Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ben de bilmiyordum baya Alışveriş yapmıştım kargoyu açmadığım için iade edebildim . Elimizden geleni biz yapalım da canım Rabbim büyük
Zara’nın olduğunu biliyordum da H&M in olduğunu bilmiyordum söylediğin iyi oldu canım bende elimden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyorum günlük hayatımda

Ayyy arkadaşım hayırlı olsun benim de 2 oğlum var bakalım 3. Ne olacak

Hanımlar karın kaşınmaya başlıyorsa genelde çatlamaya başlıyor derler birde bi çatlak olayı genetik benim fikrimce benim annemde hiç yok bende ikiz doğurdum ama çatlağım hiç
Olmadı yine de her duştan sonra bebe yağı ile bolca nemlendirdim karnımı

Benim annem de üç tane doğurmuş hiç çatlağı yok ama aşırı bir kaşınma yok. Yine de kremleri sürmeye başlayacağım. Sıcak diye sürmüyordum.

Selam hanimlar bizde bugün ikili teste girdik. Hafta olarak 12+2 dedi doktorumuz. Cinsiyet görünmedi henuz. Sizin cinsiyetler kaçıncı haftada belli oldu

Benim annem de üç tane doğurmuş hiç çatlağı yok ama aşırı bir kaşınma yok. Yine de kremleri sürmeye başlayacağım. Sıcak diye sürmüyordum.
Benim annemde öyle kuzum sıfır çatlak sıfır sarkma sıfır göbek. Tabiki her kaşınma çatlamak değil ama önlem her zaman iyidir.,

Benim annemde öyle kuzum sıfır çatlak sıfır sarkma sıfır göbek. Tabiki her kaşınma çatlamak değil ama önlem her zaman iyidir.,
Korktum da çatlaktan inşallah olmaz diye genetik savunmaya geçtim adeta Yoksa annemde olmadı diye bende de olmayacak diye bir şey yok. Ben Lierac Phytolastil jel aldım. Hatta Tr'deki fiyatını görünce bir yakınımdan istedim yurtdışından getirdi sağolsun 3×400 ml Lierac var şu anda bir de Badger krem var. Sabah akşam mı süreyim altına nemlendirici de ayrıca gerekiyor mu? Günde kaç kez sürmeliyim? Vücudun başka nerelerinde çatlak oluşuyor? Göğüs bacak vs de sürmem gerekir mi?

Benim annem de üç tane doğurmuş hiç çatlağı yok ama aşırı bir kaşınma yok. Yine de kremleri sürmeye başlayacağım. Sıcak diye sürmüyordum

Yine tedbiri elden bırakmamak lazım bide ikinci doğumunu yapacak anneler karnınız ilk gebeliğe göre erken mi çıktı benim biraz karnım çıkmaya başladı ikizlerde 15-16 da az bi göbek vardı sadece bunda biraz daha belirgin

Kızlar merhaba, 10+3 olduk. Bugün doktora gittik, herşey iyi dedi. Burun kemiği oluşmuş mı dediğimde 12. Hafta gibi peritanoloji uzmanından randevu almanı tavsiye ederim dedi. Sizlerde aynı şekil yaptınız mı? Bu konuda ne tavsiye edersiniz? Birde ben ikili test yaptırmayı düşünmüyorum. Ama kaygılıyımda.

Selam, benimde ikinci gebeliğim. Karnım biraz çıktı ama hiç kilo almamışım

Carters ve next 3 4 cocuk büyütür kalitede valla
Goon süper ya gercekten prima kalitesinde biz mecburen molfikse gectik cok kokutuyor çişi 7 numaradan taşmaya basladi çişi beyfendinin daha buyugu de yok malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…