Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Ben de Florije'nin nakışlı modellerini çok beğenmiştim anneme gösterdim. Annem de ben bunları işlerim sen düz tulum set aldı. Bazıları da benim gibi düz alıp işlemiş aşağıda örnek Trendyol yorumlarını attım fikir olması açısından sizinle de paylaşıyorum. Özellikle kokina işlemek açısında da görece basit bir modeldi. Şimdi oğluma işleme modeli bulmam lazım

Eklentiler

• 1000137556.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 83
  • 1000137554.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 82
Bende düz tulum aldım evimin arka tarafında bi nakışçı var orada işleteceğim

Nebülüzatör şart değil tabi ki, ihtiyaç dahilinde alınabilir ama ben doğumdan önce alırım diye düşünüyorum. Burun aspiratörü ve serum fizyolojik bunlar şart diye biliyorum, bebekler ağızdan nefes alamıyor o nedenle burunlarının temiz olması gerekiyor. Nasıl kullanılacağını bebek bakım videoları izleyerek veya eğitimlere katılarak öğrenmeyi planlıyorum :) ben Baby Plus marka aldım bu arada, eğer yeterli gelmezse Baby Vac alacağım ondan daha iyisi yokmuş. Bebek kamerasını Hubble marka aldım, ateşölçer olarak Braun alacaktım ama doktorumuz Microlife temassız önerdi, hepsini kullanmış en doğru sonucu bu veriyor dedi. İsveç markası bana güvenilir geldi ondan alacağım. Termometre Xioami vardı bizde genel olarak o kullanılıyormuş.

Detaylı 20. Haftadan önce yapılabiliyor mu acaba

Ya bana dr %99 erkek bu dedi ama simdilik kimseye soylemeyelim lutfen dedi fetal dna istedi onun sonucuna bakcak da. E ben herkese soyledim erkek diye %99 erkek diyip de degisir mi sizce ya? bu da bebemin fotosu pipi en altta sanki gorunuo
Hiç belli olmaz kuzum yukarı doğru olsa erkek derdimde direk karşıya baktığı için kızda olabilir

Kızlar bugün cinsiyeti öğrendiğimizi yazmıştım, eşim şehir dışında annemle gittik doktora. Annem babama bile söyletmedi. Doktor kesin demedi diye. Allahtan hemen eşime söylemiştim bi tek kardeşime söyletti. Ben de eşim de kızı biraz daha fazla istiyorduk ama annem baya baya kız istiyormuş. Değişebilir diye söyletmiyor. Ben de oğlum diye sevmeyecekmişim kız olursa alınırmış.

Kızlar selam. Bugün prilam yazdırmak için özeldeki doktoruma kontrole gittim. Yazmıcam dedi çok direndi yalvar yakar 1 kutu yazdırabildim bundan başka yazmam bidaha isteme dedi. Gerekçeside bağımlılık yapar dedi. Ama çok kusuyorum içmezsem dedim idare etmeyi öğrenicen dedi napıcam bilmiyorum

Bu arada kızlar bebiş 16+0 çıktı. 17 18 cm 240 gram dedi. Netten bakrım o haftalarda bebek ortalama 100 150 gram olur yazıyor benimki fazla çıktı ultrasonda da zaten baya tombik görünüyor sorun olur mu diye düşünmeden edemedim açıkçası

Bir arkadaşım da böyle yapmış çok rahat oluyor dedi.O şekilde araştırayım

Ya valla ben detaylıya gittiğimde aslında 18+5 olacağız ama benim bebiş 12-13 gün falan önde , doktor 20 sine randevu alabilirsin demişti bende öyle aldım. Bilmiyorum acaba değiştirsem mi
Benim de tam 21+3'e denk geliyor. Benimki de 10 gün önde. Fark ediyor mu ki? Ben 20 24 hafta arası diye duymuştum. Doktor beyin ilk mesai günü imiş tatildeymiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…