Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Bizimki Ağustos sonunda doğdu ben 3. Aydan sonra peluş tulum giydirdim hep çok pratik oldu, bir de şöyle bi durum var bebeler arabada aşırı terliyor o yüzden tulumun içini kar kışta olsa hep araçla bir yerlere gittiğimiz için ince giydirdim.

Sızıntı yapmayan iyi bir bebek bezi kullanırsanız ( biz eylül anaları Goon cuyuz ) ve reflüsü falan yoksa kıyafeti çok çabuk kirlenmiyor bu yüzden zıbın kıyafet vs. Kaçar tane alacağınız biraz da size kalmış zaten eksik gedik olursa tamamlarsanız

Bu aslında bebekten bebeğe değişiyor bende bu kafayla daha çok 3 6 ay aldım ama benim oğlan 2660 gr doğdu ilk 3 ay kilo alımı çok çok azdı sonuç olarak yenidoğan kıyafetlerini ilk 4 5 ay boyunca giydirdim yeni kıyafette alamadım çünkü bir sürü kıyafeti vardı 6. Aydan sonra birden kilo almaya başladı bu sfer eldekiler küçük gelmeye başladı hiç giymediği zıbınları takımları var 1 2 kez giydiği kıyafetleri var o yüzden bence kıyafet olayına çok girmeyin hanımlar ya benimki gibi zayıf doğar kilo alımı az olur eldekiler büyük olur ya da tam tersi bebek birden kilo alır kıyafetleri küçük gelmeye başlar , ihtiyaca göre almak daha mantıklı geliyor bana göre, bizim cinsiyet hala belli değil olsa dahi oğluma da 7.aydan sonra aldım her şeyi bunda da aynı şekilde olacak

H&M’ den de indirim döneminde önümüzdeki kışa giysin diye bir sürü şey almıştım oğluma 2 bin tl tutmuştu inşallah tam olur aldıklarım

Merhaba kızlar, 13+5 bugun. Birkaç gündür hafif bas dönmesi gibi bir sey hissediyorum. Böyle tam baş dönmesi gibi de degil zonluyor sanki ama bas ağrısı yok. Garip hissediyorum. Sizde de oluyor mu?
Tam olarak bana oluyor aynı şekilde eşime tarif ettim.Başım dönüyor gibi ama tam dönüyor gibi de değil baş ağrım vardı.Sıcaklar ve bulantıdan olduğunu düşündüm buradaki arkadaşlar zencefil çayından bahsetmişti eşime ballı limonlu yaptırdım içtim çok iyi geldi

Lcw’nin bebek ürünleri Civil ve ebebek’ten çok daha kaliteli ha bi de kalıpları daha büyük bilginize

Cinsiyetimiz bi belli olsun duruma göre kızımın sakladığım kıyafetlerini çıkarıp ona göre bi liste yapıcam ama bakalım kızım nisanda doğmuştu bez olarakta kızımda ilk bir sene prima premium care kullandım diğer bir sene de sleepy kullandım çok memnumdum. Zaten2. Yaş gününde bezi bırakmıştı umarım buda az kullanır az masrafa sokar bizi

Ne kadar kız istesekte anneler erkek çocuklarına babalar da kız çocuklarına dhaa düşkün oluyorlar

Bende prima premium care kullandım başlangıçta 6.aydan sonra değiştim, sleepy bizde direk pişik yaptı Molfix i yenilemişlerdi diye çok kötü yorumlar okudum almadım bi ara şokun markasını bile aldım ahajja en son Goon aldım ve çoook memnunum prima kalitesinde ve çok daha uygun fiyatı , ne pişik ne taşma hiçbir şey yapmadı

2.yaşta direk bırakması harika olmuş darısı başımıza

Merhaba hangi markanınkini kullandınız
Sevi bebe markasının aldım ben, bi torba içinde kiraz çekirdeği de var kolik bebeklere gaz sancısı için kullanıyormuş sanırım mikrodalgada ısıtıp reflü yatağının ortasına bırakıyorsun bebeğin sırtına denk geliyor ama bizim hiç ihtiyacımız olmamıştı

Son düzenleme:
Aa gerçekten mi sleepy kızıma iyi gelmişti gerçi benim kızım 2 yıllık bez hayatında en fazla 1 kere pişik olmuştur ondanda olabilir goon okadar iyi mi ya hiç denemedim ben olmadı doğunca denerim iyi gelirse onu kullanırım

Amiiiin çok güzel olmuştu o dönem sadece 1 haftamız takipliydi halıya pisleme durumu olmuştu sonra hemen öğrenmişti ben bide hem geceyi hem gündüzü aynı anda kesmiştim. İnşallah gruptaki herkesin bebişi böyle olur sorunsuz bitiririz o sürecide

Evet gerçekten iyi tavsiye ederim, biz 2023 eylül anneleri grubu çoğunluk hep Goon kullanıyoruz herkeste memnundu

Valla harika olmuş sizinki tam adapte olmuş demekki , inşallah hepimizin bebesi bu şekilde bırakır

Bu arada benim çok kötü bel ağrım var sol kalçayı vurmuş durumda ama ben bu durumu 9.5 kiloluk oğlumun sürekli kucağımda olmasına bağlıyorum ve hep sol leğen kemiğine oturtururdum böyle yapa yapa belden olduk şimdi biraz bel esnetme hareketleri ile ağrıyı hafifletmek istiyorum ama var mı bu durumda olan bel ağrısı için egzersiz vs. yapan?

Evet gerçekten iyi tavsiye ederim, biz 2023 eylül anneleri grubu çoğunluk hep Goon kullanıyoruz herkeste memnundu

Valla harika olmuş sizinki tam adapte olmuş demekki , inşallah hepimizin bebesi bu şekilde bırakır
Tamam bu kadar kişi memnun kaldıysa kesinlikle deneyeceğim teşekkür ederim

Amiiiinn

Bir kızım var bu ikinci olacak işte işte küçük olduğu için büyümüş olamama ihtimalimde var. Siması kıza benziyor ama

Bu sıcakta çatlak kremlerini kullanabilen var mı?
Ben kullanamıyorum ya , iyice terletiyor sanki
Oh oh maşallah baya bir şey almışsınız

Zayıf olan bebekleri bilemem ben kendi oğlumda hiç 1 3 ay giydirmedim 3.600gramdi.kiyafet olayina girmeyin demissiniz de ,bizler burda illa bunları alın demiyoruz.fikirlerimizi sunuyoruz.sonucta alıp almamak herkesin kendi kararı.
Bnm oğlanda Molfix baby turco,sleepy,Prima haricinde diğer bezler pişik yaptı.hele goon cok kötüydu bi kere aldım ve pipisi ve testisleri zor iyileşti pişikten. çabuk degistirmeme rağmen.ha ebatları aşırı büyük ona bsy diyemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…