Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
2 gün önce gittim kasılman mı oldu dedi ultrasonda bariz şekilde rahmin bi tarafı bebeğe doğru kasılmış durumdaydı. Bi gün önce ishal olmuştum ve karın ağrısı cekmıştım sanırım ondan oldu. İlaç başladı eve geldiğimdede kahverengı leke gelmeye başladı. Kanama alanı görünmüyordu ultrasonda

Geçmiş olsun magnezyum iyi geliyor rahatlatır cinsiyet belli mi genelde erkek bebekler de kasılma çok olur

Ben sleepy ile başlamıştım prematüre yani 0 numara olan bi sleepy de birde prima da vardı belki şimdi diğer markalar da çıkarmıştır sleepy genel olarak iyi ama gece taşırma sorunu çok yaşadık erkek bebek anneleri beni anlar hep karın tarafından ıslak oluyordu çocuklar bir süre sonra gündüz sleepy gece premium çare kullandım yalnız premium çare üstüne de bez tanımıyorum mükemmel bir bez ah birde bu kadar pahalı olmasa

Kızlar bugün sabahtan beri alt karnım ve kasığım fena ağrıyor. Yaşayan var mı? Normal mi bu?
Canım benim doktorum ağrıların olacak önemli olan dinlenme ile ağrıların geçiyor mu demişti dinlenme ile geçiyorsa endişe etme ama devamlı bir ağrı ise doktorun ile görüş ağrı bende de oluyor rahim kaşlarından dolayı diye düşünüyorum hep

Ben kullanamıyorum ya , iyice terletiyor sanki

Oh oh maşallah baya bir şey almışsınız
Bişey kalmamış canım maşallah birçok şeyi almışsın büyük parçalar kalmış sadece mama sandalyesi olarak prego yada e bebek joie mimzy xl bakabilirsin ben mimzy xl kullandım bebeklerime çok pratik ve güzeldi

Ben 1,2 ve 3 numara bezlerden büyük kutu aldım prima premium care den , sonrasına bakacağım artık
Aslında canım bende cinsiyeti erkek olursa premium çare bulup stok yapmak istiyorum çünkü erkek bebeklerde taşırma problemi çok oluyor ikizlerde geceleri olsun takıyordum primayı hele bi haftaya cinsiyet öğreneyim de stok yapayım en iyisini yapmışsın canım valla

Bu bilgi çok değerliydi. Şimdi uyuyacağim inş uyanınca geçmiş olur. Çok teşekkür ederim

Ah evet ya geçen markette gördüm el yakan cinsten resmen

Benim karnımda kaşınma da oluyor. Acaba o normal mi? Bugün tam 15 haftalığım.
Canım genelde kaşınma çatlama belirtisi oluyor dikkat et kremlerini yağlarını sür. Gerçi bende kızımda bolboö bio oil sürmüştüm ama çatladım. Doktorum tamamen ciltle alakalı sen yağ kazanınada yatsan çatlayacaksa çatlar demişti ama biz en azından kendimize ileride kızmamak için önlem alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…