Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kızlar ben kızımda Lcw dan çok ürün aldım ve çok memnun kaldım organik iplikten üretiliyor ve renklendirici içermiyor. Şimdiki bebeğimede lcw ağırlıklı alırım diye düşünüyorum. Bu akşam gittim çıtçıylı body aldım 2 lisi 179.90 dı. Birtakım 1 3 ay bir takımda 3 6 ay aldım. Tulum ağırlıklı almayı planlıyorum bebek içinde anne içinde rahat oluyor.

Sizdenricam tecrübeli ve bilgili arkadaşlar kış bebesine ağırlıklı neler alınmalı. Hangi üründen ortalama kaçar tane alınmalı. Mesela dr kontrolüne giderken sadece giydirip sarıp mı götürcez yoksa peluş tulumlar mı almalı. Kızım ilkbahar bebesiydi çok rahattım kış bebesini bilmiyorum. 🙈
Benim de oğlum yaz bebesiydi. Battaniyesi yorganı olmadan büyüdü. Yeni bebişi dışarda sarmak için bi yorgan alırım belki. 3-4 ay sonra bahar geleceği için peluş tulum almayı düşünmedim. İlk 3 ay çok dışarı çıkmayız, çıksak da arabayla gidiyoruz. Baharlık tulum alınabilir

Benim de oğlum yaz bebesiydi. Battaniyesi yorganı olmadan büyüdü. Yeni bebişi dışarda sarmak için bi yorgan alırım belki. 3-4 ay sonra bahar geleceği için peluş tulum almayı düşünmedim. İlk 3 ay çok dışarı çıkmayız, çıksak da arabayla gidiyoruz. Baharlık tulum alınabilir
Haklısın canım bizde öyle anca arabayla. Ama ilk okul annesi olacağım için bırakacak kimsemde olmadığından okula gidip gelicez bebişle 🥺

Zayıf olan bebekleri bilemem ben kendi oğlumda hiç 1 3 ay giydirmedim 3.600gramdi.kiyafet olayina girmeyin demissiniz de ,bizler burda illa bunları alın demiyoruz.fikirlerimizi sunuyoruz.sonucta alıp almamak herkesin kendi kararı.

Bnm oğlanda Molfix baby turco,sleepy,Prima haricinde diğer bezler pişik yaptı.hele goon cok kötüydu bi kere aldım ve pipisi ve testisleri zor iyileşti pişikten. çabuk degistirmeme rağmen.ha ebatları aşırı büyük ona bsy diyemem.
Ya demekki tamamen bebeğin cildiyle alakalı bir durum bez kalitesi. Molfix kullanan ve memnun olan çok arkadaşım var ama kızımda olmamıştı berbattı. Deneme yanılma yapıcaz 🥰

Bende prima premium care kullandım başlangıçta 6.aydan sonra değiştim, sleepy bizde direk pişik yaptı Molfix i yenilemişlerdi diye çok kötü yorumlar okudum almadım bi ara şokun markasını bile aldım ahajja en son Goon aldım ve çoook memnunum prima kalitesinde ve çok daha uygun fiyatı , ne pişik ne taşma hiçbir şey yapmadı

2.yaşta direk bırakması harika olmuş darısı başımıza 😂
Ben 1,2 ve 3 numara bezlerden büyük kutu aldım prima premium care den , sonrasına bakacağım artık 😂

İkizlerimin hemen hemen tüm kuyafetlerimi H&M den almıştım gerçekten çok kaliteli ürünleri var indirim denk getirdikçe
Bu bebeğim için de alacağım özellikle çıtçıtlı zıbınları ikizlerimden kalmalar bile hala taş gibi
Hm nin ürünleri gerçekten çok güzel şirin ben de bir sürü almıştım sonra araştırdım boykot listesinde , İsrail’e yardımlarını görünce hepsini geldiği gün iade ettim .
O kadar bebek öldü, onları bebeğime giydirmeye gönlüm el vermez 😞
Yanlış anlaşılmasın alanların de kendi kararı kimseyi kınamıyorum 🙏🏻🌹

Zayıf olan bebekleri bilemem ben kendi oğlumda hiç 1 3 ay giydirmedim 3.600gramdi.kiyafet olayina girmeyin demissiniz de ,bizler burda illa bunları alın demiyoruz.fikirlerimizi sunuyoruz.sonucta alıp almamak herkesin kendi kararı.
Verdiğim örnekte sizin çocuğunuz ile benim çocuğum aslında iki uç örnek verilmiş oldu, ben başıma gelenleri anlattım sizde kendi tecrübelerinizi , ayrıca sizi ya da bi başkasını ‘ illa alın’ diye bişeyle itham etmedim verdiğim her örnek yazdığım gibi ‘ bence’ ‘bana göre’ naçizane tavsiyelerim sizin gibi bende fikirlerimi sundum ve elbette herkesin kendi kararı almak ya da almamak

