini yaptirmistim tilkili olan bu sayfaya lalitesi cok güzel
Lady Luck Lady Luck Ya resmi açınca yazıyormuş , pardon 🙈🙈
Ben ilk bebegimde de bu sayfaya yaptirdim canim kalitesi cok guzel ki bi zahmet güzel olsun piyasaya göre en pahali o satiyordu o zaman

Evet bagimlilik yapiyor canim 2 iciyorsan önce 2 sonraki gün 1e düsür sonra 1 gun 1gun 1e dusur sonra 1 gün ic 1 gün içme sonra 2 günde bir iç derken birak ben oyle birakabildim

Canım Rabbim sağlıcakla kullanmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 🥰 Bence gayet güzel ve beyaz renk her zaman güzel duruyor mobilya da modeli de hoş istersen kulplar da değişiklik yapabilirsin mesela.inşallah bu odada bebişin resimlerini de görecez 🥰🧿
Ay güzel mi diyorsun , teşekkürler 🤩🤩
Amin canım 🙏🏻 inşallah 5 ay sonra bebelerimizin resimlerini atacağız buraya 😍😍😍
Ya kulp değiştirmeyi bende düşündüm ama sonra neyle değiştireceğimi de bilemedim 🙈

Ben Ankara’da bir doktora gittim 20 den önce yaptırma bazen ultrason ölçümleri önde görünse de yanlış olabiliyor dedi . Ben de kararsızım 🧡
Sizle benim aramda 4 5 gün vardı diye hatırlıyorum biz de 4 5 gün öndeyiz, siz de 10 gün öndeymişsiniz nerdeyse aynıyız şuan için. Ben 4 eylülde gideceğim 21+3 falan oluyor sat'a göre. Bence sizde 1 hafta 10 gün ileri tarihe atın.
Ay bi doktorla tekrar konuşayım o zaman kızlar ya. Benim doktorum perinatolog olduğu için ayrıntılı ultrasonu da kendisi yapacak. O yüzden ona sormadan ileri atamam 😂 bi sorayım bakalım ne diyecek.
Çok teşekkür ederim canım sorduğun için çok yardımcı oldun izini gerek görmeyip gidebilirdim
Rica ederim canım 😘

Detaylı 20. Haftadan önce yapılabiliyor mu acaba 🧡
Bnm şehir hastanesindeki Dr um perinatoloji den randevu al dedi.onlarda 17+5e yani bu perşembeye gün verdi.bibkac gün önde gidiyor yani olsa olsa 18haftalik fln olur.ilcedeki Dr uma gitmiştim cuma gün perinatoloji den perşembeye gün aldım dedim.daha erken ayrıntılı için ama bı git muane olmuş olursun dedi.onlar bidaha gün verir büyük ihtimal dedi.bana da çok erken gibi geldi sanki ya.bnm ikili testimde yaş riski çıktı acaba ondan mı erkene verdi bilmiyorum.cunku ikili test sonucuma baktı perinatoloji Dr u.insallah bı sıkıntı çıkmaz Perşembe gün.

Arkadaşlar acil lütfen bilgisi olan cvp yazsın çok endişeliyim çocuklarım göz enfeksiyonu oldu banada bulaştı ama öyle böyle değil geçmedi çok kötü oldu içi kan kan toplamış yanıyor açıp kaptmak dışarı çıkmak iskenceji cikamiyorum 4 aylık gebeyim dün kadın doğuma göz damlası kullaniyimmi dedim böyle göze mecbur kullanacan dedi göz doktoruna gittim özele ilaçla uyusturuo benim ve oğlumun gözünü temizledi hamile olduğumu söyledim ayını sordu iki tane antipotik damla vermiş kana karışmaz dedi ama nette kana karıştığı yazıyor dünden beri kullanıyorum tabi hamileler kullanmaz diyefe yazıyor gözüm çok kötü gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum ilaçların resmi bunlar bilgisi olan varsa cvp yazsın lutfenzarari olurmu bunların bebege

Arkadaşlar acil lütfen bilgisi olan cvp yazsın çok endişeliyim çocuklarım göz enfeksiyonu oldu banada bulaştı ama öyle böyle değil geçmedi çok kötü oldu içi kan kan toplamış yanıyor açıp kaptmak dışarı çıkmak iskenceji cikamiyorum 4 aylık gebeyim dün kadın doğuma göz damlası kullaniyimmi dedim böyle göze mecbur kullanacan dedi göz doktoruna gittim özele ilaçla uyusturuo benim ve oğlumun gözünü temizledi hamile olduğumu söyledim ayını sordu iki tane antipotik damla vermiş kana karışmaz dedi ama nette kana karıştığı yazıyor dünden beri kullanıyorum tabi hamileler kullanmaz diyefe yazıyor gözüm çok kötü gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum ilaçların resmi bunlar bilgisi olan varsa cvp yazsın lutfenzarari olurmu bunların bebege

Eklentiler

• IMG_20240806_082239.jpg
    IMG_20240806_082239.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240806_082231.jpg
    IMG_20240806_082231.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 35
X