Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ben de bilmiyordum baya Alışveriş yapmıştım kargoyu açmadığım için iade edebildim . Elimizden geleni biz yapalım da canım Rabbim büyük 🙏🏻🌹🥰
Zara’nın olduğunu biliyordum da H&M in olduğunu bilmiyordum söylediğin iyi oldu canım bende elimden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyorum günlük hayatımda

Selam kızlar bende bugün kontrole gittim 12+3 doktor geçen hafta gitmiştim haftaya gelirsin cinsiyeti söyleyelim demişti ,bugün de tam gelişmemiş belli olmuyor henüz ama erkek gibi sanki dedi 2 hafta sonra gel netleştirelim dedi yani ben 3. Oğlan anası olma yolundayım 🤣
Ayyy arkadaşım hayırlı olsun benim de 2 oğlum var bakalım 3. Ne olacak🙈

Hanımlar karın kaşınmaya başlıyorsa genelde çatlamaya başlıyor derler birde bi çatlak olayı genetik benim fikrimce benim annemde hiç yok bende ikiz doğurdum ama çatlağım hiç
Olmadı yine de her duştan sonra bebe yağı ile bolca nemlendirdim karnımı

Canım genelde kaşınma çatlama belirtisi oluyor dikkat et kremlerini yağlarını sür. Gerçi bende kızımda bolboö bio oil sürmüştüm ama çatladım. Doktorum tamamen ciltle alakalı sen yağ kazanınada yatsan çatlayacaksa çatlar demişti ama biz en azından kendimize ileride kızmamak için önlem alalım 🥰

Hanımlar karın kaşınmaya başlıyorsa genelde çatlamaya başlıyor derler birde bi çatlak olayı genetik benim fikrimce benim annemde hiç yok bende ikiz doğurdum ama çatlağım hiç
Olmadı yine de her duştan sonra bebe yağı ile bolca nemlendirdim karnımı
Benim annem de üç tane doğurmuş hiç çatlağı yok ama aşırı bir kaşınma yok. Yine de kremleri sürmeye başlayacağım. Sıcak diye sürmüyordum.

Selam hanimlar bizde bugün ikili teste girdik. Hafta olarak 12+2 dedi doktorumuz. Cinsiyet görünmedi henuz. Sizin cinsiyetler kaçıncı haftada belli oldu 🩷

Benim annem de üç tane doğurmuş hiç çatlağı yok ama aşırı bir kaşınma yok. Yine de kremleri sürmeye başlayacağım. Sıcak diye sürmüyordum.
Benim annemde öyle kuzum sıfır çatlak sıfır sarkma sıfır göbek. Tabiki her kaşınma çatlamak değil ama önlem her zaman iyidir., 🌸

Benim annemde öyle kuzum sıfır çatlak sıfır sarkma sıfır göbek. Tabiki her kaşınma çatlamak değil ama önlem her zaman iyidir., 🌸
Korktum da çatlaktan inşallah olmaz diye genetik savunmaya geçtim adeta😅 Yoksa annemde olmadı diye bende de olmayacak diye bir şey yok. Ben Lierac Phytolastil jel aldım. Hatta Tr'deki fiyatını görünce bir yakınımdan istedim yurtdışından getirdi sağolsun 3×400 ml Lierac var şu anda bir de Badger krem var. Sabah akşam mı süreyim altına nemlendirici de ayrıca gerekiyor mu? Günde kaç kez sürmeliyim? Vücudun başka nerelerinde çatlak oluşuyor? Göğüs bacak vs de sürmem gerekir mi?

Benim annem de üç tane doğurmuş hiç çatlağı yok ama aşırı bir kaşınma yok. Yine de kremleri sürmeye başlayacağım. Sıcak diye sürmüyordum

Yine tedbiri elden bırakmamak lazım bide ikinci doğumunu yapacak anneler karnınız ilk gebeliğe göre erken mi çıktı benim biraz karnım çıkmaya başladı ikizlerde 15-16 da az bi göbek vardı sadece bunda biraz daha belirgin

Kızlar merhaba, 10+3 olduk. Bugün doktora gittik, herşey iyi dedi. Burun kemiği oluşmuş mı dediğimde 12. Hafta gibi peritanoloji uzmanından randevu almanı tavsiye ederim dedi. Sizlerde aynı şekil yaptınız mı? Bu konuda ne tavsiye edersiniz? Birde ben ikili test yaptırmayı düşünmüyorum. Ama kaygılıyımda.

Yine tedbiri elden bırakmamak lazım bide ikinci doğumunu yapacak anneler karnınız ilk gebeliğe göre erken mi çıktı benim biraz karnım çıkmaya başladı ikizlerde 15-16 da az bi göbek vardı sadece bunda biraz daha belirgin
Selam, benimde ikinci gebeliğim. Karnım biraz çıktı ama hiç kilo almamışım 😅😅

Carter’s tulum çok fazla kullandık bizde evet kalıpları gerçekten küçük ya mağazadan alım online alacaksanız da bir beden büyük alın Carter’s zıbınlarımız da var ama uzun kollu birçoğu bebiş kış ayında doğacak ama ay farkı ile giyemeyevilir belki kilolu bi bebiş olursa bi ihtimal🙈
Carters ve next 3 4 cocuk büyütür kalitede valla
Bende prima premium care kullandım başlangıçta 6.aydan sonra değiştim, sleepy bizde direk pişik yaptı Molfix i yenilemişlerdi diye çok kötü yorumlar okudum almadım bi ara şokun markasını bile aldım ahajja en son Goon aldım ve çoook memnunum prima kalitesinde ve çok daha uygun fiyatı , ne pişik ne taşma hiçbir şey yapmadı

2.yaşta direk bırakması harika olmuş darısı başımıza 😂
Goon süper ya gercekten prima kalitesinde biz mecburen molfikse gectik cok kokutuyor çişi 7 numaradan taşmaya basladi çişi beyfendinin 😬 daha buyugu de yok malesef

X