Kızlar bugün sabahtan beri alt karnım ve kasığım fena ağrıyor. Yaşayan var mı? Normal mi bu?
Bende öyleyim iki gün önce kontrole gittim kasılmam olmuş tekrardan progestan ve magnezyum başladı doktor. Doktordan eve geldim kahverengi lekelenmem başladı. 12+4 bugün. Çok korkuyorum inşallah bişey olmaz

Hm nin ürünleri gerçekten çok güzel şirin ben de bir sürü almıştım sonra araştırdım boykot listesinde , İsrail’e yardımlarını görünce hepsini geldiği gün iade ettim .
O kadar bebek öldü, onları bebeğime giydirmeye gönlüm el vermez 😞
Yanlış anlaşılmasın alanların de kendi kararı kimseyi kınamıyorum 🙏🏻🌹
Zara’nın olduğunu biliyordum da H&M in olduğunu bilmiyordum söylediğin iyi oldu canım bende elimden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyorum günlük hayatımda

Bende öyleyim iki gün önce kontrole gittim kasılmam olmuş tekrardan progestan ve magnezyum başladı doktor. Doktordan eve geldim kahverengi lekelenmem başladı. 12+4 bugün. Çok korkuyorum inşallah bişey olmaz
Yaa çok geçmiş olsun inşaallah kötü bir şey yoktur. Lekelenme olunca tekrar görseydiniz. İğne falan yapardı

Salgın var şiddetli herkes ishal soguk algınlığı gibi öyle bir ihtimal de var gebesin ihmal etme sıvı almayı yeterli etmiyorsa git hastanede sıvı takarlar susuz kalmasın vücudun dikkat edin kızlar ortalıkta ishal salgını var
Salgın da değil bir virüs varmış öğrencim ailece yakalanmış hem kusma hem de ishal yapıyormuş çok kötü olmuşlar

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle biz 36+3 te doğduk oğlumun biri 2800 diğeri 2500 gram doğdular 9 gün yoğunbakım serüvenimiz oldu sonra şükür sapasağlam çıktım hastaneden bakım konusunda annem yanımdaydı ilk 3 ay sağolsun sonra hep tek baktım kolay olacak asla diyemem ama rutine binince herşey o kadar rahat edeceksin ki vücut o tempoya da alışıyor bir süre sonra kıyaget konusunda ben hastane çıkışı setlerinden fazla almamıştım erken ve düşük kilolu doğar diye 3-4 parça prematüre kuyageti aldım iyi ki almışım el kadarlardı eve geldiklerinde onun haricinde camım bol bol zıbın almanı öneririm ve süt sağma pompası mutlaka edinmelisin bebeklerin emmiş bile olsa bir süre sonrasında süt miktarı yeterli gelmeyebiliyor ben sürekli sağım yaptım sağım yaptıkça da sütüm artmıştı lansinoh çiftli kullanmıştım onun haricinde göğüs kalkanı acenten aldım çamaşırların göğüs ucuna sürtmesini ve yarayı engelliyor aynı zamanda akan sütü de bir miktar topluyor
Çokkkkk teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için 🥰 sağlıkla büyüsünler inşallah 🤍

Merhaba canım , doktor kontrolünden geliyorum bebeğimin cinsiyeti belli oldu bir mavi kalbini alırım 💙 sağlıkla gelsin inşallah 🥰 cinnabon cinnabon
Hayırla sağlıkla gelsin oğluşunuz🤍🧿tam kaç haftalık bizim de büyük ihtimalle erkek dedi 13 haftada Perşembe günü kesinleşir inşallah size daha önce tahmin yapmışmiydi

Mesaj attım doktora sımdılik ilaçlarını kullan dedi bekliyorum öyle 🥺
Ne demek şimdilik ilaçlarını kullan yani Allah korusun birşey olunca mı müdahale edilecek acaba kanama alanı mı var birikmiş adet kanımı yada rahim büyüdüğü için mi yani bunları bilmeden telefon dan ilaç kullan dinlen anca böyle.Ben olsam durmaz giderdim geçmiş olsun 🤲🏻🌹

X