Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Benim de oğlum yaz bebesiydi. Battaniyesi yorganı olmadan büyüdü. Yeni bebişi dışarda sarmak için bi yorgan alırım belki. 3-4 ay sonra bahar geleceği için peluş tulum almayı düşünmedim. İlk 3 ay çok dışarı çıkmayız, çıksak da arabayla gidiyoruz. Baharlık tulum alınabilir

Haklısın canım bizde öyle anca arabayla. Ama ilk okul annesi olacağım için bırakacak kimsemde olmadığından okula gidip gelicez bebişle

Ya demekki tamamen bebeğin cildiyle alakalı bir durum bez kalitesi. Molfix kullanan ve memnun olan çok arkadaşım var ama kızımda olmamıştı berbattı. Deneme yanılma yapıcaz

Ben 1,2 ve 3 numara bezlerden büyük kutu aldım prima premium care den , sonrasına bakacağım artık

Hm nin ürünleri gerçekten çok güzel şirin ben de bir sürü almıştım sonra araştırdım boykot listesinde , İsrail’e yardımlarını görünce hepsini geldiği gün iade ettim .
O kadar bebek öldü, onları bebeğime giydirmeye gönlüm el vermez
Yanlış anlaşılmasın alanların de kendi kararı kimseyi kınamıyorum

Verdiğim örnekte sizin çocuğunuz ile benim çocuğum aslında iki uç örnek verilmiş oldu, ben başıma gelenleri anlattım sizde kendi tecrübelerinizi , ayrıca sizi ya da bi başkasını ‘ illa alın’ diye bişeyle itham etmedim verdiğim her örnek yazdığım gibi ‘ bence’ ‘bana göre’ naçizane tavsiyelerim sizin gibi bende fikirlerimi sundum ve elbette herkesin kendi kararı almak ya da almamak

Kızlar bugün sabahtan beri alt karnım ve kasığım fena ağrıyor. Yaşayan var mı? Normal mi bu?
Bende öyleyim iki gün önce kontrole gittim kasılmam olmuş tekrardan progestan ve magnezyum başladı doktor. Doktordan eve geldim kahverengi lekelenmem başladı. 12+4 bugün. Çok korkuyorum inşallah bişey olmaz

Zara’nın olduğunu biliyordum da H&M in olduğunu bilmiyordum söylediğin iyi oldu canım bende elimden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyorum günlük hayatımda

Bende öyleyim iki gün önce kontrole gittim kasılmam olmuş tekrardan progestan ve magnezyum başladı doktor. Doktordan eve geldim kahverengi lekelenmem başladı. 12+4 bugün. Çok korkuyorum inşallah bişey olmaz
Yaa çok geçmiş olsun inşaallah kötü bir şey yoktur. Lekelenme olunca tekrar görseydiniz. İğne falan yapardı

Salgın da değil bir virüs varmış öğrencim ailece yakalanmış hem kusma hem de ishal yapıyormuş çok kötü olmuşlar

Çokkkkk teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için sağlıkla büyüsünler inşallah

Merhaba canım , doktor kontrolünden geliyorum bebeğimin cinsiyeti belli oldu bir mavi kalbini alırım sağlıkla gelsin inşallah cinnabon
Hayırla sağlıkla gelsin oğluşunuztam kaç haftalık bizim de büyük ihtimalle erkek dedi 13 haftada Perşembe günü kesinleşir inşallah size daha önce tahmin yapmışmiydi

Mesaj attım doktora sımdılik ilaçlarını kullan dedi bekliyorum öyle
Ne demek şimdilik ilaçlarını kullan yani Allah korusun birşey olunca mı müdahale edilecek acaba kanama alanı mı var birikmiş adet kanımı yada rahim büyüdüğü için mi yani bunları bilmeden telefon dan ilaç kullan dinlen anca böyle.Ben olsam durmaz giderdim geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…