Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
abimin bebeğinden reflü yatağı ana kucağı var hiç kullanılmamış nerdeyse, almayacağım o yüzden
biraz kıyafet de var yengem tertemiz kullanmış eksik listesi yapıp ona göre ilerleyeceğim çok yığmak istemiyorum zaten şu an bebek odası yapmayacağım alan yok

İkizlerimin hemen hemen tüm kuyafetlerimi H&M den almıştım gerçekten çok kaliteli ürünleri var indirim denk getirdikçe
Bu bebeğim için de alacağım özellikle çıtçıtlı zıbınları ikizlerimden kalmalar bile hala taş gibi

Carter’s tulum çok fazla kullandık bizde evet kalıpları gerçekten küçük ya mağazadan alım online alacaksanız da bir beden büyük alın Carter’s zıbınlarımız da var ama uzun kollu birçoğu bebiş kış ayında doğacak ama ay farkı ile giyemeyevilir belki kilolu bi bebiş olursa bi ihtimal

Evet 4.5 yaşındalar
Bende ikiz bekliyorum da, önerilerinizi ve tecrübelerinizi dinlemek isterim. Alış veriş yaparken neler lazım mesela, doğumdan sonra bakım nasıl oldu? Erken mi doğdular? Kaç kilo doğdular gibi ikiz sahibi kimse yok çevremde. Bilmiyorum da bazen korkuyorum

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle biz 36+3 te doğduk oğlumun biri 2800 diğeri 2500 gram doğdular 9 gün yoğunbakım serüvenimiz oldu sonra şükür sapasağlam çıktım hastaneden bakım konusunda annem yanımdaydı ilk 3 ay sağolsun sonra hep tek baktım kolay olacak asla diyemem ama rutine binince herşey o kadar rahat edeceksin ki vücut o tempoya da alışıyor bir süre sonra kıyaget konusunda ben hastane çıkışı setlerinden fazla almamıştım erken ve düşük kilolu doğar diye 3-4 parça prematüre kuyageti aldım iyi ki almışım el kadarlardı eve geldiklerinde onun haricinde camım bol bol zıbın almanı öneririm ve süt sağma pompası mutlaka edinmelisin bebeklerin emmiş bile olsa bir süre sonrasında süt miktarı yeterli gelmeyebiliyor ben sürekli sağım yaptım sağım yaptıkça da sütüm artmıştı lansinoh çiftli kullanmıştım onun haricinde göğüs kalkanı acenten aldım çamaşırların göğüs ucuna sürtmesini ve yarayı engelliyor aynı zamanda akan sütü de bir miktar topluyor

Bacakları kapalı değil mi sanki
Evet kapalı ama altan bacak arası boş görünüyor ki eğer erkek olsa altan testislerde görünürdü:⁠-⁠)İlk resimde çok belli simasından kız olduğu Rabbim gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı kılsın ilk çocuk mu

Cartersın kalıplarının küçük olduğunu bilmeden yeni doğan ve 0-3 ay fermuarlı patikli tulum aldım iade şansımda yok abdden aldım
Alışveriş konusunda ben ve annemde çok heycanlı öğrendiği günden beri almayalım diyoruz her seferinde ama sürekli bileyler alıyoruz istemsizce bide kız bebiş eşyaları çıldırmalıl gerçekten
Şimdiye kadar aldıklarım
Biberon
Emzik
Fermuarlı tulumlar
Astronot tulum malum kış bebesi 0-3 ay
Battaniye ve müslin
Ağızbezi
Meme kremi
Gögüs uçları (gögüs ucum pek yok önlem amaçlı) ve gögüs kalkanı
Anne bebek çantası
Bebek arabası çantaları
Bebek arabası
Çöp kovası
Gece lambası beyaz gürültü cihazı
Bebek kamerası
Emzirme yastığı gibi gibi alışverişler yaptık ama büyük ğarçaları daha almadık mama sandalye juno yatak anne yani almadık odası vs de var duş malzemeleri mama ürübleri ama eylülde baby shower yapcaz almamak gerek daha fazla bişey hediyede gelir diye ama bakalım benim alışveriş sürecide bu şekilde

Ben henüz bsye baslamadim ama başlamam gerek.onceki doğumdan şükür çok çatlama olmadı ama karnım sistikce çizgiler yine dikkatli bakınca görünüyor sanki.
Ben sürüyorum günde bi kere ben çatlamaya çok müsaitim ergenliğimde gerçekten tüm vucudum çatladı bi anda yan simitlerimde hali hazırda çatlaklar var ama göbüşümün ortasında yok bide orası öatlamasın diye önlem alayım dedim gögüslerimede sürüyorum ben çünkü 2,5 katına çıktılar
Elimde bio oil ve
Burts bee mama kremi var ilk aylar diye bio oil kuşlanıyorum ilerde burts bee den devam edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…