Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Oh maşallah sen en sağlam ürünlerle stok yapmışsın bunlara rağmen çatlarsan o çatlaklarada helal olsun her yıl doğum günlerini kutlamak gerekir şaka bir yana benim göbeğim, göğüslerim ve bacaklarım çatladı kuzum. Bu üç bölgeyede bolbol sür. Kalça yanlarınada sürmeyi ihmal etme

Son düzenleme:
Kuzum 2. Gebeliğim ve baya erken çıktı göbeğim. Şuan 12+5 iz ve bildiğin 4 5 aylık gibi ablamda ilk gebelikte 5. Aya kadar nerdeyse göbeğim çıkmadı ama ikincide 2. Ayda çıktı diyor. Kullandığım uygulamada da her ne kadar karın kaslarınız ilk gebelikte esneyip şuan eski halini almış olsada ikinci gebelikte direnemez ve erkenden esner diyordu

Heheh doğumdan sonra çok hızlı verirsiniz bence genelde öyle olanlar hızlı kilo veriyor
İlk gebeligimde 7 kilo vermistim zayiftimda o zaman hamilelikte de 10 kilo aldim dogumdan sonra 5i gitti sonra 25 kilo aldim o süt arttiran takviyeler insanin icinden bi canavar ciksriyor malesef

Benimde ondan erkenden çıktı zaar

Bende ilk gebeliğimde 5 kilo vermiştim ilk 4 ay ama sonra doğuma kadar 21 kilo aldım sonra doğumdan 1 ay sonra tüm kiloları verdim, vücudum hızlı kilo alıp vermekten rezil duruma geldi heryerim çatlak
Olsun annesi rezil demeyelim de evlatlarımızın bizlere bıraktığı güzellikler diyip kendimizi motive edelim benimde etim çok cıvık asla sert değil bıngıl bıngıl oluyorum ve direk basenden kilo alıyorum

Evet 2.gebeliğim henüz hiç kilo almadım 13.haftadayım karnım belirginleşti ve kalçam daha yuvarlak olmuş ahhajaak

Carters ve next 3 4 cocuk büyütür kalitede valla

Goon süper ya gercekten prima kalitesinde biz mecburen molfikse gectik cok kokutuyor çişi 7 numaradan taşmaya basladi çişi beyfendinin daha buyugu de yok malesef
Molfix mi kokutuyor çişi? Goon da kokutuyor da ben yaz ayına idrar konsantrasyonun düşmesine bağladım ama kışın böyle değildi

İlk gebeligimde 7 kilo vermistim zayiftimda o zaman hamilelikte de 10 kilo aldim dogumdan sonra 5i gitti sonra 25 kilo aldim o süt arttiran takviyeler insanin icinden bi canavar ciksriyor malesef
Off aynen benimde öyle oldu ya 22 kilo aldım 15 i ilk 2 haftada gitti sonra o takviyeler yüzünden geri aldım kiloyu ve hala benleler

Kızlar ya, benim bulantı ve kusma başladı 15. Haftadayiz şimdiye kadar halsizlik şeklinde devam ediyordu 2 gündür çıkarıyorum. Bu kadar geç bulantı başlaması nedir ya

Kesinlikle katılıyorum. İlk gebeliğimde sadece 7 kilo aldım. Doğumdan sonra 10.günde hepsi gitti. Ama o emzirme sürecinde hele de uykusuzluğun verdiği stres bozukluğu ile ve de süt arttırır muhabbetine öyle güzel yedim ki 6 ayda 15 kilo almıştım

Günaydın arkadaşlar ben az önce Panoroma Fetal DNA için kan verdim en erken 10 güne sonuç geliyor dediler inşallah sağlıklı haber gelir ense kalınlığı vs normaldi özele takip olduğum için 2li 3lü vs yaptıracağına bunu yapalım dedi doktor cinsiyet tahminim de hiç yok bakalım 10 gün sonra öğreneceğiz

Kızlar ikili tarama sonucu çıkmış fakat e nabızda grafik şeklinde olmadığı için sonucu bilmiyorum.dr gidene kadar meraktan ölürüm devlete randevum 28 temmuz zaman geçmez artık

Kızlar ikili tarama sonucu çıkmış fakat e nabızda grafik şeklinde olmadığı için sonucu bilmiyorum.dr gidene kadar meraktan ölürüm devlete randevum 28 temmuz zaman geçmez artık
Canım hastanenin sitesinden indir.ben ilcedeyim .il de vermiştim.2dr a gidiyorum .baktım e nabizda çıkmamış hastanenin sitesinden indirdim ilçedeki Dr a gösterdim.normal 2li isteyen Dr da il merkezde şehir Hastanesi'nde.18nde randevumuz. İlçedeki de biraz kafamı karıştırdı yaş riskin çıkmış su aldır desek aldırır misin vs die.bakalim şehir hastanesindeki ne dicek.olmadi şehir hastanesi Dr yanında bide il merkezde özel bı Dr da da takip olmayı düşünüyorum.toplam 3dr olacak ama tek Dr la da kalmak istemiyorum.

Günaydınn, kasık ağrılarım artınca sabah doktora gittim. Elhamdülillah bebiş iyiymiş. Rahim ağzı da iyi durumdaymış. 22 sinde ikili test için çağırdı. Kanama olmadığı sürece endişe etme dedi. Bu ağrılar olabilirmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